İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

orhan123, 9 dakika önce yazdı:

İdare mahkemesinin Kabul kararına karşı Adalet bakanlığı yd li istinaf için  başvurmuş. 

Bir de bunun için bekle. 

Kararı yeni gördüm. 

İdare mahkemesinin istinaf başvurusunu kaabul ya da reddetmesini mi beklemem gerekiyor ?  yardımcı olursanız sevinirim . 

İdarenin 30 gün içinde kararı uygulaması gerekir, ancak istinaf YD verirse uygulamaz

679 KHK - Ret - Adalet - Beraat - Kriter Yok - Kurum Kanaati - Ankara 19 İdari

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

merhaba arkadaşlar  çerkezköyde vardiya amiri arayisimiz var ilgilenenler bana yazsın ...

çerkezköyde oturan yada oturacak olan ...arabasi olupta çorludan gelmek isteyen olursa o da olur  acil bizden birisi olmasını istedim ise ihtiyacı olan varsa acil haber bekliyorum 

701khk ,

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
derebom, 11 saat önce yazdı:

İnşallah gidecekler diye umut ediyoruz. Yalnız O kadar hayat pahalılığına, o kadar adaletsizliğe rağmen, neredeyse her ailede bir mağdur KHK lı varken hâlâ anketlerde yüzde otuza yakın oy almaları, inanılacak gibi değil. Halkın cebine dokununca anlar diyoruz. Adam aç en çok kendisi feryat ediyor hâlâ takım tutar gibi savunuyor. Bu arada Konya'da yaşıyorum belkide ondan umutsuzum herhalde.!!! Nasıl duyarsız bir millletiz anlamış değilim....... 

Mevcut durumda ne muhalefet adam gibi siyaset üretebildi nede iktidar. Takım tutmayla alakalı durum yok olsa takımı tutan sol kesim, ihraç olan sağ kesim dolayısıyla şayet sol kesim ağırlıklı ihraçlar çok olsaydı şimdiye kadar çoktan durum düzelmişti. Sağ kesim vatan millet sakarya daha önemli olduğundan kişisel önceliği kendisini istese de öncelikli olamıyor. ama sol kesim benim rahatım ve param olsun da ister pkk ister dhkp ülkeyi yönetsin umrumda değil gibi durum. Boş muhabbet ve sanal aleme çok bakmamak lazım. İktidarın değişeceğine inancım koca bir sıfır. Şayet MHP kökenli, kürt ve muhafazakar bir aday bulabilirseler bir şansları olabilir. Ben eninde sonunda iktidar değişse de değişmese de iade olacağıma inanıyorum çünkü haklıyız.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

merhaba arkadaşlar  çerkezköyde vardiya amiri arayisimiz var ilgilenenler bana yazsın ...

çerkezköyde oturan yada oturacak olan ...arabasi olupta çorludan gelmek isteyen olursa o da olur  acil bizden birisi olmasını istedim ise ihtiyacı olan varsa acil haber bekliyorum 

merhaba arkadaşlar  çerkezköyde vardiya amiri arayisimiz var ilgilenenler bana yazsın ...

çerkezköyde oturan yada oturacak olan ...arabasi olupta çorludan gelmek isteyen olursa o da olur  acil bizden birisi olmasını istedim ise ihtiyacı olan varsa acil haber bekliyorum 

2

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1

701khk ,

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

İyi akşamlar;

Adana ilinde ikamet eden ve göreve iade olan arkadaşların; idare mahkemesi ve vergi mahkemesine dilekçeleri ücreti mukabilinde yazılmasına yardımcı olunur. (Avukat arkadaş Adana'da ikamet etmektedir.) İlgilenen arkadaşlar bana özelden mesaj atabilirler.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
orhan123, 9 saat önce yazdı:

İdare mahkemesinin Kabul kararına karşı Adalet bakanlığı yd li istinaf için  başvurmuş. 

Bir de bunun için bekle. 

Kararı yeni gördüm. 

İdare mahkemesinin istinaf başvurusunu kaabul ya da reddetmesini mi beklemem gerekiyor ?  yardımcı olursanız sevinirim . 

Merhaba, istinafın nihai kararının göreve başlamaniz yönünden bir etkisi yok, inşallah YD vermezler.. Adalet bakanlığına karar ne zaman tebliğ olmuştu? 30 günlük süreleri ne Zaman doluyor?

679 KHK - Ret - Adalet - Beraat - Kriter Yok - Kurum Kanaati - Ankara 19 İdari

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben bu videoyu yeni görüyorum açıkcası montajdır herhalde? !!

Güncelleme • • Temple Granden

701 KHKLI sade ve sadece insan...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bob Marley, 12 saat önce yazdı:

Merhaba, istinafın nihai kararının göreve başlamaniz yönünden bir etkisi yok, inşallah YD vermezler.. Adalet bakanlığına karar ne zaman tebliğ olmuştu? 30 günlük süreleri ne Zaman doluyor?

Merhaba, 

Bana ve kuruma 12 gün önce tebliğ edildi. Bakanlığa ne zaman yapıldı bilmiyorum. 

bakanlığın İstinaf için dilekçesi 13 haziranda gördüm dilekçe tarihi 10 haziran. 

''Merhaba, istinafın nihai kararının göreve başlamaniz yönünden bir etkisi yok, '' Böyle birşey söylediniz ama açabilir misiniz hocam ? 

679 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Temple Granden, 10 saat önce yazdı:

Ben bu videoyu yeni görüyorum açıkcası montajdır herhalde? !!

Bence bunlar çıkmadan önce kendi aralarında bunu canlı yayında söyler misin söyleyemez misin diye iddaasına giriyorlar. Başka bir açıklamasını göremiyorum 🙂

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bize göre FETÖ'cüsün ama bunu biz değil sen olmadığını ispat edeceksin:/

Ekmek gibi su gibi temel bir ihtiyaç olan Adalet nerdesin...

ps://www.sozcu.com.tr/2022/yazarlar/saygi-ozturk/kamuda-ihraclar-aciga-almalar-devam-ederken-7193920/

672 KHK incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...