İçeriği gör
Arif sami harta

Adalet Bakanlığı İadeleri Forumu

Önerilen Yorum

efe_kentli67, 32 dakika önce yazdı:

@Tolga beni de aramadılar daha artık korkmaya baslamiştım seni ararlarsa haber et hocam ben de haber ederım sizin meslek neydi hocam ıkm mi katıp mı 

infaz koruma idim. sorun olmaz ararlar elbet. pandemiden dolayı genel bi yavaşlık olabilir. önümüzdeki haftada aramazlarsa , diğer hafta ben kendim arıycam Bakanlığı 

efe_kentli67, 36 dakika önce yazdı:

@Tolga beni de aramadılar daha artık korkmaya baslamiştım seni ararlarsa haber et hocam ben de haber ederım sizin meslek neydi hocam ıkm mi katıp mı 

komisyon kabul yazisi postadan geldimi sizinki? benimki 2 gün önce geldi 

701 ile açığa alınmadan ihraç. İdari soruşturma yok. Adli soruşturma Kasım 2020 takipsizlik. Komisyon incelemesi devam ediyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Tolga yeni adres değişikliği yapmıştım eski  adrese gelmiş  forumdan takıp edıyorum kabul yazısını görenler 2 hafta içinde başlıyor işe bizim 1 hafta geçti bile insan merak ediyor 

701 KHK - KOMİSYON KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
efe_kentli67, 2 saat önce yazdı:

@Tolga yeni adres değişikliği yapmıştım eski  adrese gelmiş  forumdan takıp edıyorum kabul yazısını görenler 2 hafta içinde başlıyor işe bizim 1 hafta geçti bile insan merak ediyor 

2 haftada başlayan da var 1 ayda başlayanda. ancak şuan devlet dairelerinde esnek çalışmaya geçtiler bundan biraz yavaş olabilir. en net olanı bakanlığı arayıp öğrenebiliriz . önümüzdeki hafta aramazlarsa, ben arıycam zaten. 

701 ile açığa alınmadan ihraç. İdari soruşturma yok. Adli soruşturma Kasım 2020 takipsizlik. Komisyon incelemesi devam ediyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Tolga, 15.04.2021 - 10:07 yazdı:

bende geçen hafta çarşamba kabul kararımı gördüm. komisyon yazısı 2 gün önce eve geldi. ama telefonla arayan henüz olmadı. son çalıştığınız kurum değil , bakanlık arıyor bildiğim kadarıyla 

Hayırlı olsun komisyon  karar sayısı ve tarihi kac acaba  

675 KHK okul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sabır, 16.04.2021 - 20:25 yazdı:

Hayırlı olsun komisyon  karar sayısı ve tarihi kac acaba  

30 martta karar vermişler. Karar sayısı 15 bin 800 lerde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Tolga, 18.04.2021 - 10:08 yazdı:

Cevabınız teşekkür ederim. Tekrardan hayırlı olsun iadeniz

675 KHK okul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Tolga, 18.04.2021 - 10:08 yazdı:

Merhaba, en son sizin bu bölümde kabul kararınız verilmiş ondan size yazıyorum, ben de üç gün önce kabul kararımı gördüm, henüz bakanlıktan aramadılar, ihraç öncesi savcılık personeliydim ve farklı bir ildeydim, şimdi beni aradıklarında idari yargı istesem şuan bulunduğum ile sizce olur mu?

Sizi kararı gördükten kaç gün sonra aradılar? Başlamanız ne kadar sürdü?

Şimdiden teşekkürler

Adalet(mi??)  bak. - 675 (mi) KHK-nihayet KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Nnnkoc, 11.05.2021 - 05:59 yazdı:

Merhaba, en son sizin bu bölümde kabul kararınız verilmiş ondan size yazıyorum, ben de üç gün önce kabul kararımı gördüm, henüz bakanlıktan aramadılar, ihraç öncesi savcılık personeliydim ve farklı bir ildeydim, şimdi beni aradıklarında idari yargı istesem şuan bulunduğum ile sizce olur mu?

Sizi kararı gördükten kaç gün sonra aradılar? Başlamanız ne kadar sürdü?

Şimdiden teşekkürler

Hocam iadeniz hayırlı olsun komisyon kararınız ikametgah adresine gelecek takıp edın muhtarlıga falan haber edın evde bulamazlarsa oraya bırakıyorlar ise baslama bakanlıktakı işleyişe göre değişiyor mesela daha once iade olan 2 haftada başlıyordu ama benim 1 ayı buldu aradılar haftaya baslayacagım İNŞALLAH komisyon kararınız çıktı ya gerisi de gelir ferah olun 

701 KHK - KOMİSYON KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
efe_kentli67, 38 dakika önce yazdı:

Hocam iadeniz hayırlı olsun komisyon kararınız ikametgah adresine gelecek takıp edın muhtarlıga falan haber edın evde bulamazlarsa oraya bırakıyorlar ise baslama bakanlıktakı işleyişe göre değişiyor mesela daha once iade olan 2 haftada başlıyordu ama benim 1 ayı buldu aradılar haftaya baslayacagım İNŞALLAH komisyon kararınız çıktı ya gerisi de gelir ferah olun 

Çok teşekkür ederim, komisyon kararı bildirdiğim adrese mi gelir,son ikametgahım farklı çünkü başka şehre taşındık 4 sene önce..zaten başlamak için acelem yok 2 yaşında çocuğum var bu zamana kadar hiç ayrı kalmadık, mümkün olduğunca geç başlayacağım ücretsiz izin yıllık izin ne varsa kullanacağım,evet mühim olan kabul olması..sizin de başlamanız hayırlı olsun

Adalet(mi??)  bak. - 675 (mi) KHK-nihayet KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Nnnkoc hocam şu anda mernis adresiniz neresi ise oraya gelecek resmiyetteki yani mernis adresinize geliyor ALLAH bağışlasın benim durumum da aynı sizin gibi 2 yaşımda kızım var hemen tayin yazacağım İNŞALLAH  hemen çıkar yoksa izin falan isteyeceğim hakkımızda hayırlısı olsun ALLAH  bir daha böyle sıkıntılar yaşatmasın AMİN 

701 KHK - KOMİSYON KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...