İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Serdar ı Ekrem, 1 saat önce yazdı:

Ben memurlar.net whatsapp hattına komisyonla ilgili haber yapmaları gerektiğini uygun bir dille yazdım, yazanlar ne kadar çok olursa etkisinin de o kadar fazla olacağını düşünüyorum.

ben de whatsapp tan yazdım. Hatta bu konuyu sosyal medyada çok takipçisi olan kişilere de duyurabilirsek onlarda belki bir ses çıkartabilirler. 

İyi Parti, CHP, Saadet Partisi, Ömer Faruk GERGERLİOĞLU, Cihangir İSLAM ve Yıldırım KAYA' ya mail olarak gönderdim

Güncelleme • • yasin_doganay

689 KHK, takipsizlik kararı, inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Memurlar net in whatsapp numarası nedir bende atayim

701 KHK incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

merhaba 7145 sayılı kanunun 26.maddesi ve 375 KHK eklenen geçici madde 35-d ile ihraç edilen  biri görevine iade edilir mi (milli savunma bakanlığı)

göreve iade için dava açtık şu an danıştay da 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
korkmaz244, 19 dakika önce yazdı:

Memurlar net in whatsapp numarası nedir bende atayim

0532 5400590 ben de yazdım birden fazla kişi yazarsa daha etkili olur. 

689 khk, adalet bakanligi, takipsizlik, inceleme devam. "Katip arzu halim yaz yare böyle..."

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
lizzy, 27 dakika önce yazdı:

merhaba 7145 sayılı kanunun 26.maddesi ve 375 KHK eklenen geçici madde 35-d ile ihraç edilen  biri görevine iade edilir mi (milli savunma bakanlığı)

Ohal sonrası idari ihraç olması lazım. İdare mahkemeleri yoluyla hakkınızı aramanız gerekiyor. Mahkemenin iade etme şansı mevcut.

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@vergici672  işe alım davası açıldı şuan danıştayda danıştay red verirse  Anayasa mahkemesine mi başvuru yapılıyor

Güncelleme • • lizzy

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

“Merhaba kolay gelsin sn memurlar net yetkilileri.Ben bir KHK mağduruyum.Takipsizlik aldım.4 senedir hayatımız mahvoldu ve ohal komisyonundan gelecek kararı bekliyorum.Ama 4 senedir bir karar verilmediği gibi normalde bu sene Mayıs ayında tüm dosyaların bitmesi gerekirken hala komisyondan 15-16 bin dosya bulunmaktadır.Ayrıca komisyon 2.5 aydır da açıklama yapmamıştır.Lütfen sesimizi duyurun teşekkürler kolay gelsin”

Memurlar net e yazdığım mesaj arkadaşlar herkes yazarsa işe yarayabilir

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
lizzy, 19 dakika önce yazdı:

işe alım davası açıldı şuan danıştayda danıştay red verirse  Anayasa mahkemesine mi başvuru yapılıyor

Danıştay aşamasındaysanız epey ilerlemişsiniz. Danıştay red verirse dosya kesinleşir. Bu noktadan sonra AYM'ye bireysel başvuru kapsamında başvurursunuz.. 

ozelharekat61, 19 dakika önce yazdı:

“Merhaba kolay gelsin sn memurlar net yetkilileri.Ben bir KHK mağduruyum.Takipsizlik aldım.4 senedir hayatımız mahvoldu ve ohal komisyonundan gelecek kararı bekliyorum.Ama 4 senedir bir karar verilmediği gibi normalde bu sene Mayıs ayında tüm dosyaların bitmesi gerekirken hala komisyondan 15-16 bin dosya bulunmaktadır.Ayrıca komisyon 2.5 aydır da açıklama yapmamıştır.Lütfen sesimizi duyurun teşekkürler kolay gelsin”

Memurlar net e yazdığım mesaj arkadaşlar herkes yazarsa işe yarayabilir

Elinize sağlık hocam, çok iyi bir mesaj olmuş.

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@vergici672 @vergici672 bu konuyla ilgili işe dönen var mı peki emsal karar fln 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
yasin_doganay, Bir saat önce yazdı:

ben de whatsapp tan yazdım. Hatta bu konuyu sosyal medyada çok takipçisi olan kişilere de duyurabilirsek onlarda belki bir ses çıkartabilirler. 

İyi Parti, CHP, Saadet Partisi, Ömer Faruk GERGERLİOĞLU, Cihangir İSLAM ve Yıldırım KAYA' ya mail olarak gönderdim

Aklıma bir anım geldi. 2016 yılında Yıldırım Kaya'ya gittiğimde sendikaya niye üye oldun demişti.

• Beğeni 1
  • Onaylama 2

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...