İçeriği gör
Şirine

Sağlık Köşesi

Önerilen Yorum

Artık bu süreç bitsin nolur? yıllardır eşimle birbirimize destek oluyoruz sanırım ikimizinde umudu ve sabrı kalmadı. Akşam saatlerinde eşimin göğüs ağrısı başladı? acile gittik tetkikler yapıldı. Küçük bir kalp spazmı geçirdi. Bu insanlara yapılan hak mı.? İnşallah güzel günler yakındır. Sağlığımızı ve aklımızı kaybetmeden gelir 

• Üzülme 2
  • Onaylama 1

701 khk mağdur yakını

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Şirine, 04.01.2020 - 03:47 yazdı:

Artık bu süreç bitsin nolur? yıllardır eşimle birbirimize destek oluyoruz sanırım ikimizinde umudu ve sabrı kalmadı. Akşam saatlerinde eşimin göğüs ağrısı başladı? acile gittik tetkikler yapıldı. Küçük bir kalp spazmı geçirdi. Bu insanlara yapılan hak mı.? İnşallah güzel günler yakındır. Sağlığımızı ve aklımızı kaybetmeden gelir 

Rabbim ruh ve beden sağlığımızi korumamizi nasip etsin.Saglikli günler diliyorum @Şirine size ve eşinize.

• Beğeni 1

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Günaydınlar herkese, ne güzel bir yer imiş gündem dışı...

Dostlar geçen kış yoğun sırt ağrılarından ötürü doktora gittim. ( Ağlatacak kadar çok) Ankilozanspondolit olduğunu düşünüyordum.  Belki 10 romatologa gittim. Sonunda alanında bir numara bir doktor keşfettim. Aslında müthiş güveniyorum kendilerine. fibromiyalji teşhisi konuldu. Psikolojik imiş. İlaçlarımı kullandım geçmişti.Fakat bir haftadır tekrar başladı. Utanmasam ağlayacağım.  İlaçlarım aynı hala kullanıyorum. Acaba romatizmam vardı da anlaşılmadı mı ?Acaba ankilozan mıyım? Bilemiyorum.

Birde ilginç bir ayrıntı sigaraya başladıktan sonra bu ağrılarım başladı. 

Çevresinde böyle bir şey duyan var mı? Belki bir şifa kulağınıza çalınmıştır. 

Sağlıcakla kalın...

Güncelleme • • Konuk

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Elaziz Bence sigarayı bırakmak için bir fırsat bu...Acil şifalar,sağlık diliyorum.Dilerim ki en kısa zamanda eski sağlığınıza kavuşursunuz...Psikoloji hepimizin bu aralar gelgitli?Zor günlerden,zor zamanlardan geçiyoruz.Vucudumuz da bu yasadiklarimiza farklı tepkiler veriyor...Size iyi gelen şeylere yönelin.Siz mutlu,vücudunuz mutlu,?Sağlıklı günler diliyorum...

• Beğeni 1

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Elaziz, 2 saat önce yazdı:

Günaydınlar herkese, ne güzel bir yer imiş gündem dışı...

Dostlar geçen kış yoğun sırt ağrılarından ötürü doktora gittim. ( Ağlatacak kadar çok) Ankilozanspondolit olduğunu düşünüyordum.  Belki 10 romatologa gittim. Sonunda alanında bir numara bir doktor keşfettim. Aslında müthiş güveniyorum kendilerine. fibromiyalji teşhisi konuldu. Psikolojik imiş. İlaçlarımı kullandım geçmişti.Fakat bir haftadır tekrar başladı. Utanmasam ağlayacağım.  İlaçlarım aynı hala kullanıyorum. Acaba romatizmam vardı da anlaşılmadı mı ?Acaba ankilozan mıyım? Bilemiyorum.

Birde ilginç bir ayrıntı sigaraya başladıktan sonra bu ağrılarım başladı. 

Çevresinde böyle bir şey duyan var mı? Belki bir şifa kulağınıza çalınmıştır. 

Sağlıcakla kalın...

Hocam hiç duymadığım hastalıklar bunlar. Allah acil şifa versin. Sigara eğer ters tepiyorsa, bırakın sigarayı, belki geçer.

