İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

altirana, 31 dakika önce yazdı:

Teşekkürler güzel dilekleriniz için 672zede hocam insalllh bizim evlerimizde de en kısa zamnda bayram yaşarız?

Beklentimiz hep o yönde hocam, bizler birbirini görmeden ne hissettiğini bilen mağdurlarız. Güzel düşünelim, güzel olsun?

• Beğeni 2

672-MEB- Sendika- Kabul...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
caş, Bir saat önce yazdı:
  • SGK dosyalarina daha bakmaya gecmemis komisyon...(büyük ihtimal lacivert dosyaları kastetti söyleyen kişi)

sayın @caş SGK dosyaları derken SGK çalışanları mı yoksa kriteri SGK olanlar mı?

672 dosya inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Bugun isyerime komisyonda calisan bir memur gelmis.arkadasim islemini yapmis.bana soyledi,abi sordum" boyle dedi" dedi bana.kurum olarak SGK (kurum olarak) dosyalari acik demis.sona kaldiysa bu iyi demis...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Slm kaderdaşlar tek krıter banka 686 KHK MEB den bekleyen varmı benim gıbı... Hala inceleme devam. Bu haftada insallah guzel haberler alırız.. Artık çokkkkk yoruldukkkk.... Saglıcakla kalın hepınız.. 

• Beğeni 3
  • Onaylama 1

Banka 686 inceleme devam ediyor. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör
RosedewittbukateR, 4 saat önce yazdı:

Çok geçmişolsun...

Bi çok ret alacak kişiden daha çabuk yol katedecek eşiniz. İnşallah BİM bozar...

Üzülmeyin, malesef bazılarımızın dönmesi daha çok zaman alacak...

?

@RosedewittbukateR hocam ben samimi olarak bu hak gasbını daha ileriye götüremeyeceklerini düşünüyorum. Bu arada sayın editör arkadaşlar forumda bakım-onarım ya da farklı bir çalışma mı var acaba ? İleti kutularımdaki mailler silinmiş görünüyor.

Güncelleme • • observer

675 KHK Tarim ve Orman Bk.        OHAL komisyonu inceleme devam ediyor. Takipsizlik kasım 2018.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Arı maya, 10 saat önce yazdı:

İnceleme hala devam ve ben nefes alamıyorum 

yalnız degilsiniz

• Beğeni 1

1979kaya_03 675 saglikci inceleme devam 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Elaziz, 7 saat önce yazdı:

Dostlar merhaba, eşime 24 idareden red geldi. Bölge idare mahkemesi için dilekçe örnekleri forumun neresinde idi? Vekalet ücretini de yansıtmışlar. Şimdi ne yapmalıyız.? Kademe kademe bilgi verecek olan var mıdır kafam karışık..

Kriter ve kurum nedir? Geçmiş olsun

701 ret adalet bakanlığı idare mahkemesi aşaması

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
pelinkayapelin5, 2 saat önce yazdı:

selamlar. ‘pasaport’ rumuzlu bi arkadas vardi, uzun suredir yazmiyor, en son inceleniyordu. haberi olan var mi kendisinden, merak ettim son durumunu

Hatırladığım kadarıyla mesaj bölümüne ret geldi diye yazmıştı. Başka bir nick kullanıp ben pasaport’um diye de söylemişti. ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
korkusuzadalet, 11 saat önce yazdı:

@farahzeynep zeynep hanım daha önce eşinizin idare mahkemesinden yani 25. idare mahkemesinden red aldığını yazmıştınız eşinizin sırası kaçlardaydı acaba biz bekleyenlere bilgi vermesi açısından paylaşırsanız minnettar oluruz

@farahzeynep hanım eşiniz red almıştı 25 idareden. geçmiş olsun. Bende 25 idaredeyim. Dosya numarası nedir acaba? Biz bekleyenlere bilgi açısından iyi olur. 

701 ret adalet bakanlığı idare mahkemesi aşaması

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
1979kayaelif_03, 59 dakika önce yazdı:

yalnız degilsiniz

Hepimiz ayniyiz galiba. Hayat akıyor ben kenarda film izler gibi izliyorum güzel bir haber gelir mi acaba

• Beğeni 3

Adalet bakanlığı 675 sayılı KHK. Takipsizlik 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...