İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü İadeleri - Araştırma Merkezi - Son Gelişmeler

Önerilen Yorum

Konuk
i8t-34, 22.03.2022 - 18:09 yazdı:

arkadaşlar mesai sonunda personel daire başkanlığından arandım EGM ye atanmam oldu 12 kasımda sistemde kabul kararımı görmüştüm

2021 kasımdı değil mi sistemde kabul kararını gördüğün tarih?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ori93, 3 saat önce yazdı:

2021 aralık mı? öyleyse çok hızlı belli olmuş hayırlı olsun. 

ikamete bağlı valilikten arayıp tebligata çağıracaklar ve görev yapmak istediğin yerle alakalı dilekçeni alacaklardır. sonrasında 2/3 ay içinde başlamanı yaparlar tercih ettiğin ilde. 

Ori93, 3 saat önce yazdı:

2021 aralık mı? öyleyse çok hızlı belli olmuş hayırlı olsun. 

ikamete bağlı valilikten arayıp tebligata çağıracaklar ve görev yapmak istediğin yerle alakalı dilekçeni alacaklardır. sonrasında 2/3 ay içinde başlamanı yaparlar tercih ettiğin ilde. 

Çok teşekkür ederim.Evet 2021 Aralık.Ankara’da ikamet ediyorum, Ankara’yı tercih edebilecek miyim? Daha önce Araştırma Merkezi’nde başlayanlar memnunlar mı? Bu yeni süreçte bizleri neler beklediği ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum.

679 KHK KOMİSYON KABUL ARAŞTIRMA  MERKEZİ ATAMA

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Berika, 5 dakika önce yazdı:

Çok teşekkür ederim.Evet 2021 Aralık.Ankara’da ikamet ediyorum, Ankara’yı tercih edebilecek miyim? Daha önce Araştırma Merkezi’nde başlayanlar memnunlar mı? Bu yeni süreçte bizleri neler beklediği ile ilgili duygu ve düşüncelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olurum.

ben daha atanamadım ancak burada okuduğum bilgiler kadarıyla yorum yaptım. araştırma merkezine atanmanız eski tecrübelere göre normal süreden baya hızlı olmuş. Ankara'yı tercih edebiliyorsunuz diye biliyorum. diğer detayları araştırma merkezinde başlayan arkadaşlar cevaplayabilirler. detayları bende merak ediyorum. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ori93, 2 saat önce yazdı:

ben daha atanamadım ancak burada okuduğum bilgiler kadarıyla yorum yaptım. araştırma merkezine atanmanız eski tecrübelere göre normal süreden baya hızlı olmuş. Ankara'yı tercih edebiliyorsunuz diye biliyorum. diğer detayları araştırma merkezinde başlayan arkadaşlar cevaplayabilirler. detayları bende merak ediyorum. 

Çok teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Dün Ankara Valilikten aradılar, bugün sizi bekliyoruz , gelirken bilgisayar sertifikanız bilgisayar dersi gördüğünüze dair varsa üniversite transkript yanınızda getirin “ dediler.Gittim toplam 5 dakika bile sürmedi.Ankara dolu olduğu için Ankara dışında 2 il seçtirdiler.İstediğiniz yeri seçebiliyorsunuz..Sizi tayin yeriniz belli olduğunda içişleri bakanlığından arayacaklar dediler.Benzer durumda olanlar gitmeden önce istedikleri yerleri belirlerse iyi olur.Yoksa 5 dakikada çok sağlıklı bir karar alamayabilirsiniz.(Bilgilendirme amaçlıdır.)

• Beğeni 1
  • Teşekkür 1

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Berika, 3 saat önce yazdı:

Dün Ankara Valilikten aradılar, bugün sizi bekliyoruz , gelirken bilgisayar sertifikanız bilgisayar dersi gördüğünüze dair varsa üniversite transkript yanınızda getirin “ dediler.Gittim toplam 5 dakika bile sürmedi.Ankara dolu olduğu için Ankara dışında 2 il seçtirdiler.İstediğiniz yeri seçebiliyorsunuz..Sizi tayin yeriniz belli olduğunda içişleri bakanlığından arayacaklar dediler.Benzer durumda olanlar gitmeden önce istedikleri yerleri belirlerse iyi olur.Yoksa 5 dakikada çok sağlıklı bir karar alamayabilirsiniz.(Bilgilendirme amaçlıdır.)

Hayırlı olsun. İçişleri bakanlığı personel genel müdürlüğüne bağlı araştırma merkezine atama yapılmıyor mu artık? İlla valilik tercihi yapmanız mı gerekiyor? Önceden isteyenler dilekçeyle yaşadıkları yer valiliğine geçici görevle geçiyorlardı diğerleri ise bakanlık merkez teşkilattaki araştırma merkezi müdürlüğünde çalışıyorlardı.

677EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Berika, 6 saat önce yazdı:

Forumda bugüne kadar paylaşılan bilgilerden anlaşıldığı kadarıyla tayin konusu Ankara iline özel bir durum. Diğer illerde böyle bir durumun yaşanıp yaşanmadığı şu ana kadar  burada paylaşılmadı.

Kasım aralık ayı il tercihi yapanlardan bazılarının atamalarının yapılıp işe başladıkları paylaşılmıştı burada...

Ben Valiliğe ocak ayında il tercihi dilekçesi verdim. VHKİ olarak atama yapılacağımı öğrendim ama zaman konusunda hala beklemedeyim. 

Valilik il tercih dilekçesi sonrasında da kesin olmamakla birlikte belirli bir süre de olsa bekleyeceğiniz konusunda hazırlıklı olun. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
ktmrn, 10 saat önce yazdı:

Hayırlı olsun. İçişleri bakanlığı personel genel müdürlüğüne bağlı araştırma merkezine atama yapılmıyor mu artık? İlla valilik tercihi yapmanız mı gerekiyor? Önceden isteyenler dilekçeyle yaşadıkları yer valiliğine geçici görevle geçiyorlardı diğerleri ise bakanlık merkez teşkilattaki araştırma merkezi müdürlüğünde çalışıyorlardı.

Çok teşekkür ederim.Evet normalde o şekilde olması gerekiyordu.Ancak mevcut kadro dolmuş Ankara için.Konuya çok da vakıf değilim.Seçtiğimiz il valiliklerinden nereye atanırsak orada çalışacağımız söylendi, başka da bir bilgi verilmedi.Sanırım sonlara kaldığımız için böyle oldu.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Araştırma Merkezinde çalışan arkadaş varsa lütfen yardımcı olabilir mi? Komisyondan Aralık sonunda iade oldum. Nisan başı valiliğe dilekçe verdim. Ondan sonra bilgi alamadım. İade olmadan önce de takip ediyordum. Evraklar imzaya çıkmış filan diye forumdan bilgi geciyorlardı. Ben sonlara kaldım herhalde. İade sayısı da azaldı. Ne zamandır araştırma merkezini arıyorum telefonu açan da yok. Orada çalışan arkadaşımız varsa en azından yaklaşık süre söylerse sevinirim. Şu anda çalıştığım yer, benden haber bekliyor. Benim durumumda olanlar için de iyi olur. 

679 KHK - EGM - ADLİ BERAAT-KOMİSYON İNCELEMEYE DEVAM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
stronger, 09.05.2022 - 08:52 yazdı:

Araştırma Merkezinde çalışan arkadaş varsa lütfen yardımcı olabilir mi? Komisyondan Aralık sonunda iade oldum. Nisan başı valiliğe dilekçe verdim. Ondan sonra bilgi alamadım. İade olmadan önce de takip ediyordum. Evraklar imzaya çıkmış filan diye forumdan bilgi geciyorlardı. Ben sonlara kaldım herhalde. İade sayısı da azaldı. Ne zamandır araştırma merkezini arıyorum telefonu açan da yok. Orada çalışan arkadaşımız varsa en azından yaklaşık süre söylerse sevinirim. Şu anda çalıştığım yer, benden haber bekliyor. Benim durumumda olanlar için de iyi olur. 

Araştırma Merkezi personeli yoğunluk nedeniyle telefonları açmıyor ya da açamıyor. Süre konusunda da bilgi veremiyorlar. Valilik dilekçemi ocak ayında verdim. Bekleme süresini neyin belirlediğini bilemiyorum. Fakat forumda dilekçe sonrası 2 - 3 ay bekleyende var daha fazla bekleyende....

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...