İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Ne olur birileri birseyler yazsin.

O kadar sessizki forum

672 inceleme dvm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Umitvar, 6 dakika önce yazdı:

Ne olur birileri birseyler yazsin.

O kadar sessizki forum

Cuma gunu kipirdanma olur

Komisyon cuma disinda baska gubler yukleme yaptigi oluyor mu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Mrb arkadaşlar,malum idare mahkemelerine ,geçtiğimiz yıl yenileri eklenmişti.yeni dosyalar bu mahkemelere verilmeye baslanmisti.Benim için sürprizler devam ediyor gibi çünkü red kararından sonra yapmış olduğum itiraz 25.idare mahkemesine düşmüş.Hic bir anlam veremedim.Deneyimli arkadaşların yorumlarını alabilirmiyim.Bu arada dosya numarası 2021/137

672 KHK - MEB - Temmuz 2018 takipsizlik- Sendika İstifa (Şubat 2016)-Kurum kanaati olumsuz- Komisyon Ret 28 Ekim 2021-25.İdare Mahkemesi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ümitli, 6 saat önce yazdı:

Merhabalar....

Daha önce forumda paylaşıldı defaatle fakat nerede geçti onu bulamadım.Aramizda pasaport tahdidinin kaldırılması için başvuran oldu mu acaba ve ne kadar süre içerisinde sonuçlanıyor?

Mrb, 2021 yılının şubat ayında Cimer'e yurtdışı yasağımın kaldırılmasına dair yazı yazmıştım. Geçen  hafta Nüfus Müdürlüğünden yurtdışı yasağımın kalktığına dair yazı geldi. Yani tam olarak 10 ayda cevap geldi.

677, üni, adli işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Musa Erkmen, 8 saat önce yazdı:

hayırlı olsun

devlet personel dairesi ile işiniz yok eğer ihraç olduğunuz ilde iseniz oradaki kurumun personel bölümüne gidin durumunuzu sorabilirsiniz hayırlı olsun tekrardan

Sağolun teşekkür ederim 

Kabul sonrası

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
hepsiyah, 2 dakika önce yazdı:

Merhabalar ben çok sukur kabul kararimi aksam 19:50 de gordum. Hala saşkınım. Kurum Saģlık Bakanlıgi 26 ay sendika kurum gorusu gecen ramazan ayinda alinmisti

Oh beee ? böyle güzel haberlerle gelin? hayırlı olsun hocam, bundan sonrası sizin için çok daha güzel olsun inşallah... karar bugün mü yüklenmiş acaba? Gün içinde bakmış mıydınız ? 

679-yök-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Eren Batu, 12 saat önce yazdı:

Merhabalar, eşimin yaklaşık bir buçuk yıldır bölge idare mahkemesi'nde OHAL kararına itiraz davası var göreve dönüş için kendisi emniyet personeli idi. Geçtiğimiz nisan ayında eşim vefat etti davaya dahil olmak için verdiğim dilekçe Eylül ayında işlem alın da 2 hafta sonra red kararı gelmiş. Karar tebliğ muhtara bırakılmış buradan da babam almış karari. Fakat bana söylemeyi unutmuş o dönemde oğlumun isim değiştirme davası da olduğu için onunla ilgili bir şey olduğunu düşünmüş geçen hafta karar bana verdiğinde 30 günlük itiraz suresinin geçtiğini gördüm konu ile ilgili ne yapabilirim. E devlette dosya hala acik görünüyor yardımcı olur musunuz. Tam olarak ne yapmalıyım ya da yapacak bişey yokmu artık 

Allah rahmet eylesin 

675,Banka,okul,cihan,yalancı tanık,beraat,istinaf,22.idare,ara karar.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Arı maya, 4 dakika önce yazdı:

Oh beee ? böyle güzel haberlerle gelin? hayırlı olsun hocam, bundan sonrası sizin için çok daha güzel olsun inşallah... karar bugün mü yüklenmiş acaba? Gün içinde bakmış mıydınız ? 

Cok sagolun hocam. En son gecen cuma bakmisim. Aksam formda iade gorunce bi bakayım dedim ole gordum

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sylmz, 8 saat önce yazdı:

2 ay kadar sürüyor. Dilekçe ile birlikte takipsizlik veya beraat kararını ekleyip bulunduğunuz yerdeki nüfusa başvuru yapabilirsiniz. Süreç sonunda tebligat ile bilgi veriyorlar.

Teşekkür ederim

672 khk sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...