İçeriği gör

Önerilen Yorum

Bla Bla Bla, 17.10.2022 - 18:13 yazdı:

Dosyanız 15. İdari Dava Dairesine ulaşınca, oradan sizin dosyanıza yeni bir dosya numarası verilecek ve ayrı bir klasör halinde bu dosyayı takip edebileceksiniz.

merhabalar

Ankara 15. İdari Dava Dairesinde yeni dosya olarak görebiliyoruz artık. yalnız istinaf savunma dilekçesi (davalı) yüklenmiş. indirilen evrak (Tiff) sadece 1. sayfasını görebiliyoruz. diğer sayfaları nasıl görüntüleyebiliriz acaba?

Eşim için takip ediyorum... (sahil güvenlik, 3.04.18 GGU, 11/17.05.18 gözaltı, 8.07.18 701 no.lu KHK ile ihraç, 25.10.18 ağır cezada mahk. açıldı, 25.02.19 ilk duruşma, 21.11.19 OHAL inc. kom. sistemdeki duyurusu ile RET kararı, 12.02.20 21.idare mahk. dosya açılış, 21.01.21 7. duruşma/mütalaa_ceza, 25.03.21 8. duruşma karar mahk. CMK'nın 223/3-d maddesi gereğince CVYO kararı, 17.06.21 bölge adliye mahk. dosya açılış, 1.07.22 21. idare mahk. duruşma, 25.08.22 21.idare mahk. RET kararı, 18.10.22 15. idari dava dairesi dosya açılış, 10.03.23 bölge adliye mahk. CMK'nun 223/2-c maddesi gereğince beraat, 20.04.23 istinaf kararı ile kesinleşmiş beraat ...)

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
portakal çiçeği, 3 saat önce yazdı:

merhabalar

Ankara 15. İdari Dava Dairesinde yeni dosya olarak görebiliyoruz artık. yalnız istinaf savunma dilekçesi (davalı) yüklenmiş. indirilen evrak (Tiff) sadece 1. sayfasını görebiliyoruz. diğer sayfaları nasıl görüntüleyebiliriz acaba?

Merhabalar Hocam,

Tiff uzantılı dosyayı, Google Chrome ile açmayı deneyin. Eğer tek sayfa olarak yüklenmediyse, Google Chrome hepsini açacaktır. Google Chrome açamazsa, Eklentiler kısmından TIFF Viewer eklentisini indirip kurun, Google Chrome'u kapatıp açın,o zaman kesin açacaktır. 

Windows kullanıcısı iseniz, dosyayı Photo Viewer (Fotoğraf Görüntüleyicisi) programı ile; Apple kullanıcısı iseniz dosyayı Preview (Önizleme) programı ile açabilirsiniz. 

Güncelleme • • Bla Bla Bla

Ceza Yargılaması (Kesinleşmiş Beraat),  Bakan Oluru ile İhraç (Göreve İade).

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bla Bla Bla, 18.10.2022 - 23:34 yazdı:

Hocam, kararınızın neden hâlâ açıklanmadığını kestirmek zor. Benim davamda gerekçeli karar; duruşma üzerinden 5 ay geçtikten sonra açıklanmıştı. Üstelik duruşmadan sonra sizinki gibi herhangi bir ara karar da alınmamıştı.

Bir defasında mahkeme kalemi bana: ''sizin dosyaya bakan hakim kararlarını genelde çok geç yazıyor'' demişti. Yani tembel bir hakime denk gelmiştim. Benim kararın geç açıklanma sebebi, kararı yazacak hakimin tembelliğiydi maalesef. İşin acı yanı, mahkeme kararında karar tarihi, duruşmadan sonraki 15. gün olarak yazılmıştı!  Allah sabır versin size ve sizin durumunuzda olup belirsizlik içinde bekleyenlere. 

