İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

@ozelharekat61 herkesin hayatından 3-4yil çaldılar 

Bu hafta kpss var sonrası kız arkadaş ha bire evlenelim diyecek sanki para var birde evlenelim 

Millet torpille bütün sülalesini işe koyuyor gözümüzün önünde bize tekrar kpssye gir atan deseler razıyız 

Dosyayı en sona atmışlar inceleme yok olsa bile bir kurum görüşü ile ret verme ihtimali de yüksek gel de işin içinden çık ben şimdi bunlara ne diyeyim

Harbiden üstad Can yücelin dediği gibi ülke küfürsüz yaşamaya elverişli değil

• Beğeni 2
  • Üzülme 1
  • Onaylama 4

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
tartar10, 56 dakika önce yazdı:

Face de bu güne ait red kararı paylaşılmış.

695 KHK TSK uzman çavuş banada ret geldi mahkeme ifade falan yok en son geçen cuma baktım birde bugün cumadan cumaya bakıyordum

Komisyon çalışıyor o zaman.

686-Banka-beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Zeynep, 21 dakika önce yazdı:

Komisyon çalışıyor o zaman.

Tek çiçekle bahar gelmiyor ki? hala 17 binli sayılarda karar bekleyen dosya var. Bu sene bu sessizlikte bu çalışmayla bitmesi çok zor be, Çok zor...

672-sendika-KYOK 2018 Temmuz 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Forumda şu anda 67 kişi var. 100kisiyi çok nadir geçiyor. Bu kadar az kişiye komisyon karar piyangosu çıkması mucize.

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

679 - YÖK 18.06.2018 KYOK, 14.10.2020 tarihinde Komisyon ret kararını gördü. 28.11.2020'de idare mahkemesine başvurdu. 31.03.2023 tarihinde 26. idare mahkemesi 2/3 oy çokluğu ile red verdi. 21.06.2023 tarihinde İstinaf'ta dosya açıldı. Kriterler; 26. İdarenin red kararındaki gerekçeler: 2001 yılı öncesi SGK kaydı, 2009 yılında büyük kızımın dershaneye gitmesi, Türkiye geneli denemeleri için gazete aidatı ödemek, 2014 yılında kızımın dershaneye gitmesi, dershaneye ödenen ücret terörizmin finansmanı, 2015 yılında büyük kızımın yurtta kalması ve yurt için ödenen ücret, 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Zeynep, 7 saat önce yazdı:

Yaaa bir yıl önce kurum görüşü alınan biri neden bekletilir nedennnn??

2 yıl once alınan niye bekletiliyorsa 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
kararname, Bir saat önce yazdı:

2 yıl once alınan niye bekletiliyorsa 

Yanılmıyorsam benim 3 yıla yakın oldu 

Samimi arkadaşım ifade verdik rahat ol yakındır demişti ☺️☹️

672 KHK Tarım Orman Bak. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Santos689 forumda en çok senin sonucunu merak ediyorum Yoldaş?

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

679_SGK VHKİ-incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Gecenin bu saatinde(sabah oldu sayılır) bir tane iade haberi görebilmek için buralara gelen sevgili mağdurlara selam olsun. Allah iadenizi versin.

• Beğeni 7
  • Teşekkür 1

701 KHK, Adelet Bakanlığı, Eski Zabıt Katibi, İhraç sonrası takipsizlik

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

xamfbP.jpg

NECİP FAZIL KISAKÜREK

karar bekleyen ve masum olan, terör örgütleri ile alakası olmayan tüm arkadaşlara umutlu bekleyişler....

buradan yine iade olmasına rağmen bekleme modunda olan tüm EGM personeline de umutlu bekleyişler...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bence komisyon çalışıyor 34 kişinin olduğu ilçede birtek ben kaldım kararı çıkmayan ve kararı çıkan arkadaşlarımın hiç biri burayı kullanıyordu en son geçen hafta cuma günü iadesi oldu işkurda

• Onaylama 1
  • Katılmama 2

677 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...