İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

ozelharekat61, 18 saat önce yazdı:

Senelerce buraya tereddütsüz kabul yazacağım günü bekledim en ufak kendimden şüphem yoktu ancak bugün RET kararımı komisyon sayfasında gördüm bu ülkede zerre adalet hukuk vicdan olmadığını da görmüş oldum 

679 KHK-EGM-2018 TAKİPSİZLİK aldım

Şahsıma ait hiçbir kriterim yok kodlamam iki kod da DİL alan AD yani fetöcü değil şeklinde ama eski eşimden dolayı ihraç oldum somut değil ama soyut eş kriterinden dolayı silahlı güvenlik birimi olduğumuz için ret aldım eski eşimle boşanalı 4 sene olmasına rağmen yine de ret verdiler diyecek birşey yok MEB de öğretmen veya kurumlarda normal memur olsaydık bu olmayacaktı çok üzgünüm 

Bana savcılığın vermiş olduğu takipsizlik kağıdının son paragrafında özellikle savcı şahsın fetöyle irtibatlı ve iltisaklı olmadığı anlaşılmıştır diye açık açık yazmasına rağmen ben ben nasıl irtibattan iltisaktan ret alabiliyorum bu kağıdı bana devletin mahkemesi verdi devletin savcısı açık açık irtibatlı ve iltisaklı olmadığı anlaşılmıştır yazdı ama şimdi bana irtibat iltisak diyip ret verdiler Allah belanızı versin diyecek başka birşeyim kalmadı

Çok çok üzüldüm 😔 Sizin iade olacağınızı ümit ediyordum. İnanın ne diyeceğimi bilemiyorum. Nolur sağlığınıza dikkat edin. Kara gün kararıp kalmaz. Elbet aydınlığa çıkacağız.

• Beğeni 3
  • Onaylama 1

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Düne ait gelen yeni bir karar;

677 - Kriter Yok - Beraat - Yargıtay Temyiz Aşamasında - Uzman Erbaş - RET

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bla Bla Bla, 2 saat önce yazdı:

Zaten bu irtibat ve iltisak olayını hukuki anlamda ilk kullanan kurum Anayasa Mahkemesiydi. 15 Temmuz'dan hemen sonra Anayasa Mahkemesi, kendi üyesi iki hakimi sadece ''yaptıkları değerlendirme'' ile ihraç etti ve bunun yolunu açtı. İmam osursa cemaat sı..rmış hesabıyla ülkede yüzbinlerce insanın hayatının içine ettiler maalesef. Yani balık baştan koktuğundan Anayasa Mahkemesinden bu konuda hukuki, ahlaki ve vicdani bir karar beklemek yanlış. Hukukun mutlak anlamda hiç bir zaman egemen olmadığı ülkemizde bu işi yine siyaset çözecek. 

Anayasa Mahkemesi kararında açıkça terör örgütü üyeliği için irtibat ve iltisak olması gerekir. Dolayısıyla irtibat ve iltisakı olan her kişi terör örgütü üyesidir diye hukuki zemini netleştirmiştir. Artık bu saatten sonra komisyonun bu karar dışına çok özel bir durum yoksa çıkmayacağı öngörülebilir. Konuyla ilgili bu hem bu AYM kararını ilgi tutup hem komisyon da bekleme süremizi dayanak gösterip AHİM de dava açma konusunu hukuki olarak Avukattan yorum alıp değerlendirebilir mi.

• MEB, 672 KHK, hiçbir kriter eşleşmesi yok haliyle hakkında ne adli ne de idari işlemde yok.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Benimle aynı dosyada yargılanıp beraat alan dosyası istinafta olan bir kişiye de bugün ret gelmiş.

Wi-fi mağduru,adli dava devam ediyor, komisyon kararı bekleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

arkadaşlar ret kararı kaç günde geliyor hala beklemedeyim

670khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Kayip3386, 4 dakika önce yazdı:

Benimle aynı dosyada yargılanıp beraat alan dosyası istinafta olan bir kişiye de bugün ret gelmiş.

Geçmiş olsun, komisyonun nezdinde; kovuşturma evresinin hiçbir önemi yok. Verilen kararlar bunu gösteriyor ki en azından TSK personeli için bunu net bir şekilde belirtebilirim. Ben RET kararının bir an önce verilmesini bekliyorum.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@üstadarkadaşlar ret kararı kaç günde geliyor hala beklemedeyim

24 aralıkta sistemde gördüm 3 ocakta eve geldi .Halaa bakışıyoruz evrakla

Adalet Bakanlığı 701 ihraç 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Komisyonun bu hafta EGM de red haftasıymıs..Biz hala beklemeye devam 679'lu olarak

679'lu polis..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

10 gün oldu ses yok

670khk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...