İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü İadeleri - Araştırma Merkezi - Son Gelişmeler

Önerilen Yorum

As2745, Bir saat önce yazdı:

Devrem dün karakoldan arayıp kararı tebliğ ettiler. Evrağı il emniyete göndereceklermiş. Bundan sonraki atama sürecini nerden takip edeceğiz personel dairede hangi büro bakıyor bilgi veriyorlarmı

Personel Daire Atama ilgileniyor. Telefonlar zor düşüyor.

Numaralar aşağıdadır.

0312 462 17 38

0312 462 17 39

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Yukarıda verdiğim numarayı bugün düşürdüm. İlgili arkadaş sicilimi istedi. Yaptığı sorgulamadan sonra  "tebliğ evrakınız bize ulaştı. Artık bizden haber bekleyeceksiniz, atamanız bakanın onayına çıkacak, kesin bir süre öngöremiyoruz. Uzayabiliyor " şeklinde bilgi verdi.

İlgililere duyurulur.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@MSA Ben jandarma personeli olarak görev yaparken Aralık 2018 de açığa alındım ve Kasım 1 itibariyle bakanlık tarafından ihraç oldum. Bu ay da mahkemem vardı beraat aldım ve idare mahkemesine başvurdum sizce benim durumum ile ilgili yorumunuz nedir ne kadar sürer tahmini irtibat ve iltisaka sokup araştırma merkezine verirler mi

2013 öncesi üniversitesi de evlerinde 1 yil kalmıştım ve beraat ettim başka birşeyim yoktu.

JANDARMA

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Epzn, 40 dakika önce yazdı:

@MSA Ben jandarma personeli olarak görev yaparken Aralık 2018 de açığa alındım ve Kasım 1 itibariyle bakanlık tarafından ihraç oldum. Bu ay da mahkemem vardı beraat aldım ve idare mahkemesine başvurdum sizce benim durumum ile ilgili yorumunuz nedir ne kadar sürer tahmini irtibat ve iltisaka sokup araştırma merkezine verirler mi

2013 öncesi üniversitesi de evlerinde 1 yil kalmıştım ve beraat ettim başka birşeyim yoktu.

İlk basamak idari mahkeme süreci en az 2 yıl sürecektir. İptal kararı aldığınızda kurum yd istemli istinafa başvurabilir. Bu durumda dönüş daha da uzun sürecektir.

İdari davanız için bir tahmin yapamam.

Araştırma Merkezine atananlar arasında bir bağ yada ortak kriter durumu sözkonusu değil. Bu nedenle kimin neden kadroya ya da merkeze atandığını bilemiyoruz.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 12.12.2019 - 15:16 yazdı:

Yukarıda verdiğim numarayı bugün düşürdüm. İlgili arkadaş sicilimi istedi. Yaptığı sorgulamadan sonra  "tebliğ evrakınız bize ulaştı. Artık bizden haber bekleyeceksiniz, atamanız bakanın onayına çıkacak, kesin bir süre öngöremiyoruz. Uzayabiliyor " şeklinde bilgi verdi.

İlgililere duyurulur.

Ben de 10 unda tebliği imzaladım. Olmazsa hafta içi arayıp bi teyit edeyim ulaşmış mı

672 khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@MSA Merhaba kardeşim. Şimdi biz sivil memur olarak araştırma merkezinde başlamamız halinde. Polis olarak kullandığımız beylik tabancalarımız bize iade edilecekmi.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ecevit Nuri, 9 saat önce yazdı:

@MSA Merhaba kardeşim. Şimdi biz sivil memur olarak araştırma merkezinde başlamamız halinde. Polis olarak kullandığımız beylik tabancalarımız bize iade edilecekmi.

Belirsizlik devam ediyor. Süre yönünden haketmiş kişilerde sorun olmayacaktır.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 12.12.2019 - 15:16 yazdı:

İlgililere duyurulur.

Emniyet personel daire ile görüştüm. Atamamın Araştırma Merkezine yapıldığını söylediler. 19 ay tutuklu kaldıktan sonra Adli davadan beraat ettim. Fetö tarafından AD koduyla fişlenmiştim. Masumiyetim ortadayken ikinci kez mağdur edildim. Bundan sonra ne olacak bilen var mı? Tazminat davam devam ediyor. Hakkımı nasıl savunabilirim. Maddi durumum iyi olmadığı için avukat tutmadım. Bana bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. Hak arama konusunda herşeyi yapmak istiyorum. İtibarımın iadesi için emniyette başlamak istiyorum. Bu saatten sonra bu mümkün mü? 

677 KHK - Kabul - SD

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...