İçeriği gör
Şirinceli

Baz çakışması

Önerilen Yorum

Merhaba Bu konuyla alakalı hiç başlık görmedim sadece baz çakışması var 1 km alan içinde 5 kez toplam 20 dk fakat yer tarih zaman yok mahkeme devam ediyor baz cakistigi kişiyi tanımıyorum karşıda ki kişide beni tanimadinigini ifade etmiş. 

(701 khk-komisyon inceleme devam- Baz sinyali çakışması birde ankesörlu telefondan imam aranmış sen aradin diyolar bunu zaten hala anlamıyorum) Düzelir bu yanlışlıklar diye diliyorum icimden ama arada bi umutsuzluk kapliyo yaşına gelmeyen oğlum beni üniforma ile görsün tek dileğim tek savaşım bunun icin.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Şirinceli, 16.06.2020 - 17:38 yazdı:

Merhaba Bu konuyla alakalı hiç başlık görmedim sadece baz çakışması var 1 km alan içinde 5 kez toplam 20 dk fakat yer tarih zaman yok mahkeme devam ediyor baz cakistigi kişiyi tanımıyorum karşıda ki kişide beni tanimadinigini ifade etmiş. 

Önceki paylaşımlarınıza da baktım. Fakat bir detay göremedim. En azından UYAP üzerinden iddianame, HTS analizi vb ni görüyor olmanız lazım. HTS analizinde bahsettiğiniz 1 km lik alanın neresi olduğuna dair koordinat, tarih bilgileri vardır. Normal güzergahınız mı? Hangi tarihte? Ayrıca ortak baz olan kişi bilgileride vardır. Kaldı ki ortak baz bilgisinden bahsedildiğine göre muhtemelen bilirkişi raporuda olabilir.

Ankesörden sen aradın iddiası da belki bu baz kesişimlerinin olduğu anlara denk gelen sizin baz sinyali verdiğiniz yerde bir ankesörden imam aranmıştır.

Bir husus daha var. Baz çakışmasının olduğu anlardan önceye giderek koordinat bilgileriyle bir güzergah çıkarabilirsiniz. Hem kendiniz hem imam denen kişi için. Ayrıca aynı bölgedeki saatlere bakınız. Yakın sürelerde mi aynı yere geldiniz. Yakın sürelerde mi ayrıldınız.

Sizin anlattığınız kadarıyla bilgi olan bir iddianamenin hazırlanmasını geçtim kabul edilmesi şaşırtıcı. İspat etmek iddia makamının sorunu. İçerik yok, Siz adamı tanımıyorsunuz o sizi tanımıyor. Sizin numaradan arama yada aranma yok. Yani delil yok. Hatta şüphe için dahi neden yok.

En azından iddianamenizi paylaşabilirsiniz soru sormak yada yorum yapmak mümkün olacaktır.

689 KHK, TSK, 2' nci derece akraba gerekçe edilerek mağdur. OHAL Komisyonundan iade. 08.12.2022 ve an itibariyle Asker olarak mesleğe dönüş davası red. Araştırma Merkezinde şimdilik devam. Pes etmek yok.

13.03.2023 itibariyle eski mesleğim olan askerlik mesleğine atanmamla ilgi davada  kesin hükmüyle lehime karar verilmiştir.

07.04.2023 itibariyle eski mesleğime görevlendirme yazısı tebliğ edildi.

14 Nisan 2023 itibariyle kamu görevinden çıkarıldığında son çalıştığım birlik ve görevde mesaiye başladım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

http://MpXqlp.jpghttp://iJOS0V.jpghttp://B3NEHl.jpg

sayın aklıma iddianamenin sonunu gönderiyorum gerisi fetö oluşumunu anlatıyor. Avukatlarda sizin söylediğinizi söylüyor ben sadece emsali varmıdır diye sürekli araştırıyorum. 10 arama gözüküyor ama mükerrer yazılmış 5 adet var hepsi benim gidip ankesorden imamı aradigim şekilde bunlari curuttuk cunku farkli illerde ve hkk den sordurdum o 5 gun icinde mesaide oldugum seklinde mahkemeyede verdim simdi geriye bu 5 baz cakismasi kaldi 

Sonunu unutmusum gerçi bunlar kalıp üzerinden doldurmuşlar belli de olsun eksik kalmasın

http://pHL1Kn.jpg

(701 khk-komisyon inceleme devam- Baz sinyali çakışması birde ankesörlu telefondan imam aranmış sen aradin diyolar bunu zaten hala anlamıyorum) Düzelir bu yanlışlıklar diye diliyorum icimden ama arada bi umutsuzluk kapliyo yaşına gelmeyen oğlum beni üniforma ile görsün tek dileğim tek savaşım bunun icin.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

@Şirinceli davadaki son durum nedir acaba?

