İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Akakiyev, 51 dakika önce yazdı:

KHK’lı olarak üst üste 5.Ramazanı farklı 5. il-ilçe farklı evde karşılıyoruz. Bizim gibi olan var mıdır acaba? Herkese hayırlı Ramazanlar...

Hocam ne diyeceğimi bilemedim. Gerçekten büyük zorluk. Allah kısa sürede kolaylık, ferahlık versin.

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

türkiye gazetesindeki muhtemelen asparagas haberle ilgili haberi yapana mesaj atanlar olmuştu, acaba herhangi bir geri dönüş oldu mu? ben mesajımı gazetecinin twitter'dan mesaj alma özelliği kapalı olduğundan instagramdan atmak durumunda kaldım, muhtemelen gördü ama cevap yazmadı.

695, Savunma Sanayii Başkanlığı, Uzm. Yrd. adli süreç yok, iade.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

hazan ayında bitecek demesi ütopik olmuş. sanki geçen yıldan bi haber bulmuş da kopyala yapıştır yapmış gibi. çünkü geçen yıl mayıs haziran 2020 bitireceklerine dair haberler dolaşıyordu. ama şu şartlarda pek mümkün gözükmüyor. bırakın haziranı biz bu yıl sonuna da razıyız. benim korkum 2021e sarkmasın.  2021e sarkıtıp aylık 750 dosya bakacaz deseler kim ne diyebilecek ki ?

Güncelleme • • Yengeç

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Yıldırım, 36 dakika önce yazdı:

türkiye gazetesindeki muhtemelen asparagas haberle ilgili haberi yapana mesaj atanlar olmuştu, acaba herhangi bir geri dönüş oldu mu? ben mesajımı gazetecinin twitter'dan mesaj alma özelliği kapalı olduğundan instagramdan atmak durumunda kaldım, muhtemelen gördü ama cevap yazmadı.

Ben eposta attım dönüş yok

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Yengeç, 58 dakika önce yazdı:

hazan ayında bitecek demesi ütopik olmuş. sanki geçen yıldan bi haber bulmuş da kopyala yapıştır yapmış gibi. çünkü geçen yıl mayıs haziran 2020 bitireceklerine dair haberler dolaşıyordu. ama şu şartlarda pek mümkün gözükmüyor. bırakın haziranı biz bu yıl sonuna da razıyız. benim korkum 2021e sarkmasın.  2021e sarkıtıp aylık 750 dosya bakacaz deseler kim ne diyebilecek ki ?

2021 e de sarkabilir %96 sını bitirdik 5 bin dosya kaldı pandemi nedeniyle 3 ay gecikme oldu diyebilirler tabi yukarıdan bises laaann dalga mı geçiyorsunuz 4 sene oldu 250 adam 125 bin dosya karar vermediniz adam başı 500 dosya 1500 gün derse hoppp Aralık ayında komisyon kapanır. 

Bakalım mayıs sonu açıklama gelecek mi bizimkilerden

• Onaylama 1

672 Enerji Bak. 23 Mayıs kabul sistemde

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
MSA, 8 saat önce yazdı:

@mustafaa34 Daha önce uyarmıştım. Polemik mesajlar eklemeniz, saçma kurgularınız ve kişisel paronayalarınızla iade olacak üyelerimizin moralini bozmaktan sitemizden süresiz uzaklaştırıldınız.

Tebrik ederim çok doğru ve yerinde bir karar olmuş kişisel paronayaları sonucu gerçeklikten uzak herhangi bir dayanağı olmayan düşünceleri ile insanları umutsuzluğa sevk etmek adına paylaşımlarıyla en küçük umut kırıntısına tutunmak dışında tutulacak dalı olmayan insanları üzmek dışında herhangi bir amaç taşımayan biriydi zamanında bu duruma dikkat çekmek adına gereksiz bir tartışmanın içinde bulmuştum kendimi

altuğ, 6 dakika önce yazdı:

2021 e de sarkabilir %96 sını bitirdik 5 bin dosya kaldı pandemi nedeniyle 3 ay gecikme oldu diyebilirler tabi yukarıdan bises laaann dalga mı geçiyorsunuz 4 sene oldu 250 adam 125 bin dosya karar vermediniz adam başı 500 dosya 1500 gün derse hoppp Aralık ayında komisyon kapanır. 

Bakalım mayıs sonu açıklama gelecek mi bizimkilerden

20 bin dolayında dosya kalmış sene sonuna her türlü yetişir karar sayısı düştüğü için hep ayni oranda karar verecekler anlamı çıkarmak doğru olmaz pozitif olun bu sene son sene

• Beğeni 1
  • Şaşırma 1

Sağlık Bakanlığı - KESK (SES)  - Komisyon KABUL

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Covid 19 bahane edilip 2021e sarkitilabilir. Ama haziranda normalleşme başlarsa 7 ayda da bitirebilirler. Mayis sonu açıklama yapılacak mi cik merak ediyorum. Bakalim

667 EGM

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Herkes hafta sonunu iple çekerken biz hafta başını iple çekiyoruz. Bu çukurdan haksız yere atılan bir kardeşimiz daha kurtulur mu diye. 

Genelde ayın son haftasında karar yüklemeleri oluyordu bu hafta da olacak mı bakalım göreceğiz az da olsa çalışıyor mu komisyon 

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

701- MEB- Beraat- Komisyon karar bekliyor..

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Dostlar yeni hafta yeni umutlar, yeni beklentiler demek...
Eşim iade olsa da  bunu en iyi bilenlerdenim...
Beklemenin de ne kadar zor olduğunun farkındayım...

Bu günden tezi yok, bekleyen ve masum olan herkes görevine dönsün inşallah...

• Beğeni 9

672-MEB- Sendika- Kabul...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Şimdi Popüler

• Yeni Oluştur...