İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

ozelharekat61, 2 saat önce yazdı:

Dediklerinizi anlamakla birlikte inanç noktasında tükenme noktasına geldim desem yeridir artık gerçekten bazı şeyleri kaldıramıyorum adaletsizlik hukuksuzluk karşısında ezilmiş hissediyorum kendimi ve bunun sebebi yaratıcı diye düşünmeye başladım sürekli suçluyorum neden bizi bu düzene soktun Allah ım neden bizi bunların eline mahkum ettin diye

Mesela en basiti birkaç gün önce bir khklı meslektaşım ordu da kendini yaktı belki bu olaylar yaşanmadan önce tüm kalbiyle samimi inanç yaşarken bu olaylar dan sonra dayanamadı ve kaldıramayıp kendini yaktı ve öldü. Şimdi inancımıza göre bu kardeşim cehenneme gidiyor dimi?biz Hz Eyüp değiliz adam dayanamadı simdi bu adam bu kadar çileyi çekip dayanamayıp bide cehenneme gidecek Allah o zaman hem bunları yaşayıp hem cehenneme gitmemizi mi istiyor diye hergün soruyorum?

Bende artık dayanamıyorum eee simdi biz bu kadar temiz ve güzel yaşarken Allah bizi bu kadere soktu ve bunları yaşamamıza müsade ediyorken hiçbir şekilde bize bunları yapanlara en ufak birşey olmuyor hani Allah hep mazlumların yanındaydı diyorum hani mazlumun ahı yerde kalmazdı bu mu adalet? 

Nerde ilahi adalet? Sadece öbür dünyada adalet olacak diye düşünüp mü yaşayacağız buna hangi insan dayanabilir bu mümkün mü?

Simdi 6 sene gecmis en kısa hadi 2 senede düzeldi diyelim 8 sene sonra gelen adalet ilahi adalet mi olacak bu mu adalet bu mu? Zalimler bize bunları yapanlar gününü gün ederken hergün gülüp gezerken biz günden güne eriyor inancımızı kaybediyoruz ve buna Allah müsade ediyor diye düşünüp kendimi yiyor bitiriyorum bilmiyorum artık dayanamıyorum

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 2 saat önce yazdı:

Dediklerinizi anlamakla birlikte inanç noktasında tükenme noktasına geldim desem yeridir artık gerçekten bazı şeyleri kaldıramıyorum adaletsizlik hukuksuzluk karşısında ezilmiş hissediyorum kendimi ve bunun sebebi yaratıcı diye düşünmeye başladım sürekli suçluyorum neden bizi bu düzene soktun Allah ım neden bizi bunların eline mahkum ettin diye

Mesela en basiti birkaç gün önce bir khklı meslektaşım ordu da kendini yaktı belki bu olaylar yaşanmadan önce tüm kalbiyle samimi inanç yaşarken bu olaylar dan sonra dayanamadı ve kaldıramayıp kendini yaktı ve öldü. Şimdi inancımıza göre bu kardeşim cehenneme gidiyor dimi?biz Hz Eyüp değiliz adam dayanamadı simdi bu adam bu kadar çileyi çekip dayanamayıp bide cehenneme gidecek Allah o zaman hem bunları yaşayıp hem cehenneme gitmemizi mi istiyor diye hergün soruyorum?

Bende artık dayanamıyorum eee simdi biz bu kadar temiz ve güzel yaşarken Allah bizi bu kadere soktu ve bunları yaşamamıza müsade ediyorken hiçbir şekilde bize bunları yapanlara en ufak birşey olmuyor hani Allah hep mazlumların yanındaydı diyorum hani mazlumun ahı yerde kalmazdı bu mu adalet? 

Nerde ilahi adalet? Sadece öbür dünyada adalet olacak diye düşünüp mü yaşayacağız buna hangi insan dayanabilir bu mümkün mü?

Simdi 6 sene gecmis en kısa hadi 2 senede düzeldi diyelim 8 sene sonra gelen adalet ilahi adalet mi olacak bu mu adalet bu mu? Zalimler bize bunları yapanlar gününü gün ederken hergün gülüp gezerken biz günden güne eriyor inancımızı kaybediyoruz ve buna Allah müsade ediyor diye düşünüp kendimi yiyor bitiriyorum bilmiyorum artık dayanamıyorum

Üzgünsünüz kırgınsınız ve de kızgısınız. Dertlesecek konuşacak dostunuz varsa paylaşmanızı öneririm. Bı faydası olur mu bilmiyorum ama inanın dertsiz kaya dibi yok. Herkesin derdi ayrı ayrı.Kendinizi bırakmayın. 

• Beğeni 1
  • Onaylama 4

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Allah razı olsun Altuğ hocam.

Göreve dönüşünüz hayırlı olsun. Rabbim bir daha yaşatmasın. 

677 universite

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Erhan Duman göreve dönmedim inceleme devam ediyor benim de.

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Altuğ hocam aklıma hocamla karıştırmisim sizi özür. İnşallah en kısa zamanda kabulle sonuçlanır.

677 universite

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 13.03.2022 - 18:43 yazdı:

Hocam hükümet değişmeden bu hükümetle bi çözüm olacağını asla düşünmüyorum zira Danıştay'dan idare mahkemelerine hicbir yerde doğru düzgün kararlar cıkmıyor hala ve hala ceza kısmına baktığımızda da durum cok farklı değil bu yüzden benim hicbi ümidim yok biz resmen bu kadere terkedildik ben buna acıklama bulamıyorum ve soruyorum sürekli

Neden Allah ım bizi zalimlerin eline düşürdün ve çaresiz bıraktın bizi niye bu kaderi yaşamaya terk ettin neden senelerimizi güzel gençlik yıllarımızı böyle hukuksuzluğa mahrum ettin ? Neden herkes hayatını yaşarken biz bu hukuksuzlukla adaletsizlikle cebelleşiyoruz hemde hic hak etmediğimiz yerde diye hergün kendime defalarca soruyorum ve cevap olmadığı icin hergün inancımı yitiriyorum herşeye

Özel harekat 61 kardeşim;  sakın inancını kaybetme. Kendini senden yukarda olanlarla değil, aşağıda olanlarla kıyasla. Aldığın her nefesin kıymetini bil. Derdi veren dermanını da verir. Gruba dertlerini dökmen ve arkadaşlarının da tesellileri çok takdire şayan. Sevgilerimle 

• Beğeni 1
  • Onaylama 1
  • Katılmama 1

675,Banka,okul,cihan,yalancı tanık,beraat,istinaf,22.idare,ara karar.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

672 MEB inceleme devam 

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altirana, 50 dakika önce yazdı:

672 MEB inceleme devam 

Forumu hareketlendirmek için güzel taktik 😀692 Maliye inceleme devam..

-692    -Adli durum yok  - inceleme Devam ediyor. - Maliye Bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...