İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Musa Erkmen, 34 dakika önce yazdı:

Tabiri caizse angarya işler için eskisi kadar istekli değilim hocam.. eskiden kitap dağıtımı koş sıra taşınacak koş dolap taşınacak koş..şimdi alıyorum kitabımı önüme derste ne anlatacağım oh miss 

Aynen öyle olacağım diye düşünüyorum. Branşım, dersim ne gerektiriyorsa hepsi o

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Umutlu hocam nasil sevindim.gozunuz aydin. gundem disinin temel taşlarından biride sukur iade oldu. Darısı biz bekleyenlere?

Komisyon hala incelemekte....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Umutlu, 19 saat önce yazdı:

Değerli kaderdaşlarım an itibarıyla kabul kararımı görmüş bulunmakdayım halen daha kalbim çarpıyor ve inanamıyorum  Rabbim bu haberi almayı tüm bekleyenlere yaşatsın inşallah 

Hayırlı olsun, amin darısı en yakın zamanda tüm bekleyen bizlerin başına inşallah ? 

• Teşekkür 1
  • Onaylama 1

675 khk sağlık bakanlığı, beraat, komisyon kararı sonuçlanmadı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İade olan arkadaşlara hele ki içlerinde forumun tanıdık simaları olunca cok mutlu oldumm?? bu gazla ben de komisyona baktım ama malum ayni yazıyı gördüm.  3 haftadır bakmiyordum , bir ay bakmayacaktim sözde yine dayanamadim?

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1

672 li gururlu yorgun savaşçı sadece 30 ay sendikali kurum görüşü alınmamıştır 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
fdem, 2 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun, amin darısı en yakın zamanda tüm bekleyen bizlerin başına inşallah ? 

Amiinn inşaallah tüm kalbimle amiinn sağlun varolun

Nanelimon, 1 saat önce yazdı:

İade olan arkadaşlara hele ki içlerinde forumun tanıdık simaları olunca cok mutlu oldumm?? bu gazla ben de komisyona baktım ama malum ayni yazıyı gördüm.  3 haftadır bakmiyordum , bir ay bakmayacaktim sözde yine dayanamadim?

Sağolun varolun hocam düne kadar benimde inceleniyor yazıyordu kimbilir belki inşallah haftaya da sizin kabul yazınızi görürüz tüm kalbimle amiinn diyorum?

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 4 saat önce yazdı:

Degerli ogretmenim@Umutlu ,bugun almış olduğum ikinci guzel haber bu? Nasıl sevindim nasıl...Rabbim gönlünüzdeki tüm yüklerinizi hafifletsin,benim için sınıf defterini doldurun lütfen ?En buyuk hayalim el yazımla  sinif defteri doldurmak. 

Dunyanin en guzel cicekleri olan ogrencilerinizin de gozlerinden benim icin öpün.... 

Ikinci guzel haberim ise,horozum(Rahibe fizan cinsi,çok şeker bir şey??) hastaydi iki gundur,sabah ölür diye uyanmak bile istemezken beni ayakta karşıladı.Yani,umut her zaman olmalı. Umutlu olmalıU(mutlu)...Adini Umut koydum bu dakikadan sonra?

Sabır, şükür ve dua ile kalın...

Değerli hocam çok teşekkür ediyorum güzel temennileriniz için inanın sizin ve eşinizin iade olmasını canı gönülden diliyorum ama içime doğuyor inşallah çok yakın zamanda siz de göreceksiniz kabul kararını ben dün gece yaş

hepsiyah, 2 saat önce yazdı:

adığım şoktan sonra bugün hayal aleminde gibiyim heyecanlı hüzünlü buruk bir hal var üzerimde karmakarışık duygular icerisindeyim asıl mutluluğumuz tüm mağdurlar göreve döndüğünde olacak inşallah Allah o günleri tez zamanda görmeyi nasip etsin

hepsiyah, 2 saat önce yazdı:

hocam nasil sevindim.gozunuz aydin. gundem disinin temel taşlarından biride sukur iade oldu. Darısı biz bekleyenlere

@hepsiyah hocam yaaa inşaallah sizinde kabul kararınızı  en yakın zamanda görürüz acılarımızı paylaştığımız gibi sevinçlerimizi de paylaşırız tüm kalbimle dualarım sizler için olacak sizleri görmeden cok sevdim inşallah bir gün bir yerlerde topluca kutlarız iade haberlerimizi

• Beğeni 2
  • Teşekkür 1

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Gunaydin.Dün mu gordunuz kararı 

672 inceleme dvm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yüce, 2 saat önce yazdı:

Bugün 16:30 da kabul yazımı ekranda gördüm.25 ay israfa edilmiş sendika üyeliğim vardı.tam 5 yıl oldu.1 Eylül 672 KHK.çıglıklar atıp ağladım.inanamadım.hergün günde 2 kere komisyon sayfasına bakıyordum.rabbim bu sevinci herkese yaşatsın.

Hayırlı olsun gözünüz aydın darısı başımıza inşallah 

679 mgk ret banka sendika ankara 22 idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...