İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

GARSON BEYEFENDISI BASKI ALTINDA IFADE VERDIM DEMIS VE HERSEYI REDDETMIS... NOLACAK SIMDI PEKI BIZLERI NIYE YAKTINIZ;

• Beğeni 1
  • Şaşırma 1

679 KHK - EGM - DANIŞTAY AŞAMASI 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Tebessüm, Bir saat önce yazdı:

Arkadaşlar bir sorum olacaktı kardeşimin kendi üzerine kayıtlı tlf hattının faturasını bankadan otomatik ödeme talimatı ile ben ödüyordum kendisi bana tam hatırlamıyorum ama kimse yokmu ya bir sms atmış olabilirim dedi. Bu durumda hat benim değil ama ödemeyi ben yapmış olduğum için sms bende kriter olur mu. Moralim çok bozuldu 

ödeyen değil hat sahibi sorumludur. moralinizi bozmayın.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
672zede, 1 saat önce yazdı:

Ne güzel ifade etmişsiniz hocam, bizlere de dua edin, güzel haberler almak ve paylaşmak ümidiyle...Herkese huzurlu pazarlar dilerim...

Kurum görüşü hakkında bilginiz var mı, kurumunuz aranmış mı? İnşallah en yakın zamanda iade olursunuz/oluruz hocam...

evet dün aranmış.

müdür ve bir kaç arkadaş olumlu cevap yazacaklarmış. inş

• Beğeni 1
  • Onaylama 1

İfade verdi. Öğretmen 672. Komisyon incelemeye devam. Sendika 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
farahzeynep, 7 saat önce yazdı:

Arkadaşlar cuma günü eşim camiye gitmeden önce 12:57 gibi komisyon sayfasına bakmış ve inceleme devam ediyor yazısını görmüş. Sonra beni aradı camiye giriyorum diyerek ve telefonunu kapatmış. Aynı şekilde abim de aynı gün cumaya gitmeden önce benim komisyon sayfama bakmış 13:00 gibi kabul yazımı görmüş. Hemen beni aradı "bacım müjde olmuş olmuş, göreve iade olmuşsun" dedi. Abi gerçek mi dedim ben başladım ağlamaya, abim de bende karşılıklı aglaştık.eşimi aradım ardından haber vermek için ama eşimin telefonu kapali idi. Eşime hemen haber veremedim sevdiklerim eş dost akrabalarimi arayip haber verdim ve haber verdiğim herkes hıçkırıklar içerisinde ağladı. Sonra okulda olan çocuğumun öğretmenini aradım evladıma haber vermek için evladım da tam o anda tahtada soru çözüyormus. Öğretmeni Ses tonumdan anlamış zaten. Dur telefonu evladına vereyim sen ver müjdeyi annesi dedi ve kızıma müjdeyi verdiğimde havalara uçtuğunu farkettim. Ardından abim eşime mesaj yazmış acil beni ara diye. Eşim cuma çıkışı abimi aradığında abim eşime müjdeyi vermiş ve eşim abime  "hadi canım biraz önce baktım ben yoktu bişey" demiş ve inanamamis ? Rabbim bu mutluluğu herkese tattırsın inşallah. Bana soruyorlar ilk öğretmen olduğunda mi daha mutlu oldun şimdi mi diye?  Kesinlikle şimdi cevabını veriyorum. Çünkü ilk olduğumda kendim tektim. Ama şimdi evlatlarım var. Kaybolan çok çok çok değerli birseyimi geri bulmuşum gibi diyorum ?Yüce Rabbim bekleyen tüm masumların en kısa zamanda iade olmalarını nasip etsin inşallah. 

Sayın @farahzeynep yazınızda duyguyu o kadar hisli vermişsiniz ki okuyan sanki kendi yaşamış gibi oluyor. Hayatınızın bundan sonraki döneminde size ve ailenize güzellikler getirsin.

Ve bunları yaşamamıza sebep olanlara; ömrü hayatınız boyunca bunların bedelini ödeyemeyeceksiniz! 

• Beğeni 2

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
farahzeynep, 3 saat önce yazdı:

Rabbim sonsuz kere razı olsun. Ailem hep yanımda idi. Abim o gün 7. Baktığında görmüş kabul yazımı...gece bile bakıp duruyordum sürekli diyor abim ?

O zaman bu alkışlar abi gibi abilere gelsin? Bizim gibi abisi olup da yok gibi hissedenleri de Allah görsün?

• Beğeni 5
  • Onaylama 2

672 khk-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Tebessüm, 1 saat önce yazdı:

Arkadaşlar bir sorum olacaktı kardeşimin kendi üzerine kayıtlı tlf hattının faturasını bankadan otomatik ödeme talimatı ile ben ödüyordum kendisi bana tam hatırlamıyorum ama kimse yokmu ya bir sms atmış olabilirim dedi. Bu durumda hat benim değil ama ödemeyi ben yapmış olduğum için sms bende kriter olur mu. Moralim çok bozuldu 

Ne teknik ne de hukuki olarak bunun sizi etkilemesi imkansız. Kuruntu yapmayın. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
phantom18, 1 saat önce yazdı:

Sayın @farahzeynep yazınızda duyguyu o kadar hisli vermişsiniz ki okuyan sanki kendi yaşamış gibi oluyor. Hayatınızın bundan sonraki döneminde size ve ailenize güzellikler getirsin.

Ve bunları yaşamamıza sebep olanlara; ömrü hayatınız boyunca bunların bedelini ödeyemeyeceksiniz! 

Amin inşallah, çok teşekkür ederim güzel dilekleriniz için. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ori93, 2 saat önce yazdı:

ödeyen değil hat sahibi sorumludur. moralinizi bozmayın.

Teşekkürler içimi rahatlattınız

Müjdat Çakır, 1 saat önce yazdı:

Ne teknik ne de hukuki olarak bunun sizi etkilemesi imkansız. Kuruntu yapmayın. 

Teşekkür ederim herşeyden şüphe eder oldum. İçimi rahatlattınız 

• Beğeni 1

679 khk yök inceleme devam banka beraat

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

BİLGİ: Stres yapmayın ve bağışıklık sisteminizi koruyun. Tweet serisi önemli bir bakın. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...