İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Konuk

Değerli  arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.Şimdi bir daire aldı babam.Daire alırken bir emlakçı ile anlaştı.Tapu işlerini de takip etsin diye.Mutait tapuları başka bir emlakçıya vermiş.Bu emlakçı da tapuları ben takip edeceğim diye Tapuyu bize vermiyor.Biz zaten diğer emlakçıya anlaşmış ve parayı ona göre belirlemistik.Fazladan bı daha tapu için bir de diğer emlakçıya evi bulduğu için para ödemek istemiyorum.Tapuyu vermeme gibi bir hakkı var mı ben nasıl bir yol izlemeliyim.Yorumlarınıza ihtiyacım var

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Uzunca bir aradan sonra iade haberleri almak çok güzeldi cok mutlu oldum gerçekten kutluyorum hepinizi bundan sonraki hayatınız gönlünüzce geçsin inşaallah çok çok gözünüz aydın

Red alan arkadaşlarım çok üzüldüm inanın çok geçmiş olsun Allah sizlere daha hayırlı kapıları tez zamanda açsın inşaallah 

• Beğeni 6

672 KHK MEB -Sendika-Takipsizlik- komisyon incelemesi devam ediyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Lahzaa, 5 saat önce yazdı:

Değerli  arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.Şimdi bir daire aldı babam.Daire alırken bir emlakçı ile anlaştı.Tapu işlerini de takip etsin diye.Mutait tapuları başka bir emlakçıya vermiş.Bu emlakçı da tapuları ben takip edeceğim diye Tapuyu bize vermiyor.Biz zaten diğer emlakçıya anlaşmış ve parayı ona göre belirlemistik.Fazladan bı daha tapu için bir de diğer emlakçıya evi bulduğu için para ödemek istemiyorum.Tapuyu vermeme gibi bir hakkı var mı ben nasıl bir yol izlemeliyim.Yorumlarınıza ihtiyacım var

Bir bit yeniği olabilir, emlakcilara pek guvenmeyin. Kapora vb. sakın vermeyin. Tapunun fotokopisini vermiyorsa daireyi  almiyoruz deyin. Tapu fotokopisi olmadan dairenin bir puruzu (iskan alınmaması yahut iskanla ilgili borç kalmasi, tapuda ipotek olmasi) olup olmadığını belediyeye ve tapu dairesine nasıl soracaksınız? (Bu arada, bu tarz puruzlerin bulunması tapuda satışa engel degildir.) Bir pürüz varki tapuyu vermek istemiyorlar diye düşünüyorum. Ayrıca, ne demek tapu fotokopisini vermiyorum, emlakçı sizi ev sahibiyle gorusturmek zorunda, sakın satış sözleşmesini emlakciyla yapmayin, emlakçı sözleşmeyi satici sıfatıyla imzalayamaz, ancak şahit vb. bir 3. kişi sıfatiyla imzalayabilir.

Maalesef piyasada çok üç kağıtçı türedi, dairenin fiyatı uygun filan diye sakın akıl tutulması yaşamayın!!!

Doğrudan muteahhide ulaşmaya çalışın, böylece belki emlakcilari aradan da çıkartabilirsiniz.

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Lahzaa, 6 saat önce yazdı:

Emlakçılar odasına şikayet et

679  adalet bak. ; yıktılar bütün ütopyamı.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Herkesin aklındaki 2 soru:

1- Kaç dosya kaldı?

2- Bu yıl içinde kalan dosyalar biter mi?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Ömer Avcu, 12 dakika önce yazdı:

Herkesin aklındaki 2 soru:

1- Kaç dosya kaldı?

2- Bu yıl içinde kalan dosyalar biter mi?

Valla komisyon bitince herşey bitmeyecek mahkemeler komisyondan beter tek çare seçim 

• Beğeni 1

701 KHK garson sd kart SC kod ve sohbet iddiası,2019 mart KYOK alındı,komisyon inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Es4023, 16 dakika önce yazdı:

Veeee Dönerci Öğretmen İade Olur Dostlar.... Kriterlerim İmzamda Yazılı

Kararı Az Önce Gördüm Hergun Bakıyordum dün bakmamıştım sadece... 

Allah bugünleri de gösterdi şükür 

Butun Mağdurların Bu çukurdan bi an önce çıkması dileğiyle...

Bu arada Gelen SMS kodu 5661 ??

Sevindim sizin adınıza umarım geri kalan masumlarda aynı heyecanı yaşar 

• Beğeni 5

672 KHK 2018 Mayıs takipsizlik komisyon sonuç bekliyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...