İçeriği gör

Arşivlendi

Bu konu arşivlendi ve daha fazla yanıtlara kapatıldı

KHK Mağdurları Forum

OHAL ve KHK Mağdurları 2

Önerilen Yorum

Hayırlı Cumalar. Artık cuma günü ailemizi aradigimizda bir beklenti içindeler hayırdır müjdeli bir haber mi var yoksa diyorlar. Herkes bir beklenti içinde  ?

672 MEB - Kasım 2017 takipsizlik - 21 ay istifa edilmis sendika üyeliği - Cihan Medya - 14 Kasım Kabul Kararı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
RosedewittbukateR, 31.10.2019 - 11:10 yazdı:

"Temizlik yapan daire başkanı

Yumurta satan genel müdür yardımcısı

Pompacı danıştay üyesi

Bulaşıkçı genel müdür

Gördükçe

Acıyorum

Merhamet ediyorum

Özür diliyorum

Yerin dibine geçiyorum

Felaket görüyorum

Acı duyuyorum

Perişan oluyorum"

Bi kere bu işleri yapan kimse acınacak halde değildir. Kimseye helal kazanç elde ediş şekli yüzünden merhamet edemezsiniz. Bu işi yapan sıradan bi insan ne ise biz de oyuz. Hiçbi işi mesleği küçümsemedik...

Tüm bu duyguları bize atılan "hain, terörist" yaftası için hissetmeliydiniz...

Felâket olarak görülecek tek şey de bünyenizdeki saçma sapan kadrolarla verilen milyonluk maaşlardır, israflarınızdır...

Hala neye hangi duyguyu besleyeceğinizi bilemiyorsunuz, yazık...

Diyorum ben de...

Rızkımı nasıl kazandığıma bakıp acıyor, asıl ben bunlara acıyorum, kazançları ve israflarıyla, benim derdim bu değil ki, BEN TERÖRİST HAİN DEĞİLİM ARKADAŞ...

Bu insanlar gidip de hırsızlık yapmıyor.eroini satmıyor, illegal yollardan para kazanmıyor.helalinden alin teriyle kazanıyor...helal daire keyfe kafidir....bunda utanılacak sıkılacak bir durum görmüyorum.  sadece adaletsizlik görüyorum

672 KHK- sendika -SGK-başvuru inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör

Hala inceleniyor 

KHK Forum Editörü - 672 MEB beraat ohal komisyonu inceleniyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar bugun saat 2 de tiwitterde etkinlik yapacağız sesimizin duyulması adına bekleriz herkesi 

701 sayılı KHK 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk Kartalyuvası

alın size iyi parti

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İyi parti geneli böyle bir düşüncede olsa "haklısınız".Aynı partiden Yavuz Ağıralioğlu'da KHK'lılar hakkında çok iyi şeyler söylemişti o zaman ne yapacağız? Ümit Hoca böyle genellemeci bir tavır takınarak giderse yanılır ki altına da birçok insan benzer şeyler yazmış.Sapla samanı ayırmayı bilmeliler artık bu genellemeci tavır kaybettiriyor görmeliler! Kişiler bazında değil geneli değerlendirmemiz gerek ama genel anlamda da yeteri kadar savunmuyorlar bunu da belirtmek gerek.Ayrıca bizim konumuz partiler üstü bir konu bunu da dikkate alalım!

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Komisyon sayfasına girip başvurunuzun incelemesi devam ediyor yazısını gördüğümde; hiç bir zaman başvurum sonuçlanmayacakmış gibi hissediyorum artık..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Kartalyuvası, 31 dakika önce yazdı:

alın size iyi parti

Valla kendileri bilir bizim kim hakkımızı savunursa bizler oyumuzu ona veririz khklılar ve eytliler sosyal medyada en organize topluluk.ümit özdağ ı severdim umarım özür diler

26 nisan açık 701 KHK ihraç-ea kodlama dışında kriter yok-takipsizlik-inceleme hala devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

672 khk meb öğretmenim.Eylül 2017'de temyize gitmeden beraat ettim ve halen komisyon incelemeye devam ediyor..Allahım umutla bekleyen tüm masum ve mağdur kardeşlerimin yardımcısı olsun inşallah. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...