İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Muhammet Adıgüzel, 10 dakika önce yazdı:

@672zede hocam benim iş uzar gibi ama sizi umutlandıracak bir haber vereyim size. istifa edilmiş 26 ay sendikasın olan ve 10 Mart olumlu kurum görüşü olan bir arkadaş dün gece 11 de iadesini görmüş ? Yani kurum görüşünden 2 hafta sonra iade etmişler hemen 

İnşallah hocam, sizden güzel haberler bekliyorum...

672-MEB- Sendika- Kabul...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Az once baktim ocak duyurusuna 28 000 yaziyo...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugün daha karar çıkmaz herhalde, komisyon açıklamayı yapmış .

672-KHK, sendika 2015 Ağustos istifa, inceleme devam, Eylül ayı kurum görüşü olumlu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Nazenin Bu aylarda  hızlanacaklarını düşünmüyorum hocam. Hele ki komisyon üyelerinden birinin ya da orada sürekli görev yapan bir çalışanın salgına yakalandığını falan düşünüyorum o zaman bütün hepsi karantinaya alınır... O zaman bizim iş uzar gider...

@caş hocam o yıl sonu faaliyet raporudur ve 31.12.2019 tarihi için geçerlidir. Onun bir altındakine bakmanız gerek. 

• Onaylama 1

R.e

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
caş, 9 dakika önce yazdı:

Az once baktim ocak duyurusuna 28 000 yaziyo...

Yıl sonu raporu o ?

O kadar insan iki ayda 3600 dosya incelemiş söz biter 

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ayda yaklasik 5000 karardan 1800 e kadar dustuler.Ayni personel ama sonuc hayal kırıklığı. Boyle giderse 2021'de de bu dosyalar bitmez.

• Beğeni 1
  • Üzülme 1
  • Onaylama 2

Telefon hatti mağduru -TMSF Döneminde 1 Adet Banka Islemi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@672zede inşallah hepimiz iade oluruz

• Beğeni 1
  • Onaylama 2

672 Meb~kyok~inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 11 saat önce yazdı:

Bugüne ait kararlar:

• 675 KHK - Adalet Bakanlığı - Katip - K.Maraş - Adli KYOK 2018 - RET
  • 675 KHK - Adalet Bakanlığı - İKM - K.Maraş - Adli Beraat 2017 - RET
  • 686 KHK - MEB - İstanbul - Bylock Hat Mağduru - Kurum Aranma 2019 Kasım - Adli KYOK 2019 Ocak - İADE
  • 701 KHK - TSK - KKK - K Başçavuş - Ankara - Adli Soruşturma Devam Ediyor - RET
  • 701 KHK - TSK - KKK - İzmir - Astsubay - Ankesör - Adli Soruşturma Devam Ediyor - RET
  • 701 KHK - EGM - Ağrı - Garson EA - Adli Soruşturma Devam Ediyor - RET
  • 701 KHK - EGM - İstanbul - Ekipler - Garson C - Adli İşlem KYOK - RET
  • 672 KHK - MEB - Düzce - Sendika 24 Ay - Adli İdari İşlem Yok - İADE

Adalet Bakanlığı RET, TSK RET, EGM RET, MEB KABUL; MEB adına sevindirici, ancak Adalet, TSK, EGM sanki bu ülkenin vatandaşı değilde, İsrail vatandaşıymış gibi komisyondan muamele görüyor. Kendi adaletsizliklerinde boğulsunlar, aynısını kendileri de yaşar inşaAllah.

• Beğeni 3
  • Onaylama 3

675 RET - 22. İDARE - ADLİ BERAAT(İkinci kez) - ADALET (SİZLİK) BAKANLIĞI

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komısyon 2021 i görecekkkk. Hala ret alacak en az 17 bin dosya var. 675 li adama daha dün ret geliyo bunların allah korkusu yok.

• Katılmama 1

672sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
gorafda, 16 dakika önce yazdı:

Ayda yaklasik 5000 karardan 1800 e kadar dustuler.Ayni personel ama sonuc hayal kırıklığı. Boyle giderse 2021'de de bu dosyalar bitmez.

Aglamak istiyorum canımın sıkıntisindan bu işkence yeter artık daha ne kadar önümüzu goremeyecegiz bu kadar vicdansizligk olur mu biz sona kalanlarin suçu ne allah im nolur bir yıl daha uzamasin lütfen burayı okuyorsaniz artık yapmayın ya uzatmayin lütfen artık gücümüz kalmadı ya

Nazenin, 8 dakika önce yazdı:

Aglamak istiyorum canımın sıkıntisindan bu işkence yeter artık daha ne kadar önümüzu goremeyecegiz bu kadar vicdansizligk olur mu biz sona kalanlarin suçu ne allah im nolur bir yıl daha uzamasin lütfen burayı okuyorsaniz artık yapmayın ya uzatmayin lütfen artık gücümüz kalmadı ya

arkadaşlar bu böyle olmayacak ya sesimizi çıkaralım birsey yapalım bizi görsünler artık yeter 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...