İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk
Ömer Avcu, 16 dakika önce yazdı:

Ret:98.480

Kabul:12.920

Kalan:14.200

Ediyor.

48 günde 1850 dosyaya bakılmış, günlük (haftasonları dahil) 38 dosya yapıyor. Bu hesaba göre 368 günde dosyalar tamamlanıyor?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ya size oluyormu bilmiyorum 2 gün önce aklıma geldi biri bülent arinci tv ye çıkarsalarda KHK konusu konuşulsa diye aklimdan geçirdim bugün bi baktım tv de.aman allahım dedim yoksa ama çalışma yok dedi üzüldüm. Ama yinede umut olmasın ama soruyu soran kemal öztürk onun soracağını adım gibi emindim sanki bu konu konusulsun diye sordu. bülent arınç çalışma olsada soylemeyebilir tepkiyi çekmemek için burdaki amaç KHK konusulsun olabilirmi sonuçta cumhurbaşkanı ben iade ediyorum dediği zaman kimse üstüne bisey diyemez. Ya ben çok iyi niyetliyim belkide hiç bisey olmayacak ne bileyim kafayı yiyorum düşünmekten buda olabilir

• Onaylama 1
  • Katılmama 3

701 khk adalet  bakanligi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Cengiz Yildiz, 17 dakika önce yazdı:

Ya size oluyormu bilmiyorum 2 gün önce aklıma geldi biri bülent arinci tv ye çıkarsalarda KHK konusu konuşulsa diye aklimdan geçirdim bugün bi baktım tv de.aman allahım dedim yoksa ama çalışma yok dedi üzüldüm. Ama yinede umut olmasın ama soruyu soran kemal öztürk onun soracağını adım gibi emindim sanki bu konu konusulsun diye sordu. bülent arınç çalışma olsada soylemeyebilir tepkiyi çekmemek için burdaki amaç KHK konusulsun olabilirmi sonuçta cumhurbaşkanı ben iade ediyorum dediği zaman kimse üstüne bisey diyemez. Ya ben çok iyi niyetliyim belkide hiç bisey olmayacak ne bileyim kafayı yiyorum düşünmekten buda olabilir

Benim öngördüğüm arınç bu konuda olumlu taleplerini, önerilerini dile getirmişsede sanki istediği karşılığı bulamamış olsa gerek "çaba yok" kısmını böyle yorumladım. 

• Onaylama 6
  • Katılmama 1

701 khk adalet bakanlığı kyok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ADONİS, 14 dakika önce yazdı:

Benim öngördüğüm arınç bu konuda olumlu taleplerini, önerilerini dile getirmişsede sanki istediği karşılığı bulamamış olsa gerek "çaba yok" kısmını böyle yorumladım. 

En makul cevap

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bence bir seyler olacak ama tabi bu biranda olmayacak onlar da biliyor bu ülkenin en büyük sorunu KHK 

• Beğeni 1
  • Onaylama 1
  • Katılmama 1

701 KHK-Adalet Bakanlığı 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu is duzelmeyecek anlasildi surunmeye devam yeter artik tek derdim cocuklarim buyumeden onlarla gulup eglenmekti haram ettiler bana

• Üzülme 3
  • Onaylama 2

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bizim olaylarımız siyasi olduğu için çözüm siyaseten gelecek. Bu iktidardan, haleflerinden veya yerine gelecek olandan. Enteresan bir şekilde sonbahar ile birlikte bizim konular 2-3 senedir konuşuluyor. Sonra unutuluyor. Unutulması doğal. Zira iktidar için de toplum için de önem arz etmeyen kişileriz.

Ancak konuşulmasını ben halen bir mantığa oturtamıyorum. Niye konuşuluyor? Oy potansiyelimiz mi var?  Olmadığı gibi ufukta seçim de görünmüyor. Geçen yıl da beklenmiyordu. Neden konuşuldu? 

Var mı bir fikri olan? Küçük aklım bu meseleyi idrak edemiyor.

• Beğeni 3
  • Onaylama 5

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
vergici672, 17 dakika önce yazdı:

Bizim olaylarımız siyasi olduğu için çözüm siyaseten gelecek. Bu iktidardan, haleflerinden veya yerine gelecek olandan. Enteresan bir şekilde sonbahar ile birlikte bizim konular 2-3 senedir konuşuluyor. Sonra unutuluyor. Unutulması doğal. Zira iktidar için de toplum için de önem arz etmeyen kişileriz.

Ancak konuşulmasını ben halen bir mantığa oturtamıyorum. Niye konuşuluyor? Oy potansiyelimiz mi var?  Olmadığı gibi ufukta seçim de görünmüyor. Geçen yıl da beklenmiyordu. Neden konuşuldu? 

Var mı bir fikri olan? Küçük aklım bu meseleyi idrak edemiyor.

Hocam ben niye özellikle sonbaharda konuşuluyordu,ona takıldım?

20. İdare mahkesi bekleniyor?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...