• Onaylama 1

KHK Forum Editörü - 672 Maliye - VDK

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

Yalnızlığımı gideriyor sigara. Zaten bağımlı değilim 2 ay oldu başlayalı dostlar. İlginiz için çok teşekkür ederim.  İyi ki bu forum var.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Elaziz, 36 dakika önce yazdı:

Yalnızlığımı gideriyor sigara. Zaten bağımlı değilim 2 ay oldu başlayalı dostlar. İlginiz için çok teşekkür ederim.  İyi ki bu forum var.

Sizi mahallemize de bekliyoruz.Orasi bir harika...Aile gibi,anne gibi,dost gibi,yaşamak gibi....

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Teacher, 6 dakika önce yazdı:

Sizi mahallemize de bekliyoruz.Orasi bir harika...Aile gibi,anne gibi,dost gibi,yaşamak gibi....

Mahalle neresi forumda bilmiyorum ki teacherim örtmenim ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Elaziz, 5 dakika önce yazdı:

Biz hepimiz Gündem Dışı Mahallesindeyiz..

672khk-inceleniyor

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
Elaziz, 6 dakika önce yazdı:

Buldum buldum ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

• İletiler

• dostlar cidden olanağı olan yurtdışı da düşünsün. yıllardır söyledik. şahsen iade olunca da geri dönmeyi düşünmüyorum. 
    • KHK'lıların çoğunluğu bu ülkenin en dürüst, akıllı ve çalışkan kişileridir.. memur olarak doğmadık, hatta memurluk kendi adıma hiç girmemem gereken bir alandı, vasat kişilerle muhatap ola ola, beni de ortalama düşünen, risk alamayan biri yaptı... halbuki dışarıda da yapabileceğimiz birçok iş ve alan var... zaten piyasada düzgün iş yapan adam yok... eğer ilgilendiğimiz alanda gayret gösterirsek,  dürüst ve düzgün çalışırsak, eski işimize gerek kalmayacak ve ayakta durabilecek kadar kazanabileceğimize inanıyorum...
    • Daha önce de yazdım, beklentiye girmek en büyük hayalkırıklıklarının ve depresyonun temel sebebidir... KHK'lılara yapılan muamele bu ülkede kimseye yapılmamıştır, yanımızda birkaç kişi ve Allah dışında kimse yok, bizi bizden başka anlayan da o yok... toplum bizi sanki tamamen unutmuş gibi, bir anda sanki görünmez olduk (buna benzer bir bölüm Black Mirrorda vardı, suçlu kişi kimse tarafından görünmez hale geliyordu)... bu sürecin birgün biteceğini elbet biliyorum ama o zamana kadar akıl ve beden sağlığını korumak için hiç dönmeyecekmiş gibi düşünüp, kendimize yeni bir hayat kurmaktan başka yolumuz yok... birgün inşallah iade olduğumuzda da, zaten kolaylıkla yeni sürece adapte olunur... lütfen artık beklentiye girip, yaranıza daha fazla tuz basmayın, bırakın yara kabuk bağlasın... birşeylerle meşgul olmak (tercihen toprakla), zihni en iyi rehabilite yoludur...
    • Yazıp yazıp siliyorum sayın Aylin. Forumda 5. senemdeyim. 8 yıldır dünyanın en saçma en alakasız en akılsızca iftirasıyla uğraşıp duruyoruz hepimiz. Şurada senelerdir geçecek diye insanlara moral vermeye çalışıyorum. Beni şarlatan ilan etseniz haklısınız ne diyim. geçecek ama daha yılları var bu işin. Oyalanacak şeyler bulmaya çalışın. Yıllarınız gençliğiniz geri gelmeyecek dostlar.
    • @Karagöz "Dehumanize" kavramı anlamlı...Ruhumda bıraktığı hasar, Nietzsche'nin tanrı'nın öldüğünü ifade ettiği deli adamın hikayesindeki deli karakterinin "sonsuz bir hiç gibi başıboş dolaşıyorum" sözünün vücut bulmuş haliyim😔Başardılar!!! 
  • Yeni Oluştur...