İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Sayin ilhami bulut il defterderlak icerisinde muhakemat mudurlugu var oraya dilekce yazacaksiniz dilekcenize iban numarasini da yaziyorsunuz odenek olursa  hesabiniza yatiriyorlar iki veya uc ay surer. Ayrica il istanbul mu

679

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

KONU DIŞI 

Merhaba arkadaşlar,  telefonda  komisyon sorgu yapamıyorum. TC numaram telefonda görünmüyor bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

686 KHK - inceleme devam - 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
derman, 3 dakika önce yazdı:

KONU DIŞI 

Merhaba arkadaşlar,  telefonda  komisyon sorgu yapamıyorum. TC numaram telefonda görünmüyor bilen arkadaşlar yardımcı olabilir mi?

Ben de de rakam girmiyor Sesli mesaj şeklinde giriyorum TC mi. Mikrofonu tıklayın üçer hane şeklinde oluyor

672 MEB 28 ay sendika adlı idarii işlem yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
derman, 2 dakika önce yazdı:

KONU DIŞI 

Ad kısmına tc ni yaz kopyala sonra tc yazan yere yapıştir

• Teşekkür 1
  • Onaylama 1

679 Kriter Yok...Hayatı boyunca tüm cemaaetlerden nefret eden Alemci Polis...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Aysegul Oz teşekkür ederim, denedim oldu. inceleme devam ..

686 KHK - inceleme devam - 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
derman, 56 dakika önce yazdı:

KONU DIŞI 

Bu baştan beri olan birşey. Bir şekilde girilirse chrome hatırlatma ya da önyaxı gibi veriyor tc'yi o şekilde giriliyor

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

epden yararlanan birinin 2014 sonrasi sohbete geliyordu ifadesi nasil sonuclanir acaba. Baska hicbir kriter yok

672-meb

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Arkadaş göreve döndük fakat korkularımız hiç dinmiyor.  Amcam içerde. Onun ev hanımı, başına hiç bir şey gelmeyen eşini, telefonla  4 yıldan sonra ilk defa bayramda aradım. Hal haltır ve amcamın durumunu sordum. O da düşüncesizce hareket  ederek sanki özel olacak konuları konuştu. 8 ayı kalmış ,  son güne kadar orada tutup denetimli vermiyorlarmışta, isim istiyorlarmış felan böyle böyle konuşuyor. Bende KHK formlarından okuduğum kadarıyla erken çıkmak için nakil istiyorlarmış, yada bagımsız koğuşlara felan geçiyorlarmış felan dedim. Böyle böyle telefonda konuştum.   Dinleme yapılıyordur diye , konuştuklarım başıma bela olur diye çok korkuyorum. 

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...