İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Komisyon ayrıca, 3.500 dosya için ön inceleme kararı vermiştir.

Bu ne demek

672 KHK- ret-  banka- ankara -21.idare

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bu ay sonu bayram var sonrası adli tatil 3 ay tepeden çalısmayacaklar zaten. Ayda 1000 dosya 2021 sonu ancak bitecek. 2021 temmuz iyimser bir tahmin. Söylenecek söz yok. 

• Katılmama 2

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

@MSA sanırım Haziran ayı anketi zamanı geldi.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Hayırlı cumalar. Şu da önemli komisyonun açıkladığı toplam başvuru, red, kabul ve kalan dosya sayılarına iptal edilen rütbeli kapatılan kurumlar vb. dosyalarda dahil;

Mesela toplam başvuru 126300 ihraç dosya sayısı 123200 

Yani komisyonun bugün açıkladığı kalan dosya sayısı olan 18100 e ihraç haricindeki dosyalar da dahil hesabıma göre yaklaşık 1300 ihraç harici dosyanın kalmıştır. Kalan dosya ihraç dosyası 16800 civarı.Kabul rey sayılarında ihraç harici dosyalar dahil.Komisyonun 2019 sonu faaliyet raporuna bakabilirsiniz.Tek tek sayılar verilmiş. Komisyonun 7 ayı var isteseler bu sürede bitirirler.

672 Diyanet Beraat istinafta komisyon incelemede 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
ayse04208356, 2 saat önce yazdı:

Bizdee☹️☹️☹️

Edep, 3 saat önce yazdı:

Günaydın ?? Bizim evde hala herkes ihraç.

Bizde little little into the middle...

???

Allah iadenizi versin gençler...

???

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Adli tatilde komisyon calisiyor diye biliyorum, bir de 1 yil uzatmayacaklardir diye dusunuyorum umuyorum diliyorum artık abartmasinlar ama yaa ?

• Beğeni 2
  • Onaylama 1

677 egm kriter yok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Müge Anlı nın programında Sinop'ta yaşanan bir yangın ve kayıp üç kişinin konusu var,olaydaki kayıp kişinin eşi eğer annem gözaltına alınırsa Sinop'ta ki olayı araştıranlar (teğmen ve astsubay)Müge Anlı hakkında Fetöcü diye ihbarda bulun diye yiğenine mesaj at demiş.Söylecek söz yok artık.

• Kızma 1

Eşi ihraç polis,672 KHK-İnceleme devam ediyor.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
edeb2121, 32 dakika önce yazdı:

Komisyon ayrıca, 3.500 dosya için ön inceleme kararı vermiştir.

Bu ne demek

Ön inceleme örneği:

Kişi komisyona başvurduktan sonra KHK ile göreve iade edilmiş ise, başvurusu ön inceleme kararı ile karara bağlanır...

Vs

Vs

Diye hatırlıyorum...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Sibemoll, 26 dakika önce yazdı:

@MSA sanırım Haziran ayı anketi zamanı geldi.

• Beğeni 3
  • Teşekkür 1

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Pasa17, 14 dakika önce yazdı:

Müge Anlı nın programında Sinop'ta yaşanan bir yangın ve kayıp üç kişinin konusu var,olaydaki kayıp kişinin eşi eğer annem gözaltına alınırsa Sinop'ta ki olayı araştıranlar (teğmen ve astsubay)Müge Anlı hakkında Fetöcü diye ihbarda bulun diye yiğenine mesaj at demiş.Söylecek söz yok artık.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...