İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Konuk
MSA, 10 dakika önce yazdı:

OHAL Komisyonu Resmi Duyuru - 27 Mart 2020

• Karar : 105.100 (%83)
  • Bekleyen : 21.200
  • Ret : 93.900
  • Kabul : 11.200

01 Ocak 2020 - 27 Mart 2020 İstatistiği

• İncelenen : 6.800
  • Ret : 5.200
  • Kabul : 1.600
  • Dosya/Ay : 2.250
  • İade Oranı : % 23.5
  • Tüm Kararlar Genel İade Oranı: % 10,6 Tahmini Karar Bitiş Tarihi: Ocak 2021

sona kaldık hala sonuç alamadık diye üzülenler..

bence şanslısınız farkında değilsiniz..

ilk dönemlerde yüzde 8-9 bandında olan iade oranı şuan için %23,5..

ayrıca sonralara doğru bu oran artmaya devam edecek..

tekrar tekrar söylüyorum..

belli kurum çalışanları yüksek oranlarda iade olmaya devam edecek...

o yüzden kendinizi yıpratmayın boş yere...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Son 2 ayda iade oranı 1000/3600×100= 27.7 yani yaklaşık %28 iade. 3600 dosyada 1000 iade önceki senelere oranla çok iyi. 8000 dosyaya bakıp 500 600 iade verdikleri açıklamaları da hatırlayın. Ayrıca komisyon 2021i görmez faaliyet raporunda 2020 yılı içinde tüm dosyaların karara bağlanacağını kendileri açıkladılar. Bu son 2 ay baya yavaşlamışlar. Ama tekrar hızlanma olacaktır. 

• Onaylama 1

672 KHK, MEB, Sendika, Ret

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

#ZEYNEP# rumuzlu bir arkadasimiz vardı. Coktan beri bir seyler yazmiyor. Karari mi aciklandi?

Telefon hatti mağduru -TMSF Döneminde 1 Adet Banka Islemi

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
varex, 31 dakika önce yazdı:

sona kaldık hala sonuç alamadık diye üzülenler..

bence şanslısınız farkında değilsiniz..

ilk dönemlerde yüzde 8-9 bandında olan iade oranı şuan için %23,5..

ayrıca sonralara doğru bu oran artmaya devam edecek..

tekrar tekrar söylüyorum..

belli kurum çalışanları yüksek oranlarda iade olmaya devam edecek...

o yüzden kendinizi yıpratmayın boş yere...

Hocam yök iadeleri oranları ne durumda sizce ?

679-yök-inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Arı maya, 10 dakika önce yazdı:

Hocam yök iadeleri oranları ne durumda sizce ?

süreç sonlara doğru yaklaştıkça tüm kurumları iade oranları artmaya başladı..

pek paylaşım yok ama YÖK'te böyle olmalı...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
I-T teacher, 33 dakika önce yazdı:

Son 2 ayda iade oranı 1000/3600×100= 27.7 yani yaklaşık %28 iade. 3600 dosyada 1000 iade önceki senelere oranla çok iyi. 8000 dosyaya bakıp 500 600 iade verdikleri açıklamaları da hatırlayın. Ayrıca komisyon 2021i görmez faaliyet raporunda 2020 yılı içinde tüm dosyaların karara bağlanacağını kendileri açıkladılar. Bu son 2 ay baya yavaşlamışlar. Ama tekrar hızlanma olacaktır. 

virüs var onun etkisiyle azalır iki tane bayram var önümüzde onların etkisi de olur. daha ne kadar dayanabilirim bilmiyorum keşke intihar günah olmasaydı arkamda bırakacağım çocuğum olmasaydı.  usandim bu iskenceden. geçen sene 2020 mayısta biter bu iş dediler ona göre umutlandırmadan yok. 2020 aralık  dedik yok ayda 1800 e düştüler. sürekli umuduyla hevesile oynanan işkence edilen insan ne olur ne kadar dayanır 

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

İade oranları az da olsa artıyor sanırım

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

677 khk egm

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Editör

664. sayfada hakaret ve beddua içeren yazımdan dolayı hepinizden özür dilerim. Her ne kadar hakaret ve beddua ettiklerim bu hakaret ve bedduaları haketselerde sizler bu tür şeyleri okumayı haketmiyorsunuz. Kusuruma bakmayın?

• Beğeni 2

(Esmer21) 679 KHK. Kurum SGK, adli idari bişey olmadı bu güne kadar. 6 mart 2022 kabul.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Kafa karışıklığı olmaması için Komisyon Karar sayılarını sitesinde yazdığı gibi tekrar verelim...

31 Aralık 2019

• Karar 98.300
  • Ret 88.700
  • Kabul 9.600

31 Ocak 2020

• Karar 101.500
  • Ret 91.300
  • Kabul 10.200

27 Mart 2020

• Karar 105.100
  • Ret 93.900
  • Kabul 11.200

Kalan Dosya Sayısı

• 21.200

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1
  • Onaylama 1

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...