İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Cengiz Yildiz, 14 dakika önce yazdı:

Merhabalar gecenin bu saatinde moralimi alt üst ettiler. 25. Idare mahkemesi ret vermis. Neymiş kendi beyanıma göre dershaneye gitmişim de yok telefon konuşması yapmisimda. Gece gece mahvoldum ya. Karara karşı ne yapacağımıda bilmiyirum bu kadar sikintinin  içinde bide bununla uğraş neyse artik

Geçmiş olsun mesajla mi öğrendiniz 

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yengeç, 10 dakika önce yazdı:

Geçmiş olsun mesajla mi öğrendiniz 

Yok tam 2 sene oldu bu ay uyapta 2 senedir bisey yoktu.bu gün yuklenmis

701 khk adalet  bakanligi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kaderdaşlar bir anket daha yapablir myiz? daha detaylı oabilir. ( kriter, kurum görüşü olup olmama, takipsizlik beraat vb..

672 KHK Meb  Kyok  sendika hala inceliyorlar

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar idari mahkemesine basvururken dilekçe ve eklerden 2 nüsha yapıp hepsini imzalayacagız mı bir de bu 2 nüshayı ayrı 2 dosya yapıp mı verecez

Güncelleme • • Mavan
Yanlıs

686 Khk-Banka - İstinaf

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Cengiz Yildiz, 4 saat önce yazdı:

Merhabalar gecenin bu saatinde moralimi alt üst ettiler. 25. Idare mahkemesi ret vermis. Neymiş kendi beyanıma göre dershaneye gitmişim de yok telefon konuşması yapmisimda. Gece gece mahvoldum ya. Karara karşı ne yapacağımıda bilmiyirum bu kadar sikintinin  içinde bide bununla uğraş neyse artik

Meslektaş üzülme. İkinci kez ihraç hissi veriyor biliyorum. Bende 25 idareden Red aldım.  25 idarenin kabul verdiği bir dosya yok şuanda. Sakin bir şekilde vakit kaybetmeden forumdaki örnek dilekçelerden birini kendine uyarla ve istinaf basvurunu yap. Bunların yaşam süresi ile kelebeğin yaşam süresi aynı. Gidiyorlar. Ahim kararları tek tek gelmeye başladı. Millet ittifaki da çok umut veriyor.  O hukuk ayağımıza gelecek. Hukuki mücadeleye her şekilde devam etmeliyiz. Geçmiş olsun...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Cengiz Yildiz, 9 saat önce yazdı:

Durmak yok sonuna kadar devam ?

• Teşekkür 1
  • Onaylama 1

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guardiann, 5 saat önce yazdı:

Meslektaş üzülme. İkinci kez ihraç hissi veriyor biliyorum. Bende 25 idareden Red aldım.  25 idarenin kabul verdiği bir dosya yok şuanda. Sakin bir şekilde vakit kaybetmeden forumdaki örnek dilekçelerden birini kendine uyarla ve istinaf basvurunu yap. Bunların yaşam süresi ile kelebeğin yaşam süresi aynı. Gidiyorlar. Ahim kararları tek tek gelmeye başladı. Millet ittifaki da çok umut veriyor.  O hukuk ayağımıza gelecek. Hukuki mücadeleye her şekilde devam etmeliyiz. Geçmiş olsun...

Teşekkür ederim ama ben bu kadar iyi niyetle bakamiyirum

Aysegul Oz, 45 dakika önce yazdı:

Durmak yok sonuna kadar devam ?

Mecbur devam edecek ama çocuklarım büyüyor onlara ne istediklerini alabiliyorum ne de bu hayatı onları tam anlamıyla yasatabiliyorum

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Nefer, Bir saat önce yazdı:

689 KHK TSK kabul kararımı gördüm ne diyeyim yaşadıklarım aklıma geldikçe sevinemiyorum.Onur şerefim üstündeki leke kalktı rahmetli babamda keşke 

Gözünüz aydın olsun Allah bir daha böyle sıkıntı yasatmasin. Durumunuzdan bahsedermisiniz irtibat iltisak geciyormuydu.

689 KHK (Esim icin takip ediyorum.Inceleme Devam)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Iade mahkemesine ret kararına itiraz için ankara bölge idare mahkemesine dava açacam ama nasıl ve ne yazacagimi bilmiyirum yardımcı olma şansınız varmı acaba

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...