İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

şöyle düşünüyorum;

sayın editör iade oldu  onu kenara ayırırsak;

iade olanlar forum atladı maaş,tazminat,dilekçe vs.. modundalar..

100 bin red var zaten onlarda artık forumda değiller ya da daha azlar avukat, idare mahkeme süreç modundalar inşaallah rabbim kısa sürede idareden kabul almayı nasip eder ...

son 20 binde kalan biz ve burayı takip eden x/20000 kaderdaş..

İnsaallah umutla ve ümitle bekliyoruz..

• Beğeni 5
  • Onaylama 1

672.MEB..sendika..inceleme devam...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Forum sayfası dünden beri tek sayfa ilerlemedi,kimsenin yazacak bişeyi kalmadı, herkes (en azından ben)  bir umut herhangi bir haber varmı diye 10 dk ya bir sayfayı yeniliyor, sanki zaman durdu,hiç bir şey ilerlemiyor

• Beğeni 1
  • Onaylama 4
  • Katılmama 1

679khk.beklemede

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

İbn-i Haldun'a ''zamanı'' sormuşlar:

Bekleyince yavaşlar,

Gecikince hızlanır,

Üzülünce can yakar,

Mutlu olunca kısalır,

Acı çekince bitmek bilmez,

Sıkılınca uzar...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk RosedewittbukateR
Saphyr, 30.01.2020 - 18:36 yazdı:

İhraçtan sonra amcamla internet kafe işletiyorduk çok şükür iyiydi işlerimiz de durumumuz da, deprem oldu kiralık tuttuğum dükkanın kolonu patladı acil yıkım kararı verdiler, çok şükür malzemeleri çıkartabildik, burada dükkanlar kiralar uçtu velhasılkelam yine ortada işsiz kaldık, ihraç olduğumda nasıl üzüldüysem şimdi de aynı şeyleri tekrar yaşıyorum, sabah kalkıp gidebileceğim bir işim yok yine başa döndük yine. Dua edin arkadaşlar Elazığ’da herkesin morali çok bozuk, herkes evinden eşyasını çıkarmaya çalışıyor, ev yok dükkan yok. Allah daha beterinden saklasın ?

Sn @Saphyr; naaptınız herşey yolunda mı?..

Bi ses verin...

Dükkan/ev buldunuz mu?...

Herşey hala zor mu orada...

?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Evet çok şükür takipsizlik almışım bügün adliyeyi aradım telefonla öğrendim 3 hafta önce ifade vermiştim 2017 ocakta açılmıştı soruşturma tanık ve sc fişleme vardı. Yarın gidip takipsizliği mi alacam şimdi ohal komisyonuna nasıl gönderim örnek dilekçesi var mı. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

benim durum çok saçma şimdi ben 6 ocakta ihraç oldum ama fişleme  sd kart Nisan ayında savcılığa verilmiş bunlar beni hangi gerekçe ile ihraç etmiş aklım almıyor. İftiracı 18 isim vermiş en az 9 û hala görevde 2 si rütbe bile almışken ben ihraç oldum somut hiç birşey yokken sadece bir iftiracı birkere sohbette gördüm dedi diye neler yaşadım bir iftiracı yüzünden şimdi artık bu iftiracıyı da biliyorum çünkü resmini felan gösterdiler polis okulundan biri takipsizliklre bu iftiracıyı dava etmek istiyorum. Mümkün müdür 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Guapo, 35 dakika önce yazdı:

Evet çok şükür takipsizlik almışım bügün adliyeyi aradım telefonla öğrendim 3 hafta önce ifade vermiştim 2017 ocakta açılmıştı soruşturma tanık ve sc fişleme vardı. Yarın gidip takipsizliği mi alacam şimdi ohal komisyonuna nasıl gönderim örnek dilekçesi var mı. 

DGV26o.jpg

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ya komisyon uyuyor kadar yok ya da kimse yazmıyor sonuç alan anlamadım 

• Şaşırma 1

672 KHK 2018 Mayıs takipsizlik komisyon sonuç bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Guapo, Bir saat önce yazdı:

Devrem hayırlı olsun, kodlamayı öğrenirsin en azından

679 KHK , ISTANBUL EGM - Kodlama AD (alan dışı) -SGK kaydı 6 ay - KYOK alındı- 07.04.2020 RET .

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...