İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

KHK Mağdurları Gündem ve Gelişmeler

Önerilen Yorum

altirana, Bir saat önce yazdı:

@10947086050 geçmiş olsun hocam kurum görüşünüz alinmismiydi ?Bugün mu gördünüz ?

Sanırım cuma gunü sisteme düştü. Ben bugun gordum. Kurum gorusu 2 kez olumlu olarak alinmisti.

672 KHK banka incelemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@10947086050 çok geçmiş olsun hocam. İnşallah mahkeme kararı ile dönersiniz. Banka hareketleri nasıldı ilk nezaman açılmıştı. Bir mahsuru yoksa bilgi verirseniz sevinirim. Kurum görüşü alınmışmıydı. Bende tek banka bekliyorum. Sağlıcakla kalın 

686 KHK. MEB. Banka

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

2014 mart sonu hesap açma, 2015 haziran kapatip kasim ayi tekrar açma, 2016 şubat tamamen kapatma. Kurum görusu iki kez olumlu alinmisti.

672 KHK banka incelemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Merhaba, özel eğitim kurumlarındam ret geldi. KHK lı bazı arkadaşlar özel okulda çalıştığını yazmıştı daha önce. Varsa yine mesajımı okuyan yazabilirmi. Bu kaçıncı hüsran bilemiyorum artık. 5 yıl ilk lisansımı okudum. Bu süreçte 4 yılda 2.lisansımı okuyup üzerine Formasyon, ilkyardım eğitmenliği, özel eğitim uyg. Sertifikası, VS. VS. Alıp. Yine evde oturmaya devam öylemi. Çocuk gelişimi okudum bir rehabilitasyon merkeziyle görüşüp bahar için anlaşmıştık. Buarada sağlık bakanlığı ihracıyım. Yine ekmeğimle 2.mesleğimi elime almışken sıfırdan başlamaya hazırken. Ret... Sözlerimde gözyaşımda bitti. Dilekçe, evrak, idare mahkeme, avukat hepsinden bıktım artık. Buarada hakkımda adli idari bir işlem olmadı, olacak bir somut durumumda yok zaten. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mehmet.46, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar dün gece iade kararımı gördüm. kriterim 25 ay sendika ve istifa yoktu, 1 tane de sms var mıydı tam olarak hatırlamıyorum. Adli işlem hiç olmadı En son yine çarşamba gece bakmıştım. Kurum arandığını da bilmiyorum.  Aileden sonra ilk buraya söyledim ,inşallah hem komisyondan hem de mahkemeden bekleyen herkes aynı duyguları yaşar

hayırlı olsun hocam gözünüz aydın  sizin adınıza sevindim cumartesi pazar sisteme karar girdiklerini bilmiyordum her gün takip ediyorum defalarca darısı başımıza 

675 KHK mağduru Yargıtay çalışanı Zabıt Katibi umutla bekler...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Hemşire683, 7 dakika önce yazdı:

Merhaba, özel eğitim kurumlarındam ret geldi. KHK lı bazı arkadaşlar özel okulda çalıştığını yazmıştı daha önce. Varsa yine mesajımı okuyan yazabilirmi. Bu kaçıncı hüsran bilemiyorum artık. 5 yıl ilk lisansımı okudum. Bu süreçte 4 yılda 2.lisansımı okuyup üzerine Formasyon, ilkyardım eğitmenliği, özel eğitim uyg. Sertifikası, VS. VS. Alıp. Yine evde oturmaya devam öylemi. Çocuk gelişimi okudum bir rehabilitasyon merkeziyle görüşüp bahar için anlaşmıştık. Buarada sağlık bakanlığı ihracıyım. Yine ekmeğimle 2.mesleğimi elime almışken sıfırdan başlamaya hazırken. Ret... Sözlerimde gözyaşımda bitti. Dilekçe, evrak, idare mahkeme, avukat hepsinden bıktım artık. Buarada hakkımda adli idari bir işlem olmadı, olacak bir somut durumumda yok zaten. 

Sigortalı ve kayıtlı çalışamazsınız zira kamu görevinden çıkartıldık, özel öğretim de olsa kamu hizmetine girdiği için kişilerarası işlerde çalıştırmıyorlar. Yalnızca kurumla anlaşabilirseniz sigortasız ve kayıtsız gizli çalışırsınız. Maaşınızı alırsınız sigortada kaydınız olmaz

Herkes icin adalet

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

???Şuan hissettiğimi anlatmak imkansız. Ama buradaki herkes anlar. Başka, dünya anlamaz... 

O şekilde de ne ben teklif edebilirim nede bir kurum beni SSK sız çalıştırır. Tutanacak Bir dal vardı oda koptu. Neyse sağlık olsun. Bu sene çocuk gelişimi 4.sınıftayım harç zamanı geldi 400 liracık, boşa kürek çekmek bu olsa gerek. Neyse ben örgü örmeye evde oturmaya devam edeyim

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...