İçeriği gör
KHK Mağdurları Forum

677 KHK Karar Bekleyenler Gündemi

Önerilen Yorum

Konuk

Arkadaşlar 677 li polislerin durumu ne olacak sizce, biraz bu hususta kafa yoralım mı  ? yalnız başına düşünmenin yükü ağır oluyor ?

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Elaziz ya bize ret verecekler veya kabul gidişat onu gösteriyor. Kodlama olsa şimdiye kadar en azından bana ret verirler di.ha kendi açımdan sgk kaydı ayrıca kurum kaanati olsa ret gelebilir gelmeyebilirde.Araştırma Merkezleri komisyonun egm personelinin kabul alması oranını arttırdı di mi arttırmasi lazım. Kabul ver geç ya artık neresi olursa çalışırım

677 egm-2 ay sgk kaydi inc devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk

677 egm. Beraat var inceleme devam. 677lerde karar verilmeye başlandı mi arkası gelecektir. 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Konuk
lemst, 4 dakika önce yazdı:

677 egm. Beraat var inceleme devam. 677lerde karar verilmeye başlandı mi arkası gelecektir. 

bence her karar kişiye özel arkadaşlar..

sizin khk dan karar çıksa da çıkmasa da pek önemli değil 701'ler hariç..

701 khk lı arkadaşlar kodlama nedeniyle kararları benzer...

diğer khk'larda ise özellikle EGM için her an her şey olabilir...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Çok yoruldum dusunmekten sahiden neden bekletirler ki 

677 egm kriter yok inceleme devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Ben de yoklama kaçağı durumundayım. Sonucu beklemeyi düşünüyorum.. Benim tahminim bizimle ilgili nötr olunması. Olurda bir şey çıkar biri isim falan söyler diye bekletiliyor. Bir bahane bir sebep bekliyorlar ret için. Bulamazlarsa ki benim ile ilgili bulamayacakalr yok çünkü. Döneceğiz inşallah. 

677, EGM, Kriter yok, RET 05.11.2021

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Size bi sorum olacak.esimin erkek kardesi baska bi sehirde polis biriyle tanismis ev sahibi araciligiyla aylar once muhabbet ilerleyince esimden bahsetmis.Adam komisyonda okul arkadasinin calistigini soylemis ankaraya gidecegim abinin bilgisini ver ne durumda ogrenelim demis yani 2 ay önce falan gondermistik basvuru numarasi vs.Dun aradi kaynim birisi gazete aboneligi vardi demis ama yok hic bia zaman olmadi yani ne benim ne eşimin guya mit te bunu ispatlamasi icin soyleyen kisiye tebligat gondermis bu belirsizlikten dolayi bekliyormusuz.ispatlarsa donemez ispatlayamazsa doner demis arastirma merkezinden falan bahsetmisler adama ? yani bana sacma geldi ama adamdan neden saçmalasın ki diyorum.Biz bugüne kadar benim sgk kaydimdan dolayi ihraç oldugunu dusunuyorduk.muhtemelen red vermek icin suc! ariyorlar 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Az önce diğer forumda edebiyatci isimli arkadaş sgk kaydı ve ad kodu ile ret haberi verdi galiba 677 li bu demek oluyor ki sgk kaydına ret gelecek bende Umitlenmistim.hala incelemesi devam.ama üzüldüm cok

677 egm-2 ay sgk kaydi inc devam

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bende cok uzuldum insallah cabuk atlatırlar 

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Bugün iade:

677 KHK - Bingöl Belediyesi - Şehir Planlamacısı - Banka Taşıt Kredisi - BemBirSen - Adli İşlem Yok - İADE

• 679 KHK EGM • İade 20.11.2019 • Tebliğ 29.11.2019 • Atama 05.08.2020 • Göreve Başlama 14.09.2020 • Emeklilik LOADING...

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...