İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

hepsiyah, Bir saat önce yazdı:

Merhabalar ben çok sukur kabul kararimi aksam 19:50 de gordum. Hala saşkınım. Kurum Saģlık Bakanlıgi 26 ay sendika kurum gorusu gecen ramazan ayinda alinmisti

Hayırlı uğurlu olsun ? Hepbeyaz olsun hayatınız.

Eren Batu, 13 saat önce yazdı:

Merhabalar, eşimin yaklaşık bir buçuk yıldır bölge idare mahkemesi'nde OHAL kararına itiraz davası var göreve dönüş için kendisi emniyet personeli idi. Geçtiğimiz nisan ayında eşim vefat etti davaya dahil olmak için verdiğim dilekçe Eylül ayında işlem alın da 2 hafta sonra red kararı gelmiş. Karar tebliğ muhtara bırakılmış buradan da babam almış karari. Fakat bana söylemeyi unutmuş o dönemde oğlumun isim değiştirme davası da olduğu için onunla ilgili bir şey olduğunu düşünmüş geçen hafta karar bana verdiğinde 30 günlük itiraz suresinin geçtiğini gördüm konu ile ilgili ne yapabilirim. E devlette dosya hala acik görünüyor yardımcı olur musunuz. Tam olarak ne yapmalıyım ya da yapacak bişey yokmu artık 

Başınız sağ olsun ? Avukat arkadaşlar yardımcı olsa ne iyi olur.

• Beğeni 4
  • Teşekkür 1

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Eren Batu, 13 saat önce yazdı:

Merhabalar, eşimin yaklaşık bir buçuk yıldır bölge idare mahkemesi'nde OHAL kararına itiraz davası var göreve dönüş için kendisi emniyet personeli idi. Geçtiğimiz nisan ayında eşim vefat etti davaya dahil olmak için verdiğim dilekçe Eylül ayında işlem alın da 2 hafta sonra red kararı gelmiş. Karar tebliğ muhtara bırakılmış buradan da babam almış karari. Fakat bana söylemeyi unutmuş o dönemde oğlumun isim değiştirme davası da olduğu için onunla ilgili bir şey olduğunu düşünmüş geçen hafta karar bana verdiğinde 30 günlük itiraz suresinin geçtiğini gördüm konu ile ilgili ne yapabilirim. E devlette dosya hala acik görünüyor yardımcı olur musunuz. Tam olarak ne yapmalıyım ya da yapacak bişey yokmu artık 

Başınız sağolsun Allah rahmet eylesin?

Güncelleme • • Umutlu

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@bkartli   Bu, yeni mahkemelerin derdest dosya durumu ortalama dosya sayısına ulaşmış yani artık diğer eski mahkemelere de eşit olarak gelen dosyalar dağıtılmaya başlanmış demektir. Artık son 3 mahkemeye değil 9 mahkemenin hepsine dosya verilir yani. 

677 KHK- Beraat- Komisyon RET 05/20-Kriter Yok-Ankara İdari Mh. Dava Süreci

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
sereneness, 5 saat önce yazdı:

Mrb, 2021 yılının şubat ayında Cimer'e yurtdışı yasağımın kaldırılmasına dair yazı yazmıştım. Geçen  hafta Nüfus Müdürlüğünden yurtdışı yasağımın kalktığına dair yazı geldi. Yani tam olarak 10 ayda cevap geldi.

Inşallah bizimki de o kadar sürmez.Size hayırlı olsun.

672 khk sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Uzatma kararı çıktı mı?

Bu arada ins en son beni açıklarlar. 6 senenin dolmasına yaklaşıyorum. Şu anki şartlarda dönmeyi dusunmedigim için hakkımı burada ihtiyacı olan birilerine verebilirim.

• Beğeni 1
  • Şaşırma 1

670, adli/idari sor. yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Heygidi, 57 dakika önce yazdı:

Uzatma kararı çıktı mı?

Bu arada ins en son beni açıklarlar. 6 senenin dolmasına yaklaşıyorum. Şu anki şartlarda dönmeyi dusunmedigim için hakkımı burada ihtiyacı olan birilerine verebilirim.

Hala çıkmamış umarım bi ümit uzamaz en kötü Ocak sonuna bitirirler ?

• Beğeni 4
  • Onaylama 1

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Inşallah çok çok iade duyacağımız birgun olur 

• Beğeni 5
  • Onaylama 1

672 inceleme dvm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İşi gücü bıraktık komisyondan açıklama bekliyoruz, bu durum psikolojiyi bozuyormış arkadaşlar, ilgilenmeyenler varsa aynen devam etsin. Son zamanlarda fazla ilgilenerek ruh sağlığımı alt üst etmiş bulunuyorum. Şimdi baktım geçen yıl 31 aralıkta açıklama yapılmış, son 14 bin küsür dosya kalmış falan.. bekliyoruz bakalım ? 

• Beğeni 1
  • Üzülme 2

679-yök-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Arı maya, 39 dakika önce yazdı:

İşi gücü bıraktık komisyondan açıklama bekliyoruz, bu durum psikolojiyi bozuyormış arkadaşlar, ilgilenmeyenler varsa aynen devam etsin. Son zamanlarda fazla ilgilenerek ruh sağlığımı alt üst etmiş bulunuyorum. Şimdi baktım geçen yıl 31 aralıkta açıklama yapılmış, son 14 bin küsür dosya kalmış falan.. bekliyoruz bakalım ? 

Maalesef bende de tam bir travmaya dönüştü ilgilenememeyi maalesef yapamıyorum bir ümitle her gün gelecek haberi bekliyorum.Bazen yazılan mesajlarda" arkadaşlar iki haftadır bakmıyordum dün kabul kararı gördüm" okuyunca bende dedim bir deneyeyim bakmayayım ama iki gün dayanamadım.Bir okulun önünden geçerken koşturan öğrencileri görünce artık istemsiz hemen karar çıkmış mi çıkmamış mi bakıyorum hemen.Ne diyeyim ....Sonu güzel olacak diye yıllarca süren bir hüznün bitmesi umuduyla bekliyoruz.

• Beğeni 3
  • Üzülme 6

672 khk sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ümitli, 10 dakika önce yazdı:

Maalesef bende de tam bir travmaya dönüştü ilgilenememeyi maalesef yapamıyorum bir ümitle her gün gelecek haberi bekliyorum.Bazen yazılan mesajlarda" arkadaşlar iki haftadır bakmıyordum dün kabul kararı gördüm" okuyunca bende dedim bir deneyeyim bakmayayım ama iki gün dayanamadım.Bir okulun önünden geçerken koşturan öğrencileri görünce artık istemsiz hemen karar çıkmış mi çıkmamış mi bakıyorum hemen.Ne diyeyim ....Sonu güzel olacak diye yıllarca süren bir hüznün bitmesi umuduyla bekliyoruz.

Benzer durumdayız. Güzel haberlerle yılı kapatalım inşallah 

679-yök-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...