İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 1

Önerilen Yorum

@RosedewittbukateR Üyelik sorunlarınızı İstek ve Öneri forumunda gönderiniz. 

Bildirim ayarlarınızı yapılandırmak için: https://forum.khkhaber.com/notifications/options/

Ayrıca takip ettiğiniz içerikleri takibi bırakarak tekrar e-postasız takip ediniz.

Takip edilen içerik Ayarları: https://forum.khkhaber.com/followed/

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
MSA, 13 dakika önce yazdı:

@RosedewittbukateR Üyelik sorunlarınızı İstek ve Öneri forumunda gönderiniz. 

Bildirim ayarlarınızı yapılandırmak için: https://forum.khkhaber.com/notifications/options/

Ayrıca takip ettiğiniz içerikleri takibi bırakarak tekrar e-postasız takip ediniz.

Takip edilen içerik Ayarları: https://forum.khkhaber.com/followed/

Sağolun...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Pttden iadr var bugün yine 

701 KHK - KRITER YOK- PTT AŞ.- 05.07.2019 OHAL KOMISYONU KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Allah'a çok şükür eşimin KABUL kararını bugün  gördük her hafta perşembe cuma günü sisteme bakıyordum
Kriterler başkasına hat verme ve isimsiz ihbardı kurum MEB 686 KHK Allah herkese bu mutluluğu yaşatsın inşallah ben ret aldım kurumum 692 EGM Ankara 21.idarede davam açıldı ama inanın kararı ekranda görünce şoka girdim eşimle karşılıklı sarılıp aglaştık yeniden doğmuş gibiyim çok mutluyum

692 KHK EGM- OHAL Komisyonu Ret (Banka, EA fişleme ve üst amir kanaati) Ankara 21. İdaride

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
azd07, 13 dakika önce yazdı:

Allah'a çok şükür eşimin KABUL kararını bugün  gördük her hafta perşembe cuma günü sisteme bakıyordum
Kriterler başkasına hat verme ve isimsiz ihbardı kurum MEB 686 KHK Allah herkese bu mutluluğu yaşatsın inşallah ben ret aldım kurumum 692 EGM Ankara 21.idarede davam açıldı ama inanın kararı ekranda görünce şoka girdim eşimle karşılıklı sarılıp aglaştık yeniden doğmuş gibiyim çok mutluyum

Uzun zamandır kabul duymuyorduk iyi oldu bu karar 

Hakkınızda hayırlı olsun bir an önce sizde dönersiniz 

Darısı ben ve diğer mazlum mağdur arkadaslara ?

675 takipsizlik Adalet Bakanlığı Albatros 4 inceleme devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk Kartalyuvası

İnfaz koruma memuru arkadasımın red kararını az önce gördük 2017 Eylül tarihli takipsizlik kararı vardı. Albatros 4 yazıyordu takipsizlik kararında başkaca birseyi yoktu bugun red görüldü (701) khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ADONİS, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar şu an ret kararımı gördüm. Garip bir ruh hali içerisine girdim tekrar. İhraç olduğum günkü benzer duygular. Ayrıca bugün doğum günüm. Anlamlı bir hediye oldu gerçekten

Geçmiş olsun. Bende 701 ihraç ikm. Takipsizlik var hala bekliyorum. Umutluyum. Ama 701 den red ler gelince sanki aynı son benide bekliyor düşüncesine kapılıyorum. üzülme desem de boş gelecek ama en azından belirsizlik senin için bitti. İnş idare mahkemesinden dönersin.

701 KHK adalet bakanlığı. 25. idare mahkemesi(04.11.2019 açılış)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Gazete de mağduriyetimizle ilgili haber köşe yazısı okuduğumda mutlaka yorumlara bakarım toplum ne diyor diye. Açığa alindığımızda meydanlarda soruldu. Halk atin mahiyetinde gaz cosku verdi. Halk sag duylu davransa bu kadar ihraç olmazdı. Yorumlar lehimize çoğu yerde .en azından bize sahip çıkmayan yakınlarımızda ağız değiştirmeye başladı. Toplum bize sahip çıkarsa bir g3cede ayrıldığımız gibi bir gecede döneriz.toplumun tepkisi olmasa gazete ve koseyazilarina da konu olmazdık. Yukarıda paylaştığım link ile beraber Ahmet Taşgetiren'in 2 günlük yazısı da okunmalı Ahmet Taşgetiren'in özgül ağırlığı var mıdır bilemem Bence olsaydın yan yanlış gazeteden atılmaz ama yine de konuyu gündeme getirmesi iyi bir şey Fehmi Koru da aynı şekilde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Arkadaşlar merhaba. Bir sorum olacak. Acaba kararlar gün içerisinde tek seferde mi yükleniyor.  Yoksa akşama kadar perderpey mi yükleniyor.  Devamlı bakmaya gerek var mı. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...