İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Zamzalak, 9 saat önce yazdı:

E ticarette Dr clinic ürününden aliyormussunuz 90 lira en düşük , sonra bu ürünleri sosyal medyadan paylaşıyorsunuz vb. Yani Avon felan yapılırdı ,onun online halı gibi... Yenibiriste buldum

Bulaşmayın derim.

su sıkan itfayenin hortumunu... Sadece adalet bekleyişinde.Komisyon RET,  ilk celsede beraat! İdari Mahkemede adalet haykırışında.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
GamerTeacher63, 12 saat önce yazdı:

Akıl alır gibi değil. Hâlâ sadece sendika kriterinden ret geliyor. Twitterda bir karar okudum şimdi, 24 ay ikinci dönem sendika adli işlem yok. Ret.

...

idaare mahkemelri red veriyor hocam malesef

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Demirci, 10 saat önce yazdı:

Makro açıdan bakmaya calisınca bu bana yeni bir pazarlama taktiği gibi gözüktü (vatandaşa iş verir gibi yapıp 90₺ye ürün satıyorlar gibi), ayrıca bu şekilde çok kazanabileceğinizi sanmıyorum, emek sömürüsü bir nevi ama siz bilirsiniz. 

Teşekkürler yorumlarınız için

wildPuppy, Bir saat önce yazdı:

Bulaşmayın derim.

Teşekkürler yorumlarınız için.

Demirci, 10 saat önce yazdı:

Hiç bu tarz iş yapmadım, güvenilir siteler belki vardir ama üyelik kayıt ücreti vb. birsey talep ederlerse göndermeyin derim, bir ara milleti bu tarz dolandirmislardi diye hatırlıyorum.

Teşekkürler.

686 KHK-Ret- bylock - samsun Bamda

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Dostlar, bu tip alışılmadık ve iyi para kazanma vadeden işlerde her zaman temkinli olmanızı tavsiye ederim. Güvendiğiniz olabildiğince çok sayıda kişiye danışmak en iyisi. Malumunuz memlekette hukukun olmaması çift yönlü çalışıyor, masum insanların hapis yattığı yerde, dolandırıcılara hapiste yer kalmayabiliyor. Aramızda dolaşıyorlar.

• Beğeni 1
  • Onaylama 4

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 19 saat önce yazdı:

Dostlar, bu tip alışılmadık ve iyi para kazanma vadeden işlerde her zaman temkinli olmanızı tavsiye ederim. Güvendiğiniz olabildiğince çok sayıda kişiye danışmak en iyisi. Malumunuz memlekette hukukun olmaması çift yönlü çalışıyor, masum insanların hapis yattığı yerde, dolandırıcılara hapiste yer kalmayabiliyor. Aramızda dolaşıyorlar.

Bana mı laf attınız hocam anlamadım ama ben sadece gördüm ben de bilen var mı diye sordum.Yani ben de bilmediğim için sordum sadece...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Zamzalak, 12 saat önce yazdı:

Bana mı laf attınız hocam anlamadım ama ben sadece gördüm ben de bilen var mı diye sordum.Yani ben de bilmediğim için sordum sadece...

Hayır hocam masumlar içerde dolandırıcılar  dışarıda diyor, yani bu işin işverenlerini kastediyor sizi değil. Bunun benzeri daha yeni, 1 hafta önce ankarada patladı görmediniz mi. Sabun işi. Millete sabun tozu sattılar. Bunu sabun haline getirip tekrar onlara 2 kat fiyatına satmalari için. İlk başta 1-2 ay dedikleri gibi sabunları satın aldılar. Talebi artırdılar. Daha sonra kayboldular ortadan binlerce kişiyi dolandırdılar. Dikkat edin.

672 KHK, MEB, Sendika, Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Zamzalak, 17 saat önce yazdı:

Estağfurullah dostum. Dolandırıcılara dikkat etme uyarım herkes için geçerli, ama senin böyle bir amacın olduğunu hiç düşünmedim.

Doktora alanım siber güvenlik. O yüzden toplumda eksik gördüğüm hususlarda forumdaşları uyarıyorum. Zaten herkesin canı burnunda bir de böyle dimyata pirince giderken evdeki son kalan bulgurlardan da olmayalım diye.

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 2 saat önce yazdı:

Estağfurullah dostum. Dolandırıcılara dikkat etme uyarım herkes için geçerli, ama senin böyle bir amacın olduğunu hiç düşünmedim.

Doktora alanım siber güvenlik. O yüzden toplumda eksik gördüğüm hususlarda forumdaşları uyarıyorum. Zaten herkesin canı burnunda bir de böyle dimyata pirince giderken evdeki son kalan bulgurlardan da olmayalım diye.

ihracın ilk aylarında ne yapsak hangi işe başvursak diye düşünürken bir arkadaş KARİOS  diye bir sistem var ben girdim üye  olup para yatırıyorsun sonra aylık çekım yapıyorsun bilgisayarın açık kalıyor sen para kazanıyorsun kendime kızıma hesap açtım sen de gir dedi araştırdım şirket kıbrısta gözüküyor çok kafama yatmadı ama bir taraftan da sıcak paraydı ....ben yatırmadım arkadaş arabayı satıp bir kısmını daha yatırmış1 ay sonra da sistem batmış zaten....sonrasında meşhur çiftlıkbank çıktı ...önceleri soğuk baktım bu da ponzi vs dedim baktım bayiler açılıyor çiftlıkler kuruluyor biraz girelım dedik bayıden peynir zeytın sucuk aldık eş dosta yolladık hatta bazıları kurbanı bile oradan aldı ...devlet erkanı konuşmaya başlayınca bunu ve arrtık doyum noktasına gelınce bu da patladı gerçi tavuklar inekler arılar ölunce almamıştık paramızı çıkarttık ama hiç ummadığım insanlar 50-100-150 bin kaybetmiş watsap gruplarında hala para yatırdım bu iş batmaz diyenler vardı ...sonra reklam izleyerek para/ kazanma sütbank  vb buyuklu kuçuklu çıktı hala da çıkıyor ....belkı herkes kazanıyor ben neden kazanmayayım belkı de kolay yoldan para kazanma düşüncesi insanları bu yapılara çekıyor....son zamanlarda bitcoın/alt coınler çıktı ciddi para kazananları gördükçe insan ya ben neden kazanmayayım diyor ...

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 3 saat önce yazdı:

Yani , artık iş olmaması ,iş olsa da köle gibi çalışmanızı istiyorlar. Belki alternatif olabilir dedim... Ama işte bu da boş...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar merhaba, GSS prim borçlarına af geldi mi? On bin veya altı borcu olanların tamamı silenecek diye bir şeyler yazıyordu bu doğru mu? iyi günler.

Güncelleme • • mesika

672 KHK 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...