İçeriği gör
Esyak

İstinaf 6 10 ceza

Önerilen Yorum

Karson kod Tüm liste EAV güncel liste yok

Bende iki tanık vardı

ilk ifadesi karakol sorgusunda 2013 2015 Ankara da evde kaldık 4 kişi örgüt evinde kaldık şeklinde daha sonra benim sanık geri kalan 3 kişinin tanık olduğu mahkemede "bu ifadeyi polis baskısı ile söylediğini EV NORMAL BEKAR EVİ" şeklinde  ifadesini düzeltti diğer tanıkların beyanları ile berarber
Bende savunmam da ben 2014 başlarında ücretsiz izne ayrıldım ücretsiz izin belgesini sundum akabinde izni Malatya da geçirdim malatyadaki sınava giris belgesini sundum daha 2014 ortalarında şark tayinim çıktıgini Ankara'dan ayrıldığı belirttim emniyet kayıtlarında mevcut şeklinde savunma yaptım

İkinci tanıkta 2011 2012 arasında Ankara'da evlerde kaldık evin abisi olarak şahsımi göstermiş, mahkememede himmet alıp vermezdi sohbet vermezdi sohbet organize etmezdi evin idaresi ile ilgili bizden topladığı paraları eve harcar namaz kıldırırdı.

Şeklinde tanık ifadeleri var

Yerel mahkeme 6yil 10 ay ceza verdi istinaf ve Yargıtay akibeti hakkında benzer dosyalara yaklaşım nasıl arkadaşlar bilgi verirseniz sevinirim 

Güncelleme • • Esyak

672 KHK - ret - Ankara 22. İdare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...