İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Konuk

Komisyonmuş kararmış hiç umurum değil şu an öyle saatler geçirdim ki ailemden haber alana kadar.

Dostlar hayat çok kısa hakikaten. Rahmetli babamın ceketi babamdan uzun yaşadı. 

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaşlar anayasa mahkemesi güvenlik soruşturmasını iptal etti. Peki KHK lıların güvenlik kimlik kartı almasının önü açılmış oldu mu sizce? Yada güvenlik kimliği ile ilgili dava açan kişi duydunuz mu? Alabilir miyiz güvenlik kimliği?

701 ret adalet bakanlığı idare mahkemesi aşaması

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Guardian, 5 saat önce yazdı:

Arkadaşlar anayasa mahkemesi güvenlik soruşturmasını iptal etti. Peki KHK lıların güvenlik kimlik kartı almasının önü açılmış oldu mu sizce? Yada güvenlik kimliği ile ilgili dava açan kişi duydunuz mu? Alabilir miyiz güvenlik kimliği?

Doğrudan KHK liları  ilgilendirmiyor..yeni işe girecek normal vatandaşlar için yapılan bir düzenleme.

KHK kılar için tek olumlu yanı birinci ikinci derece yakınları güvenlik soruşturması nedeniyle değerlendirme dışı bırakılmayacak olmaları.

KHK lı biri için güvenlik kimliği almak sadece bu kanunaa dayanarak mümkün değil...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, 15 saat önce yazdı:

aylık 5000 karara bağlanan dosya sayısı..

böyle bir tempoyla gitmeleri şuan için mümkün değil gibi..

komisyon; zor dosyalar bunlar o yüzden yavaşladık dedi..

bence yavaş olsun detaylı inceleme olsun  iade olsun..

komisyon gaza basarsa çoğu dosyada topu  idari mahkemelere atabilir.

Banka  

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Gaziantepte akrabalar var dün onları aradım abi diyo yerın sallantısından ayakta 1 dakika boyunca duramadık dıyo. Antep öyle olduysa elazığı düşünemiyorum rabbim beterınden saklasın.

• Beğeni 6

672sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Diyarbakırda da sallandik bayağı. Can kaybı yok şükür. Elâzığ basın sağ olsun. Allah yardımcınız olsun. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
canan akpınar, Bir saat önce yazdı:

hangi 5000 ya  aylık en fazla 500 dosya karara bağlıyorlar .bakın ocak ayı bitecek ama görüntü mum ışığını aratmıyor.yanlışmı düşünüyorum aksi yönde değerlendirme yapan varsa lütfen mantıklı bir şekilde yazsın.tahmini kalan dosya sayısı 24 bin 25 bin civarı ama sanki komisyon bunu 2020 yılına yayıp tükanı ele kapatmak.Dersim den kucak dolusu selam.herşey olacağına varır.

675 112 ambulans

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...