İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Inşallah 9000 dir

672 inceleme dvm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

20 Mayıs tarihli karar ile 26 Ağustos tarihli kararı karşılaştırdığımızda bu süreler içinde toplam 2100 dosya bakılmış yani toplamda 96 günde 2100 dosya Günde 22 dosyaya tekabül ediyor aylık 690 küsur dosya düşünün aylık 4800 dosyadan 690 dosyaya düşürdü varın siz tahmin edin son dosyaya ne zaman bakılacak 

Ha birde 28 Mayıs komisyon açıklamasından yola çıkarak hesap yaparsak bu ay sonu yani 30 Eylül gibi toplam 9500 dosya kalmıştır bugün itibariyle 9700 diye tahmin ediyorum

• Teşekkür 1
  • Onaylama 1

679 tarım Bakanlığına bağlı il müdürlüğü engelli işçi adli beraat a bendinden  2 gizli tanık marifeti ama bir birlerini yalanlayan gizli tanık

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hayırlı günler arkadaşlar. Uyaptan dosya indirirken bir süre indirdikten sonra "ağ bağlantısı başarısız" uyarısı verip indirmeyi durduruyor. Bu şekilde bir sorunu nasıl çözebilirim. 

701 KHK .EGM.Adli idari yok veya bilinmiyor. Komisyon red. Gerekçe çocuğun dershanesi+garson fişlemesi(EA) idare mahkemesine başvuruldu.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mepol00, Bir saat önce yazdı:

Hayırlı günler arkadaşlar. Uyaptan dosya indirirken bir süre indirdikten sonra "ağ bağlantısı başarısız" uyarısı verip indirmeyi durduruyor. Bu şekilde bir sorunu nasıl çözebilirim. 

Bunun için yapabileceğiniz çok birşey yok. Şayet indirme başlıyor ama ortada kesiliyorsa yazılımsal da donanımsal da bir sorununuz yok demektir. Sorun internet bağlantısı ile alakalı. Ya karşı Server ya da sizin internetiniz bağlantıyı sağlayamayıp kopuyor. Modemlerinizi (fiberse iki modem vardır) kapatın 1 dak. bekleyin, bilgisayarınızı da yeniden başlatın, bir daha deneyin eğer karşı tarafla ilgili bir sorun yoksa düzelecektir ama yoğunluk, Server hatası gibi sorunlar nedeniyle UYAP'ta sorun varsa yapacak birşey yok, başka gün başka zaman deneyeceksiniz.

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Mizan-27, 17 saat önce yazdı:

Bu veriye göre 26 ağustos itibarı ile kalan dosya sayisı 9178 oluyor. Ihraç dışı dosyaları çıkarırsak 8000-8500 arası dosya kalmiş.

İhraç dışı dosya nedir acaba. Bu sayıya dahil mi?? 

jnjnkj

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ayla, 9 dakika önce yazdı:

İhraç dışı dosya nedir acaba. Bu sayıya dahil mi?? 

Kamudan ihraç edilen çalışan (memur, işçi) harici yapılan işlemler (iş yeri kapatma, ruhsat iptali, falan filan...) 

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
perde1un, 2 saat önce yazdı:

Bunun için yapabileceğiniz çok birşey yok. Şayet indirme başlıyor ama ortada kesiliyorsa yazılımsal da donanımsal da bir sorununuz yok demektir. Sorun internet bağlantısı ile alakalı. Ya karşı Server ya da sizin internetiniz bağlantıyı sağlayamayıp kopuyor. Modemlerinizi (fiberse iki modem vardır) kapatın 1 dak. bekleyin, bilgisayarınızı da yeniden başlatın, bir daha deneyin eğer karşı tarafla ilgili bir sorun yoksa düzelecektir ama yoğunluk, Server hatası gibi sorunlar nedeniyle UYAP'ta sorun varsa yapacak birşey yok, başka gün başka zaman deneyeceksiniz.

İndirme başlıyor 20-30 mb indirdikten sonra ağ bağlantısı başarısız diyor. Farklı bilgisayarlardan denedim aynı hatayı verdi. Virüs programını devredışı bıraktım. Bilgisayarı yeniden başlattım. Hep aynı hata.

701 KHK .EGM.Adli idari yok veya bilinmiyor. Komisyon red. Gerekçe çocuğun dershanesi+garson fişlemesi(EA) idare mahkemesine başvuruldu.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mepol00, 18 dakika önce yazdı:

İndirme başlıyor 20-30 mb indirdikten sonra ağ bağlantısı başarısız diyor. Farklı bilgisayarlardan denedim aynı hatayı verdi. Virüs programını devredışı bıraktım. Bilgisayarı yeniden başlattım. Hep aynı hata.

O zaman tamamen UYAP sistemiyle alakalı bir bağlantı/ağ sorunu var demektir. Düzelene kadar bekleyeceksiniz ? hiç işim düşmediği için girmedim ama iletişim eposta adresi varsa karşılaştığınız hatayı bildirin en azından haberleri olur ve belki daha hızlı çözüm bulurlar

Güncelleme • • perde1un

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba herkese 

İdare mahkemesi sürecini UYAP üzerinden takip ederken bazı dosyalar açılmıyor. 

'' because it is either not a supported file type or because the file has been damaged ( for example, it was sent as an email attachment and wasnt correctly decoded ) ''

Hatası veriyor. farklı bilgisayarlardan denememe rağmen. 

Acaba farklı programlarla mı açılıyor, yoksa dosyanın içeriğine ben ulaşamadığım için mi hata veriyor. 

Bilgisi olan var mı ? Şimdiden teşekkür ederim 

679 KHK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...