İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 3

Önerilen Yorum

Adnan104, 2 saat önce yazdı:

Arkadaşlar benim bazı sağlık sorunlarım oluştu. Dilime almak istemiyorum o lanet hastalığı. Tetkiklere göre belli olacak. 

Şimdi bir sorum var, hayatın ne getireceği belli değil. İade olduk lakin 5 aydır da başlayamadık... Ölürsek bu süreçte hak arama için notere vekalet vermemiz gerekiyor mu. Bir dönem bu tarz bişi okumuştum. Bilgisi olan var mı

Çok geçmiş olsun. Umarım tüm tetkikleriniz temiz çıkar, ağız tadıyla bir ömür geçirirsiniz.

686 inceleme devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Şaka maka Kral ne dediyse çıkıyor. Adam tekrar gündem olacaksınız. Çok yüksekten eleştiriler gelecek dedi. Aynısı yaşanıyor. Şimdiye kadar hep terör suçları dahil değil denildi. Bugün Selvi dahil diye yazdı. Bence ilginç gelişmelere hazır olalım.

Deneme

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Tazminatın alınabilmesi için sağlıkta açılması lazım davanın. Sağken açılırsa varisleri bunu devam ettirebiliyor. 

Ancak sizin haklarınız farklı. Bunlar kazanılmış haklar zaten. Buna ilişkin davaya gerek yok. 

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

672 akademisyen, takipsizlik

Ve sonunda bizde komisyindan Red aldik. Ne diyeyim Allah belalaruni versin sebep olanlarin. Gerekce olarak kararin elime gecmesi ile ogrendigim 2014 yilinin Subat ve Temmuz aylarinfa Kimse Yokmu dernegine yollanan 2 sms ve guya Kurum kanaati. Daha once takipsizlik almistim. Bu yuzden universitenin yapmis oldugu ve guya iltisakli oldugumu degerlendirdigi Idari sorusturm belgesi iki gune elime ulasir. Bakalim ne yi sebep kilmislar ve irtibatli olduguma kanaat etmisler. Ogrenir onuda yazarim. 

Bu arada arkadaslar aranizda guya bu tarihlerde gondermis oldugum sms yardimlarinin detayini nasil ogrenebilirim bilen varmi. Mesela kac tl ve hangi olay uzerine yollamisim. Kimi arayip kimden sormam gerekiyor. Ayrica idare mahkemesine yapacagim itirazda faydali olabilecek bir onerisi olan varsa bildirirse cok memnun kalirim. Allah tum mağdurlari  yardimcisi olsun....

672 KHK- Akademik- KYOK-Beklemeye Devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk Kartalyuvası
Endoplazmikbirkul, 13 dakika önce yazdı:

672 akademisyen, takipsizlik

Ve sonunda bizde komisyindan Red aldik. Ne diyeyim Allah belalaruni versin sebep olanlarin. Gerekce olarak kararin elime gecmesi ile ogrendigim 2014 yilinin Subat ve Temmuz aylarinfa Kimse Yokmu dernegine yollanan 2 sms ve guya Kurum kanaati. Daha once takipsizlik almistim. Bu yuzden universitenin yapmis oldugu ve guya iltisakli oldugumu degerlendirdigi Idari sorusturm belgesi iki gune elime ulasir. Bakalim ne yi sebep kilmislar ve irtibatli olduguma kanaat etmisler. Ogrenir onuda yazarim. 

Bu arada arkadaslar aranizda guya bu tarihlerde gondermis oldugum sms yardimlarinin detayini nasil ogrenebilirim bilen varmi. Mesela kac tl ve hangi olay uzerine yollamisim. Kimi arayip kimden sormam gerekiyor. Ayrica idare mahkemesine yapacagim itirazda faydali olabilecek bir onerisi olan varsa bildirirse cok memnun kalirim. Allah tum mağdurlari  yardimcisi olsun....

Geçmiş olsun. Sms i kimilerine kriter olarak alıyorlar kimine almıyorlar bu nasıl bir iş. Sms si çıkarmıyorlar sanırım. Ne zaman takipsizlik aldınız adli olarak hangi tarihte

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Adnan104, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar benim bazı sağlık sorunlarım oluştu. Dilime almak istemiyorum o lanet hastalığı. Tetkiklere göre belli olacak. 

Şimdi bir sorum var, hayatın ne getireceği belli değil. İade olduk lakin 5 aydır da başlayamadık... Ölürsek bu süreçte hak arama için notere vekalet vermemiz gerekiyor mu. Bir dönem bu tarz bişi okumuştum. Bilgisi olan var mı

Geçmiş olsun amirim.Rabbim şifa versin.

679 KHK-red-SGK-tanık

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teksasparis, 7 saat önce yazdı:

Pasaport başvuruları ile ilgili olarak Nüfus müdürlüklerinden yeni bir haber alan var mı?

Yurtdışında yaşıyor , Mağdur , Sicil temiz , Adli Soruşturma yok, idari işlem ile pasaport iptali 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kartalyuvası, 12 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun. Sms i kimilerine kriter olarak alıyorlar kimine almıyorlar bu nasıl bir iş. Sms si çıkarmıyorlar sanırım. Ne zaman takipsizlik aldınız adli olarak hangi tarihte

Sanirim Aralik 2018 yili idi takipsizlik. Valla ben i nasil sucluyacaklar merak ediyordum. Birsey bulamayinca bunu bahame etmis olabilirler. Kurum tam bir fitne fesat yuvasi. Edindigim bilgiler kendi cemaatlerinden elemanlari ayarlayip ihrac olanlara direk iftira attiklari idari sorusturmada. Bakalim benim ki gelsin de gorelim neler var mis bizim dosyada...

672 KHK- Akademik- KYOK-Beklemeye Devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk Kartalyuvası
Endoplazmikbirkul, 6 dakika önce yazdı:

Sanirim Aralik 2018 yili idi takipsizlik. Valla ben i nasil sucluyacaklar merak ediyordum. Birsey bulamayinca bunu bahame etmis olabilirler. Kurum tam bir fitne fesat yuvasi. Edindigim bilgiler kendi cemaatlerinden elemanlari ayarlayip ihrac olanlara direk iftira attiklari idari sorusturmada. Bakalim benim ki gelsin de gorelim neler var mis bizim dosyada...

Ergenekondaki yalancı şahitlik yapan şeref yoksunlarını hatırlasınlar.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Adnan104, 2 saat önce yazdı:

Kardeşim çok geçmiş olsun pes etmek yok.Biliyorum bize söylemek kolay belki ama bol aktivite bol enerji yerinde durma.Bu süreçte herkes oturduğu yerden çalışmayıp evde oturmayı beklemeyi tercih etti oturdukça da evde herkes stres sıkıntı içinde biriktirdi herseyi aktivite yok hareket yok spor yok sıkıntı stres Zaten hastalıkların birinci sebebi.O sebeple bu dkdan sonra bir dk bile yerinde durma kardesim aktivite yap vücut hareket etsin.Çalışan Demir paslanmaz kardesim yapabilirsin inş tahliller temiz çıkar güzel kardeşim.Rabbim şifa versin inş iade olduğun mesleğinde hakkınla tekrar çalışmayı nasip etsin

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...