SADECE "İFTİRACI" vardı oda ilk mahkemede dosyadan çekildi. ilk mahkeme 6.3 verdi, İstinaf onayladı, Yargıtay savcısı Bozma istedi, bekliyoruz .

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Mahkemede belgelerde eksik vardı HTS vs şeyler gelmedi şubata erteledi bir daha mahkemeye gelmene gerek yok dediler kararı verip biz sana haber ederiz dediler kafamda deli sorular mahkemeye yinede gitmeyi düşünüyorum. Mahkeme olayları saçma sapan biseye dönüştü 2 yıldır HTS bekliyoruz gelmedi daha hakkimdaki suçlamaların hepsini deliller le ispatladım bakalım durum ne olacak merakla bekliyoruz

tanık34, 18 saat önce yazdı:

@Şirinceli davadaki son durum nedir acaba?

Mahkemede belgelerde eksik vardı HTS vs şeyler gelmedi şubata erteledi bir daha mahkemeye gelmene gerek yok dediler kararı verip biz sana haber ederiz dediler kafamda deli sorular mahkemeye yinede gitmeyi düşünüyorum. Mahkeme olayları saçma sapan biseye dönüştü 2 yıldır HTS bekliyoruz gelmedi daha hakkimdaki suçlamaların hepsini deliller le ispatladım bakalım durum ne olacak merakla bekliyoruz

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

O nasıl bi saçmalık gelmene gerek yok diyemez. savunma hakkını elinden almış oluyor böyle diyerek. Yargıtay ve istinaf için bozma sebebi olur.

SADECE "İFTİRACI" vardı oda ilk mahkemede dosyadan çekildi. ilk mahkeme 6.3 verdi, İstinaf onayladı, Yargıtay savcısı Bozma istedi, bekliyoruz .

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
tanık34, 28.01.2021 - 23:28 yazdı:

O nasıl bi saçmalık gelmene gerek yok diyemez. savunma hakkını elinden almış oluyor böyle diyerek. Yargıtay ve istinaf için bozma sebebi olur.

Buna vareste hakkı deniyormuş yasal bisey yani ama yinede gidicem mahkemeye

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş
Şirinceli, 13 saat önce yazdı:

Buna vareste hakkı deniyormuş yasal bisey yani ama yinede gidicem mahkemeye

Sen kullanmak istersen hak olur zorla kullandıramaz herhalde. Yada o gelme dediği duruşmada bir karar vermeyeceğini garanti etmesi lazım.

İletiyi paylaş

İleti bağlantısı
Sosyal Ağlarda Paylaş

Cevap Yaz

Şimdi cevap yazıp sonra kayıt olabilirsiniz. Eğer hesabınız mevcutsa, giriş yaparak üye isminizle cevaplayabilirsiniz.
Not: Gönderiniz görünmeden önce editör tarafından kontrol edilip onaylanacaktır.

Konuk
Yanıtla...

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Yapıştırdığınız bağlantı uyarlandı.   Yalnızca link göster?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Editör içeriğini temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• İletiler

• 25 ayla ben de çok uzaklarda sayılmam dostlar. normal demek ki.
    • @F.Y. benimde yaklaşık bir yıldır olduğu gibi bekliyor. Görevdeyim heran bir terslik olacak duygusu beni psikiyatrilik etti. 
    • Merhaba, benim dosyam istinaf mahkemesinde nisan ayı itibariyle 27. aya giriyor. Bugün yarın cevap gelir diye bekliyorum. önceki yazışmalarda sanırım bir arkadaş 27.ayda cevap geldi diye yazmıştı. Umarım daha fazla uzamaz. Her gün buraya bakıp bir cevap gelen var mı diye bakıyorum. Hepimiz için adalet diliyorum. Saygılar..
    • Bende 14. idarede 2.5 yıldan fazla oldu. kriter sadece kurum kanaati.
    • @F.Y. idare mahkeme kararı göreve iadeyse, BİM hızlıca 2-3 ay içinde bu kararı tersine çevirebiliyorken, eğer önceki idare mahkemesi kararı olumsuzsa,  karar alması epeyce gecikebiliyor... OHAL Komisyonundan beri amaç belli, hukuki süreci olabildiğince uzatmak... daha önce istenmiş ve dosyada olan bilgileri tekrar tekrar yeniden istiyorlar... Düşüncem süreci bekleyenlerin, hiç dönmeyecekmiş gibi hayatlarını dizayn etmeleri, (çünkü beklemek, belirsizlik herşeyden daha çok yoruyor ve giden ömrümüzden gidiyor) ve eğer ola ki, bir gün iade olunursa, her zaman yeni bir başlangıç yapılabilir ve yeni duruma hızlıca uyum sağlanır... böylece bu bekleme süreci de boşa harcanmamış olur...
  • Yeni Oluştur...