İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Merhabalar, 26.idareden red geldi.Bir üst mahkemeye başvurup dava actım.Beraat ve takipsizlik almistim.Mebe ücretli öğretmenlik için başvursam calisabiliyormuyuz.Eskiden calisilmiyordu.Bu hâlâ devam ediyor mu?

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aklima, 12.07.2023 - 10:33 yazdı:

Sayın @HEMŞO ,

Öncelikle geçmiş olsun, hiç bir şey bitmedi. Pes etmeyiiz.

İstinaf dilekçesinin matbu kısımları olmakla birlikte önemli olan verilen kararın hukuka aykırılığın izah etmektir. Bu kapsamda size karşı kullanılan gerekçeleri çürütmek gerek. Buda hazır bir dilekçeyle olmaz.

Kararı paylaşırsanız yorum yapmak doğru olacaktır.

Merhaba sayın  Aklima istinaf için ceza avukatım örnek dilekçe gönderdi. Ben kendim düzenledim. Eğer sizin vaktiniz varsa idare mahkemesinin ret kararını ve düzenlediğim dilekçemi size atsam gözden geçirebilir misiniz? Ceza avukatımın vekaletnamesi idari davamda var ancak bu davayı ben kendim takip ediyorum.

675 RET - 22. İDARE - ADLİ BERAAT(İkinci kez) - ADALET (SİZLİK) BAKANLIĞI

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar merhaba adli tatil sürecinde UYAP a karar yükleniyor mu? Benim yazışmalar 22 mayıs ta bitmiş  kararın yazılmasını bekliyorum  1 eylül e kadar çıkma ihtimali var mı?

686 MEB İnceleme devam. Keskli. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
HEMŞO, 7 saat önce yazdı:

Merhaba sayın  Aklima istinaf için ceza avukatım örnek dilekçe gönderdi. Ben kendim düzenledim. Eğer sizin vaktiniz varsa idare mahkemesinin ret kararını ve düzenlediğim dilekçemi size atsam gözden geçirebilir misiniz? Ceza avukatımın vekaletnamesi idari davamda var ancak bu davayı ben kendim takip ediyorum.

Sayın @HEMŞO 

Sorarak zaman kaybetmenşze üzülürüm, lütfen gönderiniz. ardakayra.7667@yandex.com

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Aklima, 1 dakika önce yazdı:

Sayın @HEMŞO 

Sorarak zaman kaybetmenşze üzülürüm, lütfen gönderiniz. ardakayra.7667@yandex.com

Tamam çok teşekkür ederim. Değerli vaktinizi bize ayırdığınız için. Gönderiyorum şimdi.

675 RET - 22. İDARE - ADLİ BERAAT(İkinci kez) - ADALET (SİZLİK) BAKANLIĞI

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Dil to pagal ha, 24.07.2023 - 11:47 yazdı:

Merhabalar, 26.idareden red geldi.Bir üst mahkemeye başvurup dava actım.Beraat ve takipsizlik almistim.Mebe ücretli öğretmenlik için başvursam calisabiliyormuyuz.Eskiden calisilmiyordu.Bu hâlâ devam ediyor mu?

Kaldıran bir değişiklik olmadı hocam. 7 yılda lehimize tek değişiklik pasaport alabilmek oldu. Ama bence başvurun. İsteyenin bir yüzü kara vermeyenin iki yüzü kara. Sadece bütün ümidinizi bağlamayın, başka alternatifler de bakın.

Aklima, 15 saat önce yazdı:

Sayın @HEMŞO 

Komutanım gerçekten çok temiz ve iyi bir insansınız. Allah yolunuzu açık etsin. Çok selamlar, saygılar.

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Sali günü işe basladım. Bugün e devlette 13. Idarenin yürütmeyi durdurduğunu gördüm. 2 ye karşi 1 oyla. 

Şahsimla ilgili bir süreç olmadi. Eşim etkin pişmanliktan yararlanmiştı. (Sürecin tamami evliligimizden oncesi, 27. Idarenin kararinda da evlilikten öncesi irtibat iltisak olamaz demis)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Lâl çok geçmiş olsun:(

677 KHK.ret. kurum kanaati beraat.ankara 27.idare. fetö ve tüm cemaat tarikatlardan oldu bitti nefret eder.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Lâl, 6 saat önce yazdı:

Sali günü işe basladım. Bugün e devlette 13. Idarenin yürütmeyi durdurduğunu gördüm. 2 ye karşi 1 oyla. 

Şahsimla ilgili bir süreç olmadi. Eşim etkin pişmanliktan yararlanmiştı. (Sürecin tamami evliligimizden oncesi, 27. Idarenin kararinda da evlilikten öncesi irtibat iltisak olamaz demis)

Çok çok geçmiş olsun... 

Ceza Yargılaması (Kesinleşmiş Beraat),  Bakan Oluru ile İhraç (Göreve İade).

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Lâl, 7 saat önce yazdı:

Geçmiş olsun adınıza çok üzüldüm. Adaletli günlere birgün uyanmak temennisinde bulunmaktan yorulduk 

• Beğeni 2
  • Üzülme 1
  • Onaylama 1

679 TSK Kyok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...