İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

tartar10, 3 saat önce yazdı:

Arkadaşlar çok yazan biri değilim. Bilgi edinecek pek çevrem yok. 2018 Haziranda Takipsizlik verildi. 12 Aralık 2019 da digitaller temiz raporu verildi. Şimdi @msa ve istihbaratçılara bir sorum olacak.

Benim kızın çalıştığı yere 1 istihbaratçı gelmiş. Senin 1 arkadaşın var. Onunla evlenmek istiyorum. Bana yardım et demiş. Bu arada biraz konuşmuşlar. Babanın durumunu biliyorum. Dosyası dün kapandı. 1 ay içinde olumlu kararı çıkar demiş.

Şimdi, komisyona istihbarat raporunu emniyet istihbarat birimleri mi hazırlayıp gönderiyor? Ayrıca, kurumumda ihraçlara son onayı veren partili ile aynı mahalledeyiz. Son 2 aydır bana iyi davranıyor. Komisyon seni kuruma soracak olursa olumlu görüş vereceğiz dedi.

Bekliyoruz, bakalım.

Egm için konuşuyorum Tem kom istihbarat ayrı ayrı gönderiyor bide mit raporu da var onu onlar gönderiyor garson fişleme si varsa kom onu yazıyo farklı kurumlarda böyledir görüş istenir adam ilginç geldi tanımadığı birinden yardım istemek ilğinç 

701 sayılı KHK 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Günün ilk haberini Banka mağduru dostlara bırakalım "YÖNETİCİSİ OLMAK SUÇ DEĞİL" 

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/bank-asyadan-merkez-bankasina-264494h.htm

Hatta mükafat... 

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sevgili dostlar bugün saat 11:00 'da etkinligimiz var
Bugün kıymetli ögretmenlerimiz için etkinlik yapiyoruz.

Tag 
BenKHKlı Ögretmenim

? HAK
? HUKUK
? ADALET  için elele verelim...

Hayırlı Cumalar (not: ben polistim ?) https://t.co/kpGqIDQOfR

• Beğeni 1

701 sayılı KHK 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bir iade haberi vereyim. Üniversite idari personel. Kriter Sendika ve gazete. 1 yıl önce beraat. Kararı gece gördü. En son dün sabah bakmıştı muhtemelen öğleden sonra yüklendi karar.

• Beğeni 7
  • Onaylama 1

679-yök-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sayın @Yanlız tilki sadece bir süreliğine bu durum "polistim" kısmına yoksa  hala polisiniz? 

Şu söz çok hoşuma gitmişti "Ben üniformamı bedenime değil ruhuma giydim." 

Güncelleme • • phantom18
  • Beğeni 2
  • Teşekkür 1

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Merhaba arkadaşlar belki daha önce soruldu ama bulamadım. Meşgul ettiğim için şimdiden özür dilerim. idare mehkemesine kurum savunmasına cevap yazdık ancak kuruma cevabımız tebliğ edileli 35 gün oldu tekrar bir savunma yazmadılar bundan sonraki süreç nasıl işleyecek benim tekrar bir dilekçe felan yazmama gerek var mı yoksa duruşma gününü bekleyecek miyim. Teşekkürler 

• Beğeni 1

701 khk adalet bakanlığı kyok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İdari personel akademik personel gibi tercih mi yapıyor aynı kurumda mı görevlendiriliyor acaba bilgisi olan var mı 

679-yök-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Arı maya idari personel aynı kuruma aynı birime veriliyor

672 KHK, Temmuz 2020 iade

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Merkez Bankası'nda İnsan Kaynakları Genel Müdürü Sinan Binbir geçtiğimiz günlerde görevden alınırken, yerine getirilen isim ise dikkat çekti. Daha önce FETÖ'ye ait Bank Asya'da Kariyer Planlama ve İşe Alım Uzmanı olan Doğan Başar, Merkez Bankası’nda Sinan Binbir'in yerine görevlendirildi.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/mobi/bank-asyadan-merkez-bankasina-264494h.htm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar Ekim ayında beraat aldım .kriter say. Banka .şuan istinafta karar ne zaman çıkar çok beklermiyim ayrıca istinaf beraat i bozar mı sizce????

Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...