İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

duyum da mı yok arkadaşlar. 

hadi herkes bi duyum uydursun, kim hangisine inanmak istiyosa inansın :))

belki zaman geçer

• Kahkaha 2

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Karar yok mu varsa paylaşalım 

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Gülcan Hatilcik Kabakci, Bir saat önce yazdı:

Allah razı olsun sizden 21 ay sendika MEB kurum görüşü olumlu alındı ama beraatim istinafta oldugu icin umudm yoktu.İnsallah bilgiyi veren dogru vermistir.

Bizzat ilk ağızdan aldım emin olabilirsiniz 

• Beğeni 1

Ben 672 KHK EGM kodlamam AD beraat kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
pelinkayapelin5, Bir saat önce yazdı:

belki zaman geçer

Benim ki %100 katıksız Kendi yorumum hocam... Bu komisyonda çalışanlar bildiğiniz Hacivat ve Karagöz oynuyorlar. Hal böyle olunca sopa kimin elinde zaten belli ve adamların yılsonuna yetiştirelim diye zerrece bir çabası olmadığı aşikar... Komisyon istese dosyaları bugün bitirir ama ihraclari onaylamak ve suçsuz olanlara da bir kulp takıp müktedirlerin yaptığını onaylamak dışında affedersiniz bir b*Ka yaradıkları yok.  İşleri de rahat parası da güzel ! kul hakkıymış, adaletmiş hiçbirinin umrunda değil. Darısı suçsuz yere masumken yafta yemiş bizlerin yaşadıklarını yaşamadan ölmesinler fazlasını bile istemiyorum yaşadıklarımızı yaşasınlar yeter... 

Yani kıssadan hisse;

Komisyona zart, komisyona zurt...

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

679 KHK, Eş durumundan ihraç, adli eşim ve ben KYOK, Kurum K.K.K.'LIĞI, Komisyon inceleme devam...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir ahhh çeksem karşıki dağlar yıkılır...???incelemeye halen ve ısrarla devam

Az önce fox haberde burhan kuzunun açıklamasından kesitler yayınlandı.Adam resmen "bir ben miyim yahu , yargıya siyasetten baskı yapmayan mı var? "dedi.

Alenen yargıya , komisyona , hukuka yaptiklari baskının itirafi ama bunu duyacak savcı hakim kimse yok mu ya?

• Onaylama 1

672 KHK-adli islem yok- 30  ay sendika-kurum görüşü olumlu eylul 2019 -1 Temmuz KABUL kararını sistemde görme

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kadir01, 2 saat önce yazdı:

Hayır hocam komisyon beraat alan bir şahıs için karar vermek için istinaftaki ya da yargıtaydaki onayı beklemiyor benim beraat dosyası istinafta o nedenle araştırdım ve çok şükür kesin bilgiye ulaştım 

Bana bekleniyor dendi 

679 - Adalet Bakanlığı - inceleniyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Exahar, 13 dakika önce yazdı:

Bana bekleniyor dendi 

Kim dedi ?

Ben 672 KHK EGM kodlamam AD beraat kesinleşti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

bizdede İnceleme hala devam ediyor malesef ya sabır yahu...

670 KHK inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
pelinkayapelin5, 2 saat önce yazdı:

belki zaman geçer

???

Eski uydurulmuş duyumlardan kopya çekiyim;

25 Ekimde iadeyiz...

???

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...