İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Benimde 677 EGM ve  5 aylık SGK banka.  Beraat var. Işte bu 677lerin bekletilmesi ve kriter dedikleri şeyin aynı olması tesadüf degil

Dil to pagal ha, 46 dakika önce yazdı:

Benim 677 KHK EGM.eski tarihli banka ve SGK var.kod AD.BERAAT kararımda (2018)yazıyor.inceleme devam ediyor.Savcı bey iddianamede kapatılan kurumlarda çalıştığımı yazmış.e tamam da kapatilmayan kurumlarda da calismistim.buna niye deginmedin.ben nerden bileyim hem çalıştığım kurumun fetöcü olduğunu?bankasya da heseaplarinin oldugu falan diye yaziyordu.e hesaplar hep eski tarihli.fetö terör örgütü hain elebasinin talimatiyla para yatirmadigimi da yazsaydiniz ya.üstelik benim bütün  katılım bankalarinda farkli tarihlerde hesabım vardı.onlara niye deginmediniz?insan soramadan edemiyor?iddianameyi okuyunca kendimi öyle kötü hissetmistimki.daha dogrusu hissettirilmistimki.(komisyona diger katilim banka hesap hareketlerimin ciktilarini da göndermiştim).Birileri cooook büyük hakka vebale girdi

Benimde 677 EGM ve  5 aylık SGK banka.  Beraat var. Işte bu 677lerin bekletilmesi ve kriter dedikleri şeyin aynı olması tesadüf degil

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yengeç, 27 dakika önce yazdı:

Bu saatten sonra ilk khklar olarak allah göstermesin olumsuz  gelirse yandık ki ne yandık. Uykularım kaçıyor milletin istinaf davaları sonuçlandı daha biz ilk aşamayı geçemedik 

• Onaylama 2
  • Katılmama 1

672sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

arkadaşlar bilginize ihtiyacım var özlellikle akademisyenlerin. bir akademisyen arkadaşım 2018 mayıs ayında açığa alındı kriter sohbet ve tanık beyanı 2015 aralık ayına ait. üniversite ihraç istemiyle yöke sevk etmiş akıbet ne olur. ihraç olması durumunda idare mahkemesinin tutumu ne olur

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yengeç, 48 dakika önce yazdı:

677 EGM kriterim yok kodumu bilmiyorum adli idari soruşturma olmadı pasaport tahdidi kalktı komisyon incelemeye devam... 

677 EGM incelemeye devam... 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Esimde 677 kriter yok kodlama da yok diye biliyoruz. Adli idari de yok.Sanirim 677 den bekleyen EGM personeli de epey var

• Onaylama 1

677 egm kriter yok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

679 EGM kriter olarak 2009 yılı ankara sigorta telefon görüşmesi, 2008 yılında açılan ve hiç kullanılmayan banka hesabı ve parça parça 1 yıla yakın ssk kaydı  kotlama ise tüm liste de ssay ve  guncelde ise SCD var. ANCAK 3.5 SENE BAŞKASINA AIT İDDANEME YARGILANDİM İSİM BENZERLİĞİNDEN DOLAYI ÇOK ŞÜKÜR 2020 7 OCAKTA BERAAT ETTİM. ....İNCELEMEYE DEVAM EDIYOR

• Beğeni 2
  • Şaşırma 1

Talha2013

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
mustafaa34, 2 saat önce yazdı:

Bu saatten sonra ilk khklar olarak allah göstermesin olumsuz  gelirse yandık ki ne yandık. Uykularım kaçıyor milletin istinaf davaları sonuçlandı daha biz ilk aşamayı geçemedik 

Daha burda 672'ler olarak bekliyoruz varın siz düşünün gerisini...

• Onaylama 6

672-egm-beraat-inceleme devam ediyor 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
EGM-672, 1 dakika önce yazdı:

Daha burda 672'ler olarak bekliyoruz varın siz düşünün gerisini...

Onu diyorum ya 672/675/677/679 khkdan bekleyenler  olarak bu saatten sonra olumsuz olursa ölelim bu kadar koymaz

• Beğeni 5
  • Onaylama 1
  • Katılmama 2

672sendika

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...