İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Bu hafta komisyon yıllık faaliyet yayınlayacak büyük ihtimalle,

kalan yıl sonu itibariyle 28 bin dosya hangi khk ve kurum bazında olduğu bilgisi olursa güzel olur. 

Şubat sonunda çalışma hızı da belli eder 2 ayda 5 bine düşmüşlerse vay halimize 7 bin falan olursa  yaza bu iş biter diyebiliriz. 

Artık kabak tadı verdi ama bekliyoruz enkazdan kurtulmak için açılan bir tünel gibi bizim için oiik. 

Kurumda çalıştığı yıl kadar belki fazlasınca komisyon kararı bekleyenler de vardır kim bilir?

• Beğeni 3
  • Onaylama 1

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Arkadaş 3 haftadır hiç bakmadım askerlik boyunca geldim baktım hala incelemeye devam???

• Beğeni 3

672 khk inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
civciv, 1 saat önce yazdı:

Arkadaş 3 haftadır hiç bakmadım askerlik boyunca geldim baktım hala incelemeye devam???

Takma kafanı senki bizim gibi

üçbuçuk yıldır bekliyorsun  3 hafta ne yapabilir ki bize...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Askerlikten yeni geldim, şu an tedavi oluyorum, çok ciddi rahatsızlandım. Askerliğe bu dönemde gidip gelenler için sormak istiyorum: İlk girişte kayıt esnasında sırasıyla sizden evrak doldurmanızı istiyorlar, bu sırada ellerindeki listeye bakıp kimilerine "müspet" kimilerine ise "menfi" gibi kırmızı damgalar vuruldu. Bu damgalar ne anlama gelmektedir? Bilgisi olan var mı? Umarım tahmin ettiğim şeyler değildir.

• Onaylama 1

679 - YÖK - Komisyon devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
altuğ, 4 saat önce yazdı:

Bu hafta komisyon yıllık faaliyet yayınlayacak büyük ihtimalle,

kalan yıl sonu itibariyle 28 bin dosya hangi khk ve kurum bazında olduğu bilgisi olursa güzel olur. 

Şubat sonunda çalışma hızı da belli eder 2 ayda 5 bine düşmüşlerse vay halimize 7 bin falan olursa  yaza bu iş biter diyebiliriz. 

Artık kabak tadı verdi ama bekliyoruz enkazdan kurtulmak için açılan bir tünel gibi bizim için oiik. 

Kurumda çalıştığı yıl kadar belki fazlasınca komisyon kararı bekleyenler de vardır kim bilir?

Bence bu ay degilde, şubatın son haftası yayınlar aylık baktığı dosya sayılarına...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ea kodundan idare mahkemesinden ret ya da iade duyduk mu arkadaşlar?

K.topçu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Alperr1, 18 dakika önce yazdı:

Ea kodundan idare mahkemesinden ret ya da iade duyduk mu arkadaşlar?

25. İdare mahkemesinde garson EA ve okul kriterlerinden iade yayınlamıştı @nmelihkutlu resim olarak paylasmislardi

701 ret adalet bakanlığı idare mahkemesi aşaması

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guardian, 17 dakika önce yazdı:

25. İdare mahkemesinde garson EA ve okul kriterlerinden iade yayınlamıştı @nmelihkutlu resim olarak paylasmislardi

Yalnız ea değildi sayv kodu ve banka kriteri olduğu söylenmişti.

• Beğeni 1

26 nisan açık 701 KHK ihraç-ea kodlama dışında kriter yok-takipsizlik-inceleme hala devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Evet sayv koduydu o ben Melih Bey bir kaç ay önce sorduğumda ea iadesi yok demişti ea iadesi çıkarsa belki bu bize ışık olacak yol gösterecektir.

K.topçu

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mustafaa34, 8 saat önce yazdı:

Siz de ben de  dahil tüm foruma fetöcü dedi.

Bi Fetö die yaftalananların birbirini fetöcü ide yaftalamadıgı kalmisti o da oldu ?‍♀️ pes

• Onaylama 1

701 KHK.ifadeden 1 Ay sonra KYK.KYK dan 1 ay sonra ihraç.Diyanet 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...