Hocam simdi baktım bugün tekrar nüfus kayıt örneği girmiş dosyama ? Bu ne demek 2. Girişi bu diğer ara karar cıkmadsn da girmişti

Güncelleme • • ozelharekat61

679 KHK-KYOK-İnceleme devam ediyor-Sd Kart:DİL 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

S.a 13. İdare mahkemesi  istinafa başvuralı 2 yıl oldu hala bir cevap yok. Bu istinaf mahkemelerinin belirli bir karar verme suresi yokmu ,daha ne kadar sürer bilgisi olan varmı 

701khk-ret-cd kart-

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 3 saat önce yazdı:

Hocam simdi baktım bugün tekrar nüfus kayıt örneği girmiş dosyama ? Bu ne demek 2. Girişi bu diğer ara karar cıkmadsn da girmişti

Demeki ya aldıkları kararı açıklayacaklar ya da yeniden bir ara karar almışlar. Bir kaç güne belli olur. Umarım bir an önce olumlu karar açıklanır. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bla Bla Bla, 2 saat önce yazdı:

Demeki ya aldıkları kararı açıklayacaklar ya da yeniden bir ara karar almışlar. Bir kaç güne belli olur. Umarım bir an önce olumlu karar açıklanır. 

Hocam UYAP a SMS ile soruyorum girmiş olduğunuz kriterlere uygun kayıt bulunamamıştır diyor hani millet diyordu SMS le önceden öğreniliyor falan o zaman yine mi ara karar cıkaracaklar demek oluyor bu?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, Bir saat önce yazdı:

Hocam UYAP a SMS ile soruyorum girmiş olduğunuz kriterlere uygun kayıt bulunamamıştır diyor hani millet diyordu SMS le önceden öğreniliyor falan o zaman yine mi ara karar cıkaracaklar demek oluyor bu?

Hangi mahkeme hocam, 27 ve 26 idarede ara karar çıkarırken nüfus kayıt örneği koyulmuyor 

692 KHK Adalet bakanlığı

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Bla Bla Bla, 3 saat önce yazdı:

Ara karar verilmeden once nüfus kayıt örneği konduguna emin misiniz?

Dear Commission, your decision broke my heart, I think we should break up...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ozelharekat61, 1 saat önce yazdı:

İdare mahkemesinde SMS ile sorgulama yapınca karara dair bilgi gelmiyor. Ben duruşma üzerinden 15 gün geçtikten sonra 5 ay boyunca defalarca SMS sorgulaması yaptım ama ''uygun kayıt bulunamamıştır'' cevabını almıştım. Yani boşuna SMS'lere para harcamayın Hocam. 

Demirci, 29 dakika önce yazdı:

Bunu sayın @ozelharekat61 hocam söylemişti, benim davamda öyle bir durum olmadı. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Cihaneymen, 1 saat önce yazdı:

Hangi mahkeme hocam, 27 ve 26 idarede ara karar çıkarırken nüfus kayıt örneği koyulmuyor 

Demirci, Bir saat önce yazdı:

Bla Bla Bla, 52 dakika önce yazdı:

İdare mahkemesinde SMS ile sorgulama yapınca karara dair bilgi gelmiyor. Ben duruşma üzerinden 15 gün geçtikten sonra 5 ay boyunca defalarca SMS sorgulaması yaptım ama ''uygun kayıt bulunamamıştır'' cevabını almıştım. Yani boşuna SMS'lere para harcamayın Hocam. 

Bunu sayın @ozelharekat61 hocam söylemişti, benim davamda öyle bir durum olmadı. 

Evet arkadaşlar benim davamda duruşma olduktan sonra nüfus kayıt örneği konuldu dosyaya bir gün sonra ara karar cıkarıldı tem komdan büfe ankesör raporu ve ellerinde hakkımda fetö ile ilgili herhangi bir bilgi belge olup olmadığı istendi sonra onların cevapları geldi aradan 2.5 ay gecti bugün dosyaya yine nüfus kayıt örneği konulmus bu sefer insallah karar icin konulmustur birkac güne görürüm sanırım uyapta

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...