İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Resulzaim, 9 saat önce yazdı:

Herkese hayırlı günler formun sessiz takipçilerindenin biraz çekinerek yazıyorum buladar red kararından sonra ama diğer arkadaşlara umut olması için yazıyorum dün akşam kabul kararımı gördüm kurum EGM kriterler bylock mor beyin maduru garson fişleme AD başka bir kriter yok herkesin biran önce işine dönmesi dileğiyle hayırlı günler

Bylock mor beyin nasıl hocam biraz bilgi verir misiniz? Mor beyin biliyorum da benim de 2015 bylocktu ,telefonumda yüklü değil diye rapor verdiler beraat de ettim ama red aldım...

686 KHK-Ret- bylock - samsun Bamda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Zamzalak bylock diye bizi içeri aldılar daha sonradan 2017'son günlerinde bu mor beyin meselesi çıktı. Bylocla beraber aynı ıp kullanan 8 tane daha uygulama varmış bu uygulamaları da yükleyen kişiler aynı ıp olduğundan dolayı bylock kullanmış gibi gözükmüş daha sonra bunları ayıkladılar ve bylock yüklemediğimiz anlaşıldı

677 mor beyin garson ad

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Resulzaim, 10 dakika önce yazdı:

@Zamzalak bylock diye bizi içeri aldılar daha sonradan 2017'son günlerinde bu mor beyin meselesi çıktı. Bylocla beraber aynı ıp kullanan 8 tane daha uygulama varmış bu uygulamaları da yükleyen kişiler aynı ıp olduğundan dolayı bylock kullanmış gibi gözükmüş daha sonra bunları ayıkladılar ve bylock yüklemediğimiz anlaşıldı

Benim de yüklü değildi hocam ip de görünüyordu, bı de çok kısa süreli ,mesaj da yoktu. Ben mahkemede 5 yıl ugrastim. Bu 8 uygulama neymiş hocam bilginiz var mı? Tekrar geçmiş olsun

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Zamzalak, 7 dakika önce yazdı:

Benim de yüklü değildi hocam ip de görünüyordu, bı de çok kısa süreli ,mesaj da yoktu. Ben mahkemede 5 yıl ugrastim. Bu 8 uygulama neymiş hocam bilginiz var mı? Tekrar geçmiş olsun

Hocam 7 veya 8 uygulama vardı 1tane namaz vakitler 2 tane çeviri programı 1 tane kıble pusula 1 tane araba programı benim şuan hatırladıklarım bunlar ama google'ye yazarsanız daha detaylı bilgi alabilirsiniz

677 mor beyin garson ad

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Resulzaim, Bir saat önce yazdı:

Hocam 7 veya 8 uygulama vardı 1tane namaz vakitler 2 tane çeviri programı 1 tane kıble pusula 1 tane araba programı benim şuan hatırladıklarım bunlar ama google'ye yazarsanız daha detaylı bilgi alabilirsiniz

“Best Free Music, Freezy Müzik, Bul Dinle, Freezy Play Free Music Online, Mor German Engslish Dictionary, En ucuz Fiyat Mor, Almanca-Türkçe Sözlük, Araba2.com.”

VardırBirHayr

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Beraat ettiğim bylock ve kurum kanaatinden ret almıştım. Bu hafta 27. İdari mahkemesi ara karar vererek tüm kurumlara yazı yazmış. BDDK ya Bankasya , dernek üyeliği vb. Tek tek müzekkere yazmış. İdari davalarda süreç bu şekilde mi ilerliyor acaba?

677-İnceleme Devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Teşekkürler ,namaz vakti vardı bı tek bende ama mor beyinden de çıkamadım ,araştırdığımda 2014 incelendi; 2015 yılı sinyal incelenmedi dediler . Bazen kendime çok kızıyorum hala sebebini bulmaya çalışıyorum neden diye...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Zamzalak hocam o zaman bende öyle duymuştum bir kısmı incelen medi diye sizin gibi mağdur olan benimde arkadaşlarım vardı Allah yardımcınız olsun 

677 mor beyin garson ad

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Zamzalak hocam o zaman bende öyle duymuştum bir kısmı incelen medi diye sizin gibi mağdur olan benimde arkadaşlarım vardı Allah yardımcınız olsun 

Teşekkürler , ben beraat ettim şimdi Yargıtay'da dosya ama istinaf dahi beraat vermesine rağmen komisyon red verdi işte saplandigimiz bataklığı gosteriyor... Hayatınızda son kötü olay olur inşallah sizin de...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Zamzalak, 2 dakika önce yazdı:

Teşekkürler , ben beraat ettim şimdi Yargıtay'da dosya ama istinaf dahi beraat vermesine rağmen komisyon red verdi işte saplandigimiz bataklığı gosteriyor... Hayatınızda son kötü olay olur inşallah sizin de...

İnşallah hocam Allah herkesin yardımcısı olsun

677 mor beyin garson ad

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...