İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Konuk
Yeliz Coşkun Aslanalp, 8 dakika önce yazdı:

@varex abdestli namazlılarada güvenmiyorum şahsi fikrim bırakmadılar kimseye güvenelim artık...??

wildPuppy, 4 dakika önce yazdı:

ben ateistlere daha çok güvenirim. Cennet veya sevap menfaati yoktur onlarda. İnsanlık ve değer üzerine yaşarlar. ?

kısaca bize insan evladı olan birileri lazım:)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
defterdarzade, 8 saat önce yazdı:

AYM 22 Ocakta, en son yapılan pasaport düzenlemesinin iptali talebini de karara bağlayacakmış. Çok yüksek ihtimalle iptal edecek. Gerekçeli kararın yayınlanması 2 ay alsa pasaport sorunu en geç 60-70 güne kökünden çözülecek gibi. 

Bürokrasi ve khklılar yine boşyere uğraştırılmış olacak. 

Bu kanun maddesinin bu kadar çabuk gündeme alınması şaşırtıcı. 

Diğer taraftan 3 yıldır bekleyen KHK ihraç hükümleri var gündeme alınmayı bekleyen. Şimdi 2 ay önceki kanunu bunlardan önce gündeme alınması bir taraftan adil değil. Bekleyerek vebale ortak oluyor Aym üyeleri. 

Hayırlısı diyelim. 14 Kasım gündemindeki irtibat-iltisak gerekçeli kararları da bugün yarın yayınlanır. Belki bir bomba patlatır AYM

Bu irtibat-Iltisak kararınin açıklanması  cok uzun sürmedi  mi ? Ne kadar zamanda yayimlanabilir en gec bilginiz var mi ? 

KYOK- kurum kanaati ihrac- idare mahkemesinden sonuç  bekleniyor..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Emre585858, 30 dakika önce yazdı:

18 Nisan 2017 sendemi red aldın  askersen komisyon  acımıyor

Size katılıyorum elim kulağımda 16 Kasım 2019 kyok tarihim gayet insani 65 sn vatani görevini yerine getirmek için askerim le nasıl katılış yapacağını sorması sabırla bekliyorum İnceleme devam ediyor. Tekrar geçmiş olsun @Emre585858

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyondan bu seferde onay kodu gelmiyor doğrumudur?? Bir aktivitemiz bu var bunuda maceraya bağladılar...

• Kahkaha 1

679 KHK adalet bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Eylül, 4 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun. Arandınız mı, komisyon sayfasında mı gördünüz?

Komisyon sayfasindan.

• Beğeni 3

KHK 675, kriter yok, Yurtdışında yetişmiş, Fetö’nün F’si bile bilinmiyordu.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

İyi geceler eşim için takipteyim eşim hvkk ast 3 aydır tutuklu ankesör ardışk aramadanmş 12 araması mevct hts kayıtları henüz gelmedi ilk mahk haftaya olucak sizce ceza almadan beraat edermi?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Melih Hoca 7 yıl 6 ay hayırlı olsun diye whatsapp dururumuna yazmış. Herhalde cezası onaylanmış. Allah kolaylık versin ne diyelim ?

• Beğeni 1
  • Üzülme 6

701 KHK, Adelet Bakanlığı, Eski Zabıt Katibi, İhraç sonrası takipsizlik

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Melih hoca beraat etmisti diye hatirliyorum ben idare mahkemesinden ilk umitliydi cunku sonradan red aldi gerci ama ilk baslarda hmidim yok derdi bence baska biseydir ins.

• Şaşırma 1

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...