İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

İşte benim RET kararım;

80bxj9f.jpeg

• Şaşırma 1
  • Üzülme 6

692-MSB—KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@Sibemol Subay, astsubay olunca böyle; bu kadar süreden sonra komisyon tüy dikmiş. Ya da bunların son dönemde literatüre geçirdiği gibi; hiçbir şey olmasa bile bir şey var.

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sibemol, 18 dakika önce yazdı:

İşte benim RET kararım;

80bxj9f.jpeg

Bu karara yorum yapabilir misiniz? 

Güncelleme • • Sibemol

692-MSB—KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MsK., 13 saat önce yazdı:

26, 27 ve 28. İdare Mahkemeleri 17/07/2020 tarihinde faaliyete geçirildiği için; belirtilen süreler bence gerçeği yansıtmamaktadır.

Bu idare mahkemelerinde bir şey yapmıyorlar iki yıl bekletip reddi basıyorlar  

701

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Sevgi, 2 dakika önce yazdı:

Bu idare mahkemelerinde bir şey yapmıyorlar iki yıl bekletip reddi basıyorlar  

Doğrudur adı üstünde ''Özel Yetkili İdare Mahkemeleri''

@Sibemol Bu karara yorum yapılacak bir şey yok. Şunu demeye getirmişler: yakın çevrenizde herhangi bir bulguya rastlamış isek bunu size de yamarız mantığı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Bla Bla Bla irtibat ve iltisak en çok akp ye yakışır, parsel parsel, bitsin bu hasretler, hocaefendi muhterem bir büyüğümüzdür diyerek rahmetli kamer genci linç etmeler, ne istedilerse verdikleri bu millet unutmadı

689

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Sibemol şunu da yabilirlerdi, fethullah gülen müslüman, Erzurumlu, Türk.... bu yüzden iltisaklısın. Şunu yazmazlar ama 'bankasyanın açılışında çiller, fethullah, erdoğan ve senin resmin var, o yüzden iltisalısın

689

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sibemol, 1 saat önce yazdı:

İşte benim RET kararım;

80bxj9f.jpeg

Nerdeyse benim kararımın birebir aynısı bende boşandığım eşimden dolayı ihraç olmustum. 4.5 sene önce boşanmama rağmen yine ret verdiler. 25. İdareye ilk savunmayı verdi kurum benle ilgili nokta kadar birşey yazmamışlar tem sorgusu var yoktur yoktur eski eşimle alakalı hicbirşey de yazılmamış kurum kanaati ile ilgili bilgi belge de yok. Bakalım nolcak bende tekemmül dilekçesi verdim kurumun verdiği savunmada benim yazdıklarımı boşa çıkaracak bilgi belge yoktur diye.

Su yukarıda idare mahkemelerinin faaliyetlerine bakılırsa en erken karar veren mahkeme 25. İdare mahkemesi zaten ben oraya düştüğümde herkes ordan ne olursan ol kabul alamazsın demişti muhtemelen okumadan ret basıp geçecekler

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sibemol, 1 saat önce yazdı:

İşte benim RET kararım;

80bxj9f.jpeg

Personel bilgi dosyası kurum amirlerinin cadı avı belgesi. Benim çevremde gördüğüm aynı kriterlere sahip farklı kurumlarda çalışan insanlardan, kurum amiri kraldan çok kralcı ve koltuk sevdalısı olanlar açığa alındı ve ihraç edildi.

Kurum amiri görevini hakkıyla yerine getirmeye çalışanlarda, hakkında hiçbir terör örgütü bağlantısı bilgisinin olmadığı insanları sırf okula çocuk gönderdiler, gazete aldılar, sohbete gittiler, sendikaya üye oldular gibi nedenlerle şikayet etmedi. 

Aynı kriterlerle biri hiçbir problem yaşamadan görevine devam ediyor, biri ihraç ve dönemiyor.

Kurum amirlerine kesin güvenilir olarak bakılıyor muhtemelen. 

• Teşekkür 1
  • Onaylama 2

679 KHK - Sağ.Bak - Adli= İstinafsız Beraat - Komisyon=Red

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 35 dakika önce yazdı:

Nerdeyse benim kararımın birebir aynısı bende boşandığım eşimden dolayı ihraç olmustum. 4.5 sene önce boşanmama rağmen yine ret verdiler. 25. İdareye ilk savunmayı verdi kurum benle ilgili nokta kadar birşey yazmamışlar tem sorgusu var yoktur yoktur eski eşimle alakalı hicbirşey de yazılmamış kurum kanaati ile ilgili bilgi belge de yok. Bakalım nolcak bende tekemmül dilekçesi verdim kurumun verdiği savunmada benim yazdıklarımı boşa çıkaracak bilgi belge yoktur diye.

Su yukarıda idare mahkemelerinin faaliyetlerine bakılırsa en erken karar veren mahkeme 25. İdare mahkemesi zaten ben oraya düştüğümde herkes ordan ne olursan ol kabul alamazsın demişti muhtemelen okumadan ret basıp geçecekler

Bu kadar umutsuz olmayın .Ben yakın tarihte daha sizin mah.den yeni iade  edilen biri var. 

672 KHK RET ANKARA 20.İDARİ 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...