İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk
akademili, 4 dakika önce yazdı:

Geliyor gelmekte olan az kaldı... İktidarın gücü zayıflamaya devam ettiği sürece adalet er ya da geç tecelli edecektir...

Bu karar sanki kendilerini kurtarmaya yönelik gibi duruyor. İktidardan düşeceklerini biliyorlar. Bozdukları kantarda kendileri de tartilmasın diye verilmiş bir karar olabilir. O kadar olumlu karar çıktı. Süreç yumuşamaya başladı. Ama beraat ve takipsizlik alan KHKlılar ile ilgili göreve iade kararı bir türlü çıkmadı hayret doğrusu. AYM yada Danıştay, soranlara nasıl açıklıyor suçsuzluğu kesinleşmiş kişilerin göreve iade edilmemesini anlayamıyorum. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guardiann, 6 saat önce yazdı:

Hangi parti olduğu önemli değil. Önemli olan KHK mağdurları olarak bizlerin siyasi örgütlü olarak mücadele etmemiz. KHK platformları ve başındaki Münir korkmaz, gerçekten çok güzel mücadele örneğidir. Giden bizden gidiyor. 6. Yıla gireceğiz. Sessiz oturarak, kadercilik ile şükürcülük ile hiçbir şey düzelmiyor. Her platformda KHK mağdurları olarak bulunmalıyız. Bu iş yargıda değil siyasette çözülecek. İsteseler bir haftada değil bir saatte çözerler. Amaç başta kim olursa olsun çözüme mecbur bırakmak olmalıdır. Bu da her platformda ses getirmek ile mümkün olabilir. Ne kadar çok ses o kadar hızlı çözüm.

aynen katılıyorum sözlerinize münir korkmaz ve arkadaşlarına teşekkür ederiz 

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Gunaydin arkadaşlar , bolca iadelerin olduğu bir gün diliyorum.

672 inceleme dvm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Günaydın arkadaşlar,kabul kararı gören herkesi tebrik ediyorum Allah geride karar bekleyenlere de bu mutluluğu versin.Dün ilden arayıp kararnamenin geldiğini söylediler.Gidip il emrinde göreve basladim bir hafta içinde de ilçeye tayin edilecegimi söylediler.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Mizan-27 hayirli olsun hocam, aynı kriter aynı yaş ,aynı işe başlama tarihimiz var,eee o zaman sıra bana gelsin??? cok aminnn 

672 li gururlu yorgun savaşçı sadece 30 ay sendikali kurum görüşü alınmamıştır 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Lahzaa, 1 saat önce yazdı:

Günaydın arkadaşlar,kabul kararı gören herkesi tebrik ediyorum Allah geride karar bekleyenlere de bu mutluluğu versin.Dün ilden arayıp kararnamenin geldiğini söylediler.Gidip il emrinde göreve basladim bir hafta içinde de ilçeye tayin edilecegimi söylediler.

Değerli öğretmenim Sn.@Lahzaa ,güzel yürekli öğrencilerinizin gözlerinden öpüyorum.

Bundan sonraki yaşamınızda başarılar sizinle olsun. 

Nice güzel ,minik yüreklere dokunacaksiniz size ve diğer iade olan meslektaşlarıma ne mutlu..

@Nanelimon sizin iade haberiniz de yakındır,içimdeki ses öyle diyor.Hayirlisi olsun ,tüm sevdiklerinize,özlediklerinize kavuşun...

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Teacher insallah hocam insallah, cok degisik duygular yaşıyoruz. Umut edip hayal ediyoruz, hayal edip hem de korkuyoruz. Rabbım tüm mazlumların yanında olsun??

672 li gururlu yorgun savaşçı sadece 30 ay sendikali kurum görüşü alınmamıştır 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sadece insan, 13.10.2021 - 11:15 yazdı:

Saadet’te var ?

Davutoğlu ve Babacan'ın suskunluğu asaletinden olduğu dönemlerde, Karamollaoğlu ve Aktaş küçük birlikleri ile mağdurlar için göğüs göğüse çarpışıyordu. Sayın Dil to pagal ha sehven atladı bence, ama bu dönemin kahramanlarını doğru aktarmak için önemli dediğiniz hocam.

TÜBİTAK'tan ihraç. KHK bursuyla PHD. Kesinleşmiş beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar,bana komisyondan onay kodu gelmiyor,sizde durum nedir?

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...