İçeriği gör
Mağdur Türkçeci

SGK Ödemeleri ve Prim İadeleri Forumu

Önerilen Yorum

Arkadaşlar merhaba SGK kı çalıştığım süre boyunca ki mükerrer primlerin işçi payı iadesi için SGK ya dilekçe vermiştim yaklaşık 4 ay oldu bugün baktığımda iki ayrı firmadan birinin SGKları iptal edilmiş diğeri duruyor e devletten sorgu SGK 4c evrak takip yaptığımda SGK tahsis adı altında cumhuriyet b savcılığı yazıyor bir alakası var mı ki acaba ödeme yapılması için savcılığa mı iletiyor dosyayı tecrübe eden varsa cevap verebilir mi lütfen 

@iadelitaahhütlü merhaba bu dediğin evrak takibi yaptığımda dosya türü tahsis adı altında gelen yer cumhuriyet b.savclğı yazıyor sizde de mi öyleydi acaba 

701-jan

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Musa Erkmen ne kadar sürdü acaba benim 4 ay oldu bende iki farklı firma vardı birinin mükerrer primler iptal olmuş ama e devletten 4c evrak takip yaptığımda cumhuriyet başsavcılığına gönderilmiş görünüyor evrak ne alaka anlamadım sizde de mi öyleydi 

701-jan

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Jan mayen, 5 saat önce yazdı:

@Musa Erkmen ne kadar sürdü acaba benim 4 ay oldu bende iki farklı firma vardı birinin mükerrer primler iptal olmuş ama e devletten 4c evrak takip yaptığımda cumhuriyet başsavcılığına gönderilmiş görünüyor evrak ne alaka anlamadım sizde de mi öyleydi 

savcılıkla ne alakası var onu anlamayamadım hocam 2 ay içinde yattı benım

672-meb-sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Yeni Oluştur...