İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

OHAL Ve KHK Mağdurları 4

Önerilen Yorum

Alp Kul, 3 saat önce yazdı:

Bir yıl önce takipsizlik aldım komisyon incelemede hala pasaport almak için hangi işlemleri yapmalıyım tahditi kaldırmak icin ne yapmaliyim bilen arkadaslar yardimci olabilir mi ? Iyi günler herkese

İl nüfus müdürlüğüne tahditin kaldırılmasını talep ettiğiniz dilekçe izi vermelisiniz.Cok uzun bişey yazmaya gerek yok.

Ayrıca iadeler süper,hayırlı olsun.Ancak tabi ki bir mucize bir güzellik diliyorum Allah tan red alanlar ve bakleyenler için de bir gece de güzel günler gelsin.Adalet yerini acilen bulsun.Allah büyük...Herşey de olacağına varır.Red alan arkadaşlar zor ama üzülmeyin.Ben ayda yılda bakacak kadar umitsizim.Kendimke celisiyorum gibi amaannn.Garip şeyler yaşıyoruz...

Aynasız, 5 dakika önce yazdı:

İl nüfus müdürlüğüne tahditin kaldırılmasını talep ettiğiniz dilekçe izi vermelisiniz.Cok uzun bişey yazmaya gerek yok.

Ayrıca iadeler süper,hayırlı olsun.Ancak tabi ki bir mucize bir güzellik diliyorum Allah tan red alanlar ve bakleyenler için de bir gece de güzel günler gelsin.Adalet yerini acilen bulsun.Allah büyük...Herşey de olacağına varır.Red alan arkadaşlar zor ama üzülmeyin.Ben ayda yılda bakacak kadar umitsizim.Kriter diye sayılan hiç birşeyim yok bı de Kayık var ama...İsin kuralı yok maslesef...Kendimke celisiyorum gibi amaannn.Garip şeyler yaşıyoruz...

Aynasız, 5 dakika önce yazdı:

lockquote Grafik Beleşeni

Güncelleme • • Aynasız

Eş durumundan ihraç,KYOK var.Isin kurali yok,sadece bekliyorum.Bu arada esim de iftiradan ihrac.Calistigim kurum sanssizligimdi maalesef.Atacak adam bulan bulamayan kurumlar 667 nun o serinletici sorumsuzluk semsiyesiyle ativerdiler iste...Allah buyuk.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Amin inşallah Allah razı olsun bilgi için 

Ihrac

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Iade olanlara yolunuz acik olsun umarim bundan sonra hergününuz mutlu huzurlu geçer. Red alanların biraz daha sabır sınavında yollari varmis ne yapalım sağlık olsun insallah.Bi gün hersey yoluna girecek o gun sağlıklı olmak gerek lütfen cok takmayın bir belirsizlik kalktı biz hala bekliyoruz mesela ?

• Onaylama 1

677 egm kriter yok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

KESK illerin dosyasına neden bakılmıyor?Artık sonuçlansın be

• Onaylama 1

679_SGK VHKİ-incelemeye devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
PinKiller, 4 saat önce yazdı:

Hocam benim kurum görüşü alınalı 9 ay oldu daha tık yok, sabır edeceğiz başka çare yok. Kurum ne dedi acaba ?

İdarecilerim olumlu görüş bildirmişler MEM e ama onlar ne dedi belli değil. Daha ne araştırıyorlar o da belli değil. İsim sırası ihtimali var mı acaba ?

Dün iade olan arkadaşlar isimleri hangi harfle başlıyor ya gerçekten merak ediyorum. Benim y harfi sonlarda öyle birşey varsa çok beklerim daha....

Benimki de 672 adım a soyadım b ile başlıyo bende şöyle düşünmeye başlamıştım bütün dosyaları alfabetik olarak dizip en sondan başladılar meğer oyle değilmiş hic bir mantıkları yok

672 MEB sendika 30 aya yakın  galiba

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Karagöz, 18 saat önce yazdı:

İstifa da etmiş! 

• Kahkaha 1
  • Şaşırma 1

⚓??Atatürkçü Kuvvacı 701'li Deniz Astsubayı--OHAL Komisyonu /Fazla Bekletmeden "RET" Verdik - 4 Kasım 2019 --- 24.İdare biraz bekletip "RET" Verdi  /--Adli süreç '' Beraat''--/  ??⚓

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Sizlere bir sorum olacak,cevaplarsaniz memnun olurum... 

Alınan takipsizlik belgesi ohal komisyonununa yollanması gerekir mi? 

Ya da zaten onlara bu belge ulaşıyor mu? 

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Teacher, 9 dakika önce yazdı:

Sizlere bir sorum olacak,cevaplarsaniz memnun olurum... 

Alınan takipsizlik belgesi ohal komisyonununa yollanması gerekir mi? 

Ya da zaten onlara bu belge ulaşıyor mu? 

Normalde UYAP sisteminden hepsini görüyorlar. Ama göndermenizde sakınca olmayıp  size Kaybettirecek birseyi yoktur.  Takipsizlik beraati pek kayda Almıyorlar zaten.

• Beğeni 1
  • Onaylama 3
  • Katılmama 1

679- Adalet Bak-Albatros 4 takipsizlik- inceleme devam.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...