İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

altirana, 57 dakika önce yazdı:

@Arı maya sonradan geldi mesaj hocam inceleme devam 😭😭😭😭 en zor olsn belirsizlik içinde çoluk çocuk beklemek 

Rabbım sevindirsin yüzünüze baksın inşallah  .İnsan o masum yavrulara  kıyamıyor. Ne kadar acı ki yıllar önce bitmesi gereken işin cılkını çıkarttılar. Şimdi  ne bekler neyi beklerler bir anlasak .

672 KHK sendika SGK  kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
altirana, Bir saat önce yazdı:

@Arı maya sonradan geldi mesaj hocam inceleme devam 😭😭😭😭 en zor olsn belirsizlik içinde çoluk çocuk beklemek 

Ben de şimdi girdim inceleme devam, İnşallah o meleklerin hatrına daha fazla uzamaz bu süreç hocam. Bizde de var 2 kuzu, onların en güzel yılları maddi sıkıntılarla geçmeseydi keşke ama sağlık olsun, sağlıklı olsunlar yeter ki. Onların mutluluğu için her şartta elimizden gelenleri yapmaya çalışacağız. Güzel günler göreceğiz, güneşli günler 😊

• Beğeni 6
  • Onaylama 2

679-yök-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhabalar, yaprak kıpırdamıyor, 

679 KHK - Ret - Adalet - Beraat - Kriter Yok - Kurum Kanaati - Ankara 19 İdari

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Komisyon yarın saat 10.00'da kuvvetle muhtemel kalan dosya sayısını açıklayacaktır. Bekleyenler için olumlu karar çıkması dileğiyle.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kaktüs, 23.05.2022 - 14:23 yazdı:

gelen red kararına idare mah.başvurmuştum 25.idareye düştü dosya .bu mah.dosyasi olan arkadaşlar nasıldır hizi durumu .duruşmalı daha gün verilmedi 

Şubatta başvurdum bu ay duruşmam var bu mahkemede kardeşim benimki gayet hızlı oldu

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sevgili arkadaşlarım, beni bakan kararı ile ihraç edilen bir arkadaşım ve müvekkilimin davasını kazandım. İdari işlemi iptal ettirdik. Kararı yüklemek istiyorum. Yardımcı olabilecek var mı? 

679 KHK- İnceleme devam ediyor. Kriter yoktur.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
2004208057, 2 dakika önce yazdı:

Sevgili arkadaşlarım, beni bakan kararı ile ihraç edilen bir arkadaşım ve müvekkilimin davasını kazandım. İdari işlemi iptal ettirdik. Kararı yüklemek istiyorum. Yardımcı olabilecek var mı? 

hizliresim.com adresine girin.

Resim seçin: Bilgisayardan / İnternetten / Yapıştır Yükle / seçeneklerinden hangisi uygun ise.

Saklama süresini ''bir gün '' olarak seçin. Şifrelemek isterseniz şifre girin.

YÜKLE butonuna bastıktan sonra sağda ''Forumlar : bbcode'' kısmını kopyalayıp, burada yazacağınız yere yapıştırın.

Son kontrolü yapmak için ön izlemeye bakın (ilk etapta yüklenmemiş gibi görünebilir ön izlemede mutlaka görünecektir)

Daha sonra paylaşın.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@MsK. İnsalllh hocam dediğiniz gibi olur.Artik sona kaldık stres tavanda 😭

672 meb- adli işlem yok- 21 ay sendika- başka kriter yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
altirana, 2 dakika önce yazdı:

@MsK. İnsalllh hocam dediğiniz gibi olur.Artik sona kaldık stres tavanda 😭

Sendika kriteri sizin ve uzun zamandır forumda karar bekliyorsunuz. Siz ve sizin durumunuzda olanlar iade olacaklardır.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...