İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

Emniyet Genel Müdürlüğü İadeleri - Araştırma Merkezi - Son Gelişmeler

Önerilen Yorum

arkadaşlar SAMSUN da yaşayan var mi aranızda 

672

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 10 saat önce yazdı:

Tayin değil. İl dışı geçici görevlendirme.

Sanırım il birimlerini daha sonra kuracaklar. Mehil müddeti ve yolluk yok. Pts başlıyorlar.

Ankarada yaşamıyorum. Dilekçe vermem halinde ne kadar sürede il dışı görevlendirme çıkıyor. Ankarada kalacak yer ayarlamamız gerekiyor mu?  Ayrıca ayın 22 sinde maddi manevi tazminat duruşmam var. Hakim göreve başlamam halinde maddi tazminatı Red edeceğini sadece manevi tazminat konusunda karar vereceğini söyledi. Bu kararı istinaf etmek istiyorum. Avukat tutmam gerekiyor mu? Bana yardımcı olur musunuz istinaf dilekçe örneğine ihtiyacım var. 

677 KHK - Kabul - SD

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
MSA, 10 saat önce yazdı:

Tayin değil. İl dışı geçici görevlendirme.

Sanırım il birimlerini daha sonra kuracaklar. Mehil müddeti ve yolluk yok. Pts başlıyorlar.

tşk saol bilgi için

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba arkadaşlar herkesin iadesi hayırlı olsun bende 15 ocakta kabul kararımı gördüm var mı bu tarihte benim gibi gören ayrıca iade olan ataması yapılan arkadaşların sağlık raporu alma işlemi nasıl oluyor diyelim ki sağlık açısından bir problem oldu sonuçta 10 yıl önceki göz derecemiz aynı değil acaba esneklik gösteriyorlar mı sağlık raporu açısından bilgi verebilirseniz sevinirim tesekurler

672 KHK -İADE -PASİF BANKA

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

15 gun sonra civari emniyet size teblig ediyor ohal komisyonu kararini. Beklemeye basliyorsunuz. Polis olarak atama yapilirsa ortalam 3 ay civari arastirma merkezi olursa ortalama 6 ay civari atama islemleri siruyor

677 kabul

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ohal komisyonu kararının tebliğinin hangi aşamada olduğunu nerden öğreneceğiz bilgisi olan var mı?

686

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Qazwsx, 7 saat önce yazdı:

Ohal komisyonu kararının tebliğinin hangi aşamada olduğunu nerden öğreneceğiz bilgisi olan var mı?

0312 339 1602 numaralı telefonu ara egm tebligat masası ordan hangi aşamada olduğunu  öğrenebilirsin.

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
KEREM CEM, 13 saat önce yazdı:

0312 339 1602 numaralı telefonu ara egm tebligat masası ordan hangi aşamada olduğunu  öğrenebilirsin.

Verdiğin numara geçersiz

686

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Qazwsx, 7 saat önce yazdı:

Verdiğin numara geçersiz

03124621602 kusura bakma yanlış yazdım. Bu numarayı arayabilirsin. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Araştırma merkezine atananların unvanı polis memuru olarak mi geçiyor?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...