İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

ekimciler kasimcılar nerde acaba  hem temel beyin acıklamasi hem haberturlde soylenenler sehir efsanesini bitirdi sanırım??

701 Tsk inceleme devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Duyum çok var bu ara da hiç karar yok.bir iki de karar duyaydık iyiydi.

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

sayfa çok yavaşlamış @MSA

679 - Adalet Bakanlığı, Kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyon varken ve AİHM'in falan umrunda değilken bir düzenleme yapmalarının mantığı yok. Biz adamlar için kayıp kitleyiz. 

Komisyon yoluna devam eder ve biz de beklemeye devam ederiz. 

Komisyonun nazarında takipsizlik ve beraatin öneminin olmadığı önceki komisyon başkanı ve şu an AYM üyesi olan S. Menteş tarafından ifade edilmiştir. 

Temel Beyin yaptığı niyet okumadan başka bir şey değildir. Sonu hüsran olan nir beklentiye girip kendinizi harap etmeyin. Özellikle 672'li kaderdaşların bunu anlamış olması gerekir. 

672- Kraker yok- KYOK (2 adet)- Akademisyen-  Komisyon durum: Beklenmedik şekilde RET. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ne oldu siteyi falan hacklemediler değil mi?

672- Kraker yok- KYOK (2 adet)- Akademisyen-  Komisyon durum: Beklenmedik şekilde RET. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Elaziz, 3 saat önce yazdı:

Sözün başında belirteyim, İhanete bulaşmayan tüm mağdurların iadesini isterim. İlk etapta takipsizlik ve beraat alanlara ilişkin (ki hakkında soruşturma açılmayanlar dahil mi belli değil?) Bir düzenleme yapılacaksa  ; Egm tsk adalet diye neden ayırsınlar? Beraat beraat değil midir?  

Yoksa ayırırlar mı dersiniz? Deli olacağım.

Darbeyi planlayan yapan haberi olan herkim varsa lanet olsun onlara 

Anlayamadığım bişey var şimdiye kadar başlayanlar nasıl başladı o zaman 

Ben bu başka kurum da başlatma olayının tutacağına çok inanmıyorum ya da inanmak istemiyorum 

672 KHK takipsizlik 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ahanda bir balon daha patladi gitti hic ümit kalmadi yine.keşke hic konusmasalardi.ekime kadar mutlu mesut yasayip gidiyorduk balonlarla.

701 khk _scc fisleme-karar bekleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

bir kisi olumlu konusmadi diye balonlari patlatacakmiyiz ya valla hic umidim kirilmadi. ben inaniyorum ki olumlu gelismeler olacak

672 khk inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Elaziz, 3 saat önce yazdı:

Sözün başında belirteyim, İhanete bulaşmayan tüm mağdurların iadesini isterim. İlk etapta takipsizlik ve beraat alanlara ilişkin (ki hakkında soruşturma açılmayanlar dahil mi belli değil?) Bir düzenleme yapılacaksa  ; Egm tsk adalet diye neden ayırsınlar? Beraat beraat değil midir?  

Yoksa ayırırlar mı dersiniz? Deli olacağım.

gercekten ben de deli olacagim. baska kuruma da yollamasinlar herkesin hakki  ne ise o verilisin. yargida aklanmis sucsuz bulunmus insanlari alninda bi damgayla goreve  iade ettiktenn sonra ne anladim o işten ..

KYOK- kurum kanaati ihrac- idare mahkemesinden sonuç  bekleniyor..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

679 - YÖK 18.06.2018 KYOK, 14.10.2020 tarihinde Komisyon ret kararını gördü. 28.11.2020'de idare mahkemesine başvurdu. 31.03.2023 tarihinde 26. idare mahkemesi 2/3 oy çokluğu ile red verdi. 21.06.2023 tarihinde İstinaf'ta dosya açıldı. Kriterler; 26. İdarenin red kararındaki gerekçeler: 2001 yılı öncesi SGK kaydı, 2009 yılında büyük kızımın dershaneye gitmesi, Türkiye geneli denemeleri için gazete aidatı ödemek, 2014 yılında kızımın dershaneye gitmesi, dershaneye ödenen ücret terörizmin finansmanı, 2015 yılında büyük kızımın yurtta kalması ve yurt için ödenen ücret, 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...