İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Konuk
defterdarzade, 8 saat önce yazdı:

Karar nihayet verildi. Ret maalesef. 2017 takipsizlik vardı. Herhangi bir kriter yoktu. Kurum başbakanlık. KHK 672. 

Karar gelince yazan red gerekçesini paylaşırım. Şaşırmadım desen yalan olur. Ümidim vardı kabul yönünde açıkçası. 

Hayırlısı olsun. Kızgınım ama nedense hissizim. Allah bu haksızlığı yaşatanlara misliyle aynı şeyleri yaşatsın. Ne diyeyim. 

Geçmiş olsun...

Umarım idari de dönersin...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Son günlerde gündeme dair neler oluyor ilgi çekici kanımca, siyasi ayak muhalefetmiş, yargıda hala varlarmış (40-50 yaş üstü hukuk insanları özellikle) gibi kaynıyor da kaynıyor .Bunları zaten biliyoruz her zaman oluyor diyebiliriz ama önemli olan deli saçması şekilde suçlanan kesimlerin zamanında deli saçması şeylere sessiz kalanlar olması benim dikkatimi çekiyor.

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
cemyus, 11 saat önce yazdı:

Arkadaşlar Aralık 20 de bende ihraç ilime pasaport ile alakalı dilekçemi yollamıştım. Geçen hafta aradığımda emniyetten yazı gelmesini beklediklerini söylemişlerdi, e -devlette protokolden kontrol ettiğimde il/ilçe nüfus müd.lerine başvurun yazıyordu. Ancak şimdi baktım e-devlette ''Girilen bilgilere ait herhangi bir pasaport kaydı bulunamamıştır.'' şeklinde protokol cevap veriyor. Müspet sonuçlanmış olarak yoruyorum dilekçemi_ Bilgisi olan yazarsa sevinirim. 

Daha önce hiç pasaportunuz olmadı ise ve bu mesajı görüyorsanız yüksek olasılıkla tahditiniz kalktı. Bu durumda ilçe nüfus müdürlüğüne dahi gidip ben pasaport başvurusu yapıcam ama bir engel var mı? kontrol edebilir misiniz? derseniz durumu öğrenebilirsiniz. İliniz nedir acaba?

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

672 KHK - Ret - Sendika - Ankara 22. İdari

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Toros, 4 dakika önce yazdı:

Daha önce hiç pasaportunuz olmadı ise ve bu mesajı görüyorsanız yüksek olasılıkla tahditiniz kalktı. Bu durumda ilçe nüfus müdürlüğüne dahi gidip ben pasaport başvurusu yapıcam ama bir engel var mı? kontrol edebilir misiniz? derseniz durumu öğrenebilirsiniz. İliniz nedir acaba?

Tekirdağ idi. Evet sabah saatlerinde arkadaşıma sorgulattım, tahdit kaldırılmış. Darısı iadeye. Demek ki egm kurum görüşü olumlu ?

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

677 KHK -Kraker Yok - Dava Yok - İnceleme Devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
cemyus, 33 dakika önce yazdı:

Tekirdağ idi. Evet sabah saatlerinde arkadaşıma sorgulattım, tahdit kaldırılmış. Darısı iadeye. Demek ki egm kurum görüşü olumlu ?

Ne güzel .. Allah (cc), olumlu cevap bekleyen herkesin yüzünü güldürsün inş.

672 KHK - Ret - Sendika - Ankara 22. İdari

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mustafaa34, 14 saat önce yazdı:

Muhalefetin hepımız hakkındaki düşüncesi ekte

Şu avukata bir sormak lazım ki şuan Turkiyenin durumunu ? Ve iftiralardan haberiniz var mı? Torpilleri , sumen altı olayları. Vb. Sahi hakiki bir avukat mi ?

701 KHK.ifadeden 1 Ay sonra KYK.KYK dan 1 ay sonra ihraç.Diyanet 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

ret aldım diye yerinme
kabul aldım diye güvenme
ret yiğidin kalesidir
bilmeyenin belasıdır

Güncelleme • • RADAMEL
  • Beğeni 1
  • Onaylama 1

...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugün güzel haberler gelir inş.

• Onaylama 4

Delil yoklugundan KYOK. 679 EGM. Ust amir kanaati ile RED.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
standartüye, Bir saat önce yazdı:

Bugün güzel haberler gelir inş.

devre senin kodlama var mı

679 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Allah Allah nerede bu kararlar yahu ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...