İçeriği gör
Altaylı

Savcı Ankesör Raporu istemiş yardımcı olur musunuz

Önerilen Yorum

Bir konuda yardımınızı talep edeceğim. Ben 2013-2015 arası pmyo okudum. Laf olsun diye demiyorum tamamen kendi hakkımla kazanmıştım okulu. Aynı sene üniversiteyi de kazandım aile maddi durumu elverişli değil diye PMYO tercih ettim. Her neyse iki sene okuduk sene sonu mülakat geldi bize ilk kez o sene. Ben mülakatta elendim. Saçma sapan zamanlardı çok yıprandık şok olmuştuk vs. Bunlar detaylar çok da mühim değil. 2017 yılında EP veren birisi benim hakkımda mahrem abiliğini yaptım arada sırada sohbetlere geliyordu genelde çarşıda görüşüyorduk ben tarafından EA olarak kodlanan öğrencidir diye bahsetmiş. Göya mezuniyet bitince beni aramış ben de elendim demişim ama yalan. Yani aradıysa da sen kimsin diye azarlayıp terslemişimdir ama gerçekten hatırlamıyorum. Sadece bu yani okuldaki herkesi buna sormuslar benim hakkımda da bunu demiş ama külliyen yalan. Ben elenince 2015'ten 2018'e kadar ayakkabı ve moda sektöründe satış danışmanlığı mağaza yöneticiliği vs yaptım. Dernek, SGK, banasya, bylock hiçbiri yok tanık beyanından başka. Hatta daha geçen temmuz ifade verdim 6 sene sonra dosya o derece önemsizmiş TEM'de ifademi alan abiye göre hiçbir şey çıkmaz bundan demişti bana. Zaten şehir şehir yetkisizlik alıp gezmiş dosya. En son Ankara'dan buraya gelmiş bulunduğum şehire. Ben eşim öğretmen olduğu için KPSS hazırlanıp merkezi atama ile bir KİT kurumuna atandım Çok da emek vererek 90 puan ile merkezi tama ile 2019'da başladım. 4,5 senedir de çalışıyorum hakkımda idari vs soruşturma da olmadı. Lakin burada ifade verdikten sonra hızlıca takipsizlik beklerken geçen gittim sordum savcı ankesör raporu talep etmiş. Bu tam olarak ne oluyor. Bugüne kadar ankesörlüden hiç arandığımı hatırlamıyorum ama oldu da rastgele bir yerden arandıysak baş ağrıtır mı. Ben emniyet mit TSK personeli vs değilim ki savıcı neden böyle bir rapor talep etmiş olabilir. Sanki bir şeyler bulsam da dava açsam gibi bir şey mi bu (bilmediğimden soruyorum eleştirmek için asla değil) yoksa artık herkese mi yapılıyor. 2022'de Ankara'dan arandım ifadeye çağrıldım orada ikamet etmiyorum diye buraya göndermişlerdi dosyayı. Keşke orada ifade verseydim belki çoktan kapanacaktı. İfade verdiğim gün heyecandan dosyamı tam inceleyemedim baro avukatı da zaten aşırı ilgisiz bir adamdı.. Eşim hamile şimdi de forumları okuyunca saçma sapan şeyler gördükçe yok yere bir aranma olduysa bundan savcı dava açar mı diye korkar oldum. Acaba bu istediği ankesör raporu bu bulunduğum şehir için midir nasıl bir şeydir. Yardımınıza yorumunuza ihtiyacım var. Cevap veren vermeyenden Allah razı olsun. Herkese geçmiş olsun, sevgiler

Adli süreç